שאלה על נטפרי

• פותח הנושא SPOT
  • פורסם בתאריך

SPOT

משתמש צעיר
צילום מקצועי
ראשית יישר כח על היוזמה הברוכה!!
א. הרושם שלי שהיתרון של נטפרי הנו בפתיחת אתרים רבים ככל האפשר ,
מה קורה עם כאלה שמעונינם בכמה שפחות,ומעונינים לחסום אפילו את מה שהוכשר יש מענה גם לזה?

ב. במידה והמשתמש מעונין לפתוח אתר מהרשימה השחורה איך הוא עושה זאת? אם ע"י סיסמא
האם יש אפשרות לרשום שכחתי סיסמא ולקבל מיד סיסמא חדשה? (כך זה ברימון וזה ממש מגוחך..)
מבחינת עלויות אני מבינה שזה עלות חודשית של 35 ש"ח, הראוטר נשאר של בזק?

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
א. זה כמו לומר שלמי שאין אינטרנט אין יתרון לנטפרי, ברור שככל שמשתמשים ביותר אתרים, יתרון נטפרי מתבטא יותר פעמים.

ב. ניתן לנעול את ההגדרות ע"י אחת הוועדות, ותצטרכי אישור מהם לכל שינוי בהגדרות הסינון.
העלות הינה 41 ש"ח (35 לפני מע"מ), ונשארים עם הראוטר של בזק.

גיטי 123

משתמש סופר מקצוען
א. ניתן ליצור רשימה לבנה, רק של הדברים הנחוצים.

SPOT

משתמש צעיר
צילום מקצועי
תודה
כוונת השאלה א' היא
האם יש אופציה לפתיחה מצומצמת של אתרים (ברימון למשל זה נקרא מסלול יעיל) ?

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
אפשר לפתוח\לסגור תוויות
שהם קבוצת אתרים לפי נושאים ומקצועות.

מלבב

משתמש צעיר
נכתב ע"י SPOT;1966021:
ראשית יישר כח על היוזמה הברוכה!!
א. הרושם שלי שהיתרון של נטפרי הנו בפתיחת אתרים רבים ככל האפשר ,
מה קורה עם כאלה שמעונינם בכמה שפחות,ומעונינים לחסום אפילו את מה שהוכשר יש מענה גם לזה?

ב. במידה והמשתמש מעונין לפתוח אתר מהרשימה השחורה איך הוא עושה זאת? אם ע"י סיסמא
האם יש אפשרות לרשום שכחתי סיסמא ולקבל מיד סיסמא חדשה? (כך זה ברימון וזה ממש מגוחך..)
מבחינת עלויות אני מבינה שזה עלות חודשית של 35 ש"ח, הראוטר נשאר של בזק?
יש אפשרויות כאלו אשר הם מובנות כבר בהגדרות האישיות של כל משתמש.
וזה אפשרי עם קוד.

האופציות של ההגדרת שיש שם רחבות מאוד.

אלף100

משתמש פעיל
קופצת על האשכול.

אני כרגע עם חסימה של אתרוג ומעוניינת להצטרף לנטפרי.
אשמח לשמוע איך זה עובד, האם יש גם אתרי קניות פתוחים, יש אתרים מסויימים שאני עובדת איתם האם יפתחו לי,

אשמח לדעת עם מי אני יכולנ ליצור קשר לכל השאלות
תודה רבה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה