אלי-אקספרס שאלות ותשובות בלבד

ז'אנט

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
במקום לשלם בפייפאל או באשראי -לעבור לתשלום ב-WebMoney וכמובן לא לשלם.
ההזמנות יעברו להזמנות ממתינות לתשלום.
לכתוב הודעה למוכר שיוריד את המחיר למה שסיכמתם.
לאחר מכן להכנס להזמנות> ממתינות לתשלום וכמובן לבחור רק מה שרציתם ולשלם.
לא נותן לי אופציה של-WebMoney .מנותן או ויזה או כרטיס חדש או פייפאל. יש אופציה נוספת?
אולי למישהו מהמומחים יש פיתרון? @הכלבויניק , @rabin

rabin

מנהל קהילת אוטומציה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
לא נותן לי אופציה של-WebMoney .מנותן או ויזה או כרטיס חדש או פייפאל. יש אופציה נוספת?
אולי למישהו מהמומחים יש פיתרון? @הכלבויניק , @rabin
ניתן להוסיף מוצרים ממוכרים אחרים עד לשווי קופון יותר גדול (לא כולל דמי משלוח).
להוסיף את הקוד קופון.
לשלם בכרטיס אשראי מזוייף..

למלאות בפרטי תשלום
4580000000000000
תוקף 31/3
3 ספרות - 123

ההזמנה תווצר אך תכשל עקב אי קבלת תשלום .
ואופס.. הקופון התחלק בין כל המוצרים.

לאחר מכן לעבור להזמנות ממתינות לתשלום ולבחור רק את המוצרים שאתם רוצים ולשלם.
כמובן לפני זה לבדוק בפירוט הזמנה שבאמת המחיר ירד והקופון תפס למוצר.

בדרך כלל נשמר ההזמנה ל20 יום ויש מקרים שרק ל 24 שעות.
זאת אומרת שניתן לבצע הזמנות על כל מה שבא לכם.. בכדי לתפוס את הקופונים.
ופשוט להחליט האם לשלם ב20 ימים הבאים.. (או 24 שעות)
מצורף דוגמא
צפה בקובץ המצורף 1095531

צפה בקובץ המצורף 1095534
צפה בקובץ המצורף 1095532

ז'אנט

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
ניסיתי להזמין בכרטיס שפג תוקפו אבל לא נותן, יש דרך נוספת? זה לא לצורך קופון זה לצורך תקשור עם המוכר על אפשרויות הרכישה. הוא כותב : קודם לקנות ואז הוא יענה....

rabin

מנהל קהילת אוטומציה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
ניסיתי להזמין בכרטיס שפג תוקפו אבל לא נותן, יש דרך נוספת? זה לא לצורך קופון זה לצורך תקשור עם המוכר על אפשרויות הרכישה. הוא כותב : קודם לקנות ואז הוא יענה....
מילאתם פרטי כרטיס ולחצתם על בצע הזמנה?
ממש מוזר כי היום ביצעתי כמה הזמנות שממתינות לתשלום..

RAME

משתמש מקצוען
1 איך אני יודעת איפה החבילה שלי הגיעה
ניסיתי באתרים של מעקב משלוחים להעתיק את המספר מעקב ונותן לי עיר אך איפה מדויק???
2 אם אני רוצה לקבל הודעת אסאמאס לטלפון על החבילות שהזמנתי (שזה דרך ימות המשיח האסאמאס עם מספר וירטואלי)
איך אקבל אסאמאס? בפרטים רשמתי את הטלפון שלא מקבל אסאמאס
האם אפשר לשנות את הטלפון?
3 אם יש לי את הטלפון הרגיל כשר לא מקבל אסאמאס אותו אני כותבת בפרטים של הקנייה! וכן רוצה שאוכל לקבל אסאמאס לטלפון השני!=שאוכל לעקוב בקלות
אז איזה טלפון לכתוב המקבל אס אמ אס ,או הלא?
4שאלה כמעט הכי חשובה: אם עשיתי הזמנה באלי על שם חשבון אחר מייל אחר
וסוף סוף הצלחתי להירשם על המייל שלי שכ"כ המון ניסיתי
האם יש מצב שאוכל לעקוב דרך המייל החדש שהצלחתי שכל ההזמנות יעברו על החשבון מייל שלי?

נערך לאחרונה ב:
1 איך אני יודעת איפה החבילה שלי הגיעה
ניסיתי באתרים של מעקב משלוחים להעתיק את המספר מעקב ונותן לי עיר אך איפה מדויק???
2 אם אני רוצה לקבל הודעת אסאמאס לטלפון על החבילות שהזמנתי (שזה דרך ימות המשיח האסאמאס עם מספר וירטואלי)
איך אקבל אסאמאס? בפרטים רשמתי את הטלפון שלא מקבל אסאמאס
האם אפשר לשנות את הטלפון?
3 אם יש לי את הטלפון הרגיל כשר לא מקבל אסאמאס אותו אני כותבת בפרטים של הקנייה! וכן רוצה שאוכל לקבל אסאמאס לטלפון השני!=שאוכל לעקוב בקלות
אז איזה טלפון לכתוב המקבל אס אמ אס ,או הלא?
לפני שהמשלוח יגיע יגיע לך הודעה מהדואר שאומרת איפה נמצא החבילה

RAME

משתמש מקצוען
אני לא מבינה
קיבלתי הודעה במייל שהמשלוח הגיע והגיע הזמן לאסוף החבילה
וכתוב שם נסיון מסירה -רמות זהו!!! איפה בדיוק הכתובת המדויקת ?
ניסיתי לשים את המספר מעקב בכל האתרים של מעקב משלוחים ובהכל רשום רמות מה זה אומר?
אני רוצה כבר תחבילה
תודה לעוזרים!!
@הכלבויניק או @rabin

avi++

משתמש מקצוען
זה רק אצלי שעלי התחילו לשלוח דרך הולנד?
מלא חבילות התחילו לאחרונה להגיע עם מספר מעקב UD*********NL
ובטראק 17 מודיעים שזה הגיע להולנד ואין להם מידע מעקב על חבילה זו
קרה לעוד מישהו?

בצל כנפיך

משתמש חדש
קניתי כיסוי ספה כחודש וחצי לפני פסח קיבלתי את החבילה לאחר שלשה שבועות
ומאז לא ניסתי אפילו לראות איך זה יושב על הספה בערב פסח פרסנו את הכיסוי ולאכזבתינו הכיסוי קטן.
רציתי לפתוח סכסוך אבל כתוב לי שאפשר לפתוח רק אחרי 15 ימים
ניסתי לתקשר עם המוכר והוא מורח אותי בהתחלה הוא כותב אולי ניתן לך פיצוי קטן אחר כך אולי תשתמש לספה אחרת אחר כך אולי תשתמש בזה בלי הכריות
הבו לי עצה מה לעשות??? דחוף

תו

משתמש פעיל
אפשר בבקשה קישור להתכתבות באנגלית בפתיחת מחלוקת
אבל, במקרה שהמוצר לא תואם להזמנה??
מאד מתסכל ומסרבל שהכל עבר לצרפתית וגם האתר מסובך יותר מבעבר

Love Yourself

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אפשר בבקשה קישור להתכתבות באנגלית בפתיחת מחלוקת
אבל, במקרה שהמוצר לא תואם להזמנה??
מאד מתסכל ומסרבל שהכל עבר לצרפתית וגם האתר מסובך יותר מבעבר
גם אצלי הכל עבר לצרפתית צריך פשוט להגדיר את זה בחזרה לעברית/אנגלית

RAME

משתמש מקצוען
אני לא מבינה
קיבלתי הודעה במייל שהמשלוח הגיע והגיע הזמן לאסוף החבילה
וכתוב שם נסיון מסירה -רמות זהו!!! איפה בדיוק הכתובת המדויקת ?
ניסיתי לשים את המספר מעקב בכל האתרים של מעקב משלוחים ובהכל רשום רמות מה זה אומר?
אני רוצה כבר תחבילה
תודה לעוזרים!!
@הכלבויניק או @rabin
?

RAME

משתמש מקצוען
בסוף הסתדר עכשיו רואה שהגיע לדואר
יש לי שאלה חשובה
1 אני הזמנתי מלא דברים מאלי אקספרס וזה מגיע בזמנים שוניםלא רוצה כל פעם ללכת רק בשביל דבר אחד רוצה לקחת הכל ביחד האם עד שאגיע לקחת הכל ביחד יחזרו לי דברים בחזרה לאלי אקספרס? או שלא אוכל לקחתם
ז"א עד מתי אפשר לקחת את החבילה מהדואר ?
2 איך אני בוחרת שהכל יבוא לאותו מקום ?מההתחלה ז"א לא אחרי שהזמנתי שאני מקבלת הודעה למייל איפה בוחרת לקבל החבילה
3 מחכה ממש לתשובה

avi++

משתמש מקצוען
בסוף הסתדר עכשיו רואה שהגיע לדואר
יש לי שאלה חשובה
1 אני הזמנתי מלא דברים מאלי אקספרס וזה מגיע בזמנים שוניםלא רוצה כל פעם ללכת רק בשביל דבר אחד רוצה לקחת הכל ביחד האם עד שאגיע לקחת הכל ביחד יחזרו לי דברים בחזרה לאלי אקספרס? או שלא אוכל לקחתם
ז"א עד מתי אפשר לקחת את החבילה מהדואר ?
2 איך אני בוחרת שהכל יבוא לאותו מקום ?מההתחלה ז"א לא אחרי שהזמנתי שאני מקבלת הודעה למייל איפה בוחרת לקבל החבילה
3 מחכה ממש לתשובה
1. נדמה לי 14 ימי עבודה זה מחכה בדואר, אפשר לשאול אותם ב171
2. מה זאת אומרת? לאיפה שהגדרת את הכתובת שלך בעליאקספרס, לשם את מקבלת את החבילות, וכשזה נשלח דרך דואר ישראל לפעמים לפני שזה נוחת הם שולחים מייל עם אופציה לשינוי נקודת המסירה, גם בצ'יטה זה ככה

RAME

משתמש מקצוען
לא תמיד אני מקבלת את החבילות לפי הכתובת שרושמת לפעמים לכל מיני מקומות

RAME

משתמש מקצוען
דחוף אם רוצה וחייבת לשנות את הכתובת להזמנות שכבר ביצעתי אפשר?
ואם כן איך?
תודה

avi++

משתמש מקצוען
דחוף אם רוצה וחייבת לשנות את הכתובת להזמנות שכבר ביצעתי אפשר?
ואם כן איך?
תודה
אם זה עוד לא נשלח-לדבר עם המוכר
אם זה נשלח-לחכות ש(אולי) יבוא מייל מדואר ישראל ושם יהיה אפשרות לשנות את נקודת המסירה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה