עזרה שאלה על דרכונים?

מנסה לחסוך

משתמש חדש
איזה טוב שאת פה, כבר הרבה זמן מנסה לתפוס תורים, כבר קמתי בשביל זה כמה פעמים מוקדם מהרגיל
היות ואין לי פרימיום, אשמח שתשלחו לי ב0258548 גימייל
תודה

צפש

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
יש בשעות הבוקר הרבה
אני קובעת תורים בכל יום לאנשים בשעות הבוקר לימים הקרובים
אפשר לשלוח לי פרטים באישי
תוכלי לשלוח לי הודעה, צריכה תור דחוף לדרכון

האגיס

משתמש מקצוען
@א.ש! הצדקת!!
אשמח מאוד אם תוכלי לפנות אליי באישי,
התור הבא ע"פ האתר הוא באוגוסט.......:oops::oops:

שוקי123456

משתמש רשום
בלשכה בבני ברק מקבלים בלי תור, לא צריכים להמתין מדי הרבה, יש נציגים מיוחדים שמיועדים לאלו שבאים בלי תור ז"א שבאתר אפשר להזמין רק חלק מהתורים כי חלק מהנציגים פשוט מיועדים לאללו שבאים בלי תור

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
לארצות הברית אי אפשר...
מאיפה המידע?
כאן זה לא מוזכר:

ששונית

משתמש מקצוען
יש חוק די חדש בארהב שדרכון שפג תוקפו מתאריך מסוים, עדיין אפשר להשתמש בו למשך שנתיים שלוש
תשאלו את סוכן הנסיעות את הפרטים המדוייקים

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
יש חוק די חדש בארהב שדרכון שפג תוקפו מתאריך מסוים, עדיין אפשר להשתמש בו למשך שנתיים שלוש
תשאלו את סוכן הנסיעות את הפרטים המדוייקים
זה מדובר על דרכון אמריקאי.
מה שאני הבאתי זה על דרכון ישראלי- שמי שאין לו יכול לצאת ולהכנס על דרכון זר במקום.

סופי דפרה

משתמש פעיל
יש בשעות הבוקר הרבה
אני קובעת תורים בכל יום לאנשים בשעות הבוקר לימים הקרובים
אפשר לשלוח לי פרטים באישי
השתדלתי שלא להפריע
אבל ניסיתי לקבוע תור היום ב7:31 בדיוק ולא מצליחה, לא היו תורים
את יכולה לעזור לי?

א.ש!

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
השתדלתי שלא להפריע
אבל ניסיתי לקבוע תור היום ב7:31 בדיוק ולא מצליחה, לא היו תורים
את יכולה לעזור לי?
אני מעדיפה באישי אבל חסום לכם הודעות פרטיות
כדי למחוק את הפרטים...
שלחתי

א.ש!

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
היום בבוקר בין 7:30 ל8:00 ניסיתי ולא הלך לי
ניסיתי ירושלים שלומציון המלכה
אולי יש לבחור מיקום אחר?
בדר"כ בשלומציון יש
אבל היום לא היה בכלל בשלומציון (רק 2 ב26 וב30 ביוני) גם בבני ברק היה אבל ממש קצת ונתפס מיד
לרוב אני מוצאת יותר באזור 10 בבוקר לפעמים אפילו ב12 (ממש כמעט אף פעם לא מצאתי ב7/8 בבוקר)
אבל צריך ממש לבדוק כל הזמן

טל ומטר

משתמש פעיל
האם אפשר לבוא מחר לסניף בני ברק ? ואם כן באיזו שעה עדיף ( ללא תור, אין תורים)
אודה לתגובה זה דחוף לי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה