קופירייטינג שאלה על קמפיין צדקה דיגיטלי

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
יש לי מכר ששרוי בחובות רבים עקב כמה מקרים, וחשבתי על צד להקים עבורו קמפיין צדקה דיגיטלי, וכך אוכל לסייע לידידי היקר.
הקמפיין יהיה רלוונטי רק אם בוודאי הוא יביא לרווחים, אך אם הוא יממן רק את עצמו בערך או פחות מכך, או אפי' אם יש צד ספק שהוא לא יממן את עצמו, לא אלך על הקמפיין הנ"ל.
מבחינת סליקה, אתר, אחסון וכו', אני יכול לסדר את הדברים עבור ידידי ללא תמורה, אך בשביל פרסום וקופרייטינג יהיה צורך בהשקעה כספית, ולכן אשמח לדעת אלו שיש להם כאן ניסיון עם קמפיינים של צדקה דיגיטליים האם הדבר רווחי כנ"ל בד"כ, או שאין כל הצלחה מובטחת לכך.

כּוֹתָר

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אני מציע לעניין את נתן גלנט שייתן את הכתיבה השיווקית שלו, ואת חיים דיקמן שייתן את הבמה של פרוג בהתנדבות,, או במחיר מוזל.
ותפתח כאן קמפיין התרמה, כמובן שתוכל לצרף קישור לאתר של נוכחות.

לללי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
רוב הקמפיינים הללו לא הוכיחו את עצמם
עדיף ללכת בדרכים המסורתיות, לפנות לבעלי יכולת ולדבר על ליבם
ולפנות לקופות הצדקה השונות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה