שאלה- נסיונכם ללא שקיות

לאה ולדמן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אפשר להחזיר שקית?

קבצים מצורפים

• VID-20170102-WA0067.mp4
    5.1 MB · צפיות: 16

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י פוטושופר;2373052:
כל אחד יוציא כרזה, בעד החוק, נגד החוק, השלכות כלכליות, השלכות פוליטיות
מה שבא לכם...
הפרס?
או שפרוג יתנו קורס חינם לזוכה, או שהממשלה תרד על הברכיים
מוכנים?

העליתי כאן על זה אשכול ממזמן. חודשים רבים לפני כניסתו לתוקף. להבנתי התגובות היו מנומנמות עד ישנוניות עד נטיה קלה להתעוררות.

well

משתמש פעיל
אמנם לא קשור לנושא האשכול אבל מדהים אותי כל פעם מחדש לראות עד כמה אנשים מסכימים להתבזות בשביל איזה סרטון מטופש שיגרום לכולם להסתכל עליהם.

אות לי

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י תמר;2373648:
פתחתי דיון עם תלמידות שלי בנושא, כתבת כל כך יפה אז הקראתי להן את מה שכתבת:)
תודה!

נכתב ע"י אות לי;2373876:
חמודה.
אז תעשי לתלמידות סיפור/שיעור בהמשכים..
כי הבוקר יצאתי כאן לקניה קטנה עם הסל האדום...
כמה וכמה אנשים שאלו אותי "היכן השגת אותם" ?

יש לי הרגשה שנתרגל לזה הרבה יותר מהר ממה שחשבתי.

אהה, ויש עוד משהו מאוד חשוב לספר לתלמידות..על השקט הזה!!
אני לא יודעת באיזה סופר את עורכת קניות אבל בסופר "שלי" יש מתקן כזה שמושכים שקית והוא באופן ממונע מביא את השקית הבא,
בזמן לחץ בקו קופות יש כל הזמן את הטרטור הזה..טרררר...טרררר...טרררר...הקונים מושכים שקיות מהמכשיר ומזמזמים להם בין טררר...לטררר...שקית לאוכל של מוישל'ה...שקית להקפאת לחמניות..טרררר...שקית לקילוף ירקות...טררר...ושקית אחת נוספת לאריזת הקניה הנוכחית...

אז הרעש הזה נעלם בפעם אחת מהעולם..רק תחשבו על יצרני המכשירים האלה ועל הטכנאים שהיו "גרים" בתוך הסופר כי כל רגע בקופה אחרת נתקע שקית במכונה..ביום אחד חרב להם השקית והפרנסה.

מדבקאות

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יוצרי ai
נכתב ע"י אות לי;2374551:
אהה, ויש עוד משהו מאוד חשוב לספר לתלמידות..על השקט הזה!!
אני לא יודעת באיזה סופר את עורכת קניות אבל בסופר "שלי" יש מתקן כזה שמושכים שקית והוא באופן ממונע מביא את השקית הבא,
בזמן לחץ בקו קופות יש כל הזמן את הטרטור הזה..טרררר...טרררר...טרררר...הקונים מושכים שקיות מהמכשיר ומזמזמים להם בין טררר...לטררר...שקית לאוכל של מוישל'ה...שקית להקפאת לחמניות..טרררר...שקית לקילוף ירקות...טררר...ושקית אחת נוספת לאריזת הקניה הנוכחית...

אז הרעש הזה נעלם בפעם אחת מהעולם..רק תחשבו על יצרני המכשירים האלה ועל הטכנאים שהיו "גרים" בתוך הסופר כי כל רגע בקופה אחרת נתקע שקית במכונה..ביום אחד חרב להם השקית והפרנסה.

אני כבר אמרתי למוכר היום שימציאו במקום זה מכשיר שמכניסים 10 אג' ויוצא שקית.
אולי זה יהווה תחליף למכשיר הנ"ל.

חויד

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
ולי יש המצאה חדשה :)
לעמוד או לשים מכונה מחוץ לסופר
שתמכור שקית ב 5 אג'

החוזה בכוכב

משתמש חדש
לדעת החוזה בכוכב מניעת החלקת אנשים משקיות ששוכבות על הרצפה שווה את ה-10 אגורות המסכנות

עשר

משתמש רשום
נכתב ע"י אות לי;2372675:
עכשיו חזרנו מקניה גדולה..
הלכתי לקניה עם פרפרים בבטן (אחרי הצצה חטופה באשכול הזה..)
כבר במחלקת הירקות רואים את השינוי, תמיד יש שפע של גלילים ליד כל בסטה,
היום רק הגליל נייר נשאר (מתאים ליצירה...:p ) הקונים פשוט חיסלו את כל השקיות הפושטיות האלה לצורכי הבית השוטפים...

במהלך כל הקניה לא הצצתי לכיוון הקופות...לא רציתי לקלקל לי את חווית הקניה..

אבל בסוף אין ברירה, הגענו לקופה, דבר ראשון שאלנו כמו תיירים בארץ זרה..
איך לוקחים את הקניה לרכב?
הקופאית החביבה (בת דודה ובכל זאת חביבה..) דקלמה את הדקלום שהיא מדקלמת בימים האחרונים ללא הפסקה:
שקית 10 א"ג
על כל 100 שקל קניה מקבלים סל
אם זה לא מספיק לכם (וזה לא) כל סל נוסף 2.9 שקל

עכשיו התחיל המירוץ.. צריך להעריך בכמה קנינו שזה אומר כמה סלים נקבל חינם..
התחלנו להתווכח נגיע לארבע? אולי לחמש? מה פתאום בקושי שלוש...
כמובן שאני צדקתי בסוף..חוש כזה של חיית סופרמרקטים..

בסוף לא הכל נכנס לסלים ונאלצנו לקנות סל אחד נוסף...:mad:

הסלים ברשת שקנינו איכותיים ביותר, הם גדולים במידה הנכונה ועשויים מסקאי עם ידית בתפירה כפולה, והצבע השולט אדום עם הדפס צהוב, תודו שזה צעיר וצבעוני.

רק חשבתי בלבי על אברך שנאלץ ללכת עם סל כזה לקניות ברחובות העיר אדום צהוב..יהיה לו מזה פדיחה..לקנות שקית בעשר א'ג הרי לא אופציה..
אז אולי מכאן תצא הבשורה "סלי קניות רב פעמים מותאמים לאברכים ובני ישיבה בצבעי שחור עם נגיעה של לבן"
לכו על זה רק תזכרו שהרעיון שלי :)

אל תדאגי להם, הם כבר יסתדרו ויהפכו את הסל לצד השני והלא מודפס של הסל.

bbh200

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
משום מה נראה לי שלא הבנתי כראוי את מטרת החוק
להמעיט בשימוש בשקיות נילון? כן?
פשוט לא נראה לי כלל שהחוק הזה משיג את מטרתו
אם תמיד השתמשתי בשקיות של הקניות שימוש חוזר
לזבל: טיטולים, קליפות ירקות, סתם זבל שמשום מה בבית שלי יש והרבה... לעטוף דברים בהקפאה/מקרר וכו
ועוד כיד המציאות הטובה!
ומה עכשיו? עם הקניות אסתדר , אאמץ את שיטתו של בעלי כבר תקופה ארוכה - שקיות איקאה בכל הגדלים (אגב, מומלץ בחום https://www.ikea.co.il/catalogue/Tools_and_Accessories_first/Tools/60301707)
אבל לשאר הדברים? אקנה שקיות אשפה והקפאה בכל הגדלים
אז באמת, תגידו לי, במה החוק הזה עוזר?

עילום

משתמש מקצוען
D I G I T A L
שלפחות תשלם על זה
ואולי בדרך גם ללמוד לחסוך
כנ''ל ביטוח לאומי

bbh200

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
נכתב ע"י עילום;2374738:
שלפחות תשלם על זה
ואולי בדרך גם ללמוד לחסוך
כנ''ל ביטוח לאומי

איך זה בדיוק ילמד אותי לחסוך? ההפך הוא הנכון עד היום מיחזרתי דברים, עכשיו אאלץ להשתמש יד ראשונה...

תמר21

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י מטאלי;2373998:
כמה תובנות שלי בעניין!!

א. החוק הזה פוגע בעיקר בעניים, לעשירים יש רכב, מלא שקיות רב פעמיות בתא המטען יורדים לסופר לוקחים כמה שקיות וחסל, העניים לעומת זאת ללא רכב, אם התארגן לקנייה מה טוב, אמנם נראה כמו הומלס שמסתובב עם ערמת שקיות ריקה, נו שויין, עוד אפשר להתמודד עם זה!!!
אם לא התארגן המסכן, 10 אגורות על כל שקית ותחשבו שהוא אברך עם משפחה מרובת ילדים, תרומת המדינה בסך שקית אחת על 100 ש"ח וכן הלאה לא מאכלסת את כל קניותיו אז כמו תמיד העניים הם אלו שבסופו של דבר מופסדים!!!

ב. שקית אחת לא מתקרבת לרבע מכמות הפלסטיק בצלחת או כוס חד פעמי, איפה ארגוני איכות הסביבה? אלא מה? כמו שכתבו לפני, אלו הלוביסטים של חברות השקיות/סופרים, או תחליטו אתם מי שהריצו את המהלך, הם הצליחו, וכעת לא מעניין אותם לא איכות ולא סביבה,
אנחנו סובלים!!!

ג. שקית ברשתות הקמעונאיות כן הדקיקה המרשרשת הזו, לא מתקרבת למשקל שקית אטומה שנותנת לכם כל חנות בגדים מוצרי חשמל וכו' אף אחד לא חשב להחליף את המיסוי לחנויות הללו שהרבה יותר מזהמות... אגב באירופה גם על שקיות כאלו תדרשו לשלם, ויקר יותר, מה שמלמד אותנו שלא איכות הסביבה היתה בראש מעייני המחוקקים אלא טובת האינטרסנטים!

ד. מדוע להטיל מס ולא להחליף זאת לדוגמא במיחזור השקיות??? נניח שהצלחנו עם החוק החדש להמעיט את השימוש בשקיות במקום 1.6 מיליארד בשנה ל 8 מיליון האם זאת לא פגיעה באיכות הסביבה? למה לזרוק ולהטמין אם אפשר למחזר?
במקום החוק הטפשי הזה, היו צריכים להציב מכונות למחזור שקיות, ובטוח שיש כזה דבר (אם לא פטנט רשום על שמי) וכך היינו ממחזרים במקום לשלם!!!

ה. הציבור שהכי מפסיד מהחוק הוא הציבור החרדי!!!
החילוני הממוצע בעל הילד וכלב, קונה לשלוש נפשות, מקסימום בקנייה הוא משלם 20 - 30 אגורות, אנחנו יוצאים עם למעלה מעשר שקיות בכל קנייה ממוצעת מה שאומר שהעונש לחרדי הוא פי שלוש מלחילוני הממוצע!!!
החוק שנחקק בהשראה מאירופה ההזויה (בארה"ב החוק לא קיים, רק האירופאים החולניים עם מוחם הקודח יכולים לייצר חוקים כאלה, וממתי התאהבנו באירופה ואנשיה שכל כך שונאים אותנו?) כל כך לא מתאים לארץ שלנו, לא צורת החיים, מספר הילדים, התנאים הסביבתיים, אבל את המחוקק עמיר פרץ ה"חברתי" שהוא אבי החוק כל זה לא מעניין, העיקר שנהיה כאירופה!!!

אחרי שאתם יודעים את כל זה לא נותר אלא לחשוב על דרכי פעולה למנוע את החוק ההזוי הזה!!!

נכון מאד
צלצלתי בעיקר על ההתחלה. מי שאין לו רכב? (לא דווקא מבחינה כספית, יש עוד דברים שנשקלים לפני שקונים רכב) - וכשמרימים את השקיות, זה בלתי אפשרי להרים שקית אחת.. הכובד משמעותי מדי! פשוט חיב לחלק את המשא מדי פעם... ולאזן את שיווי המשקל
אך לדעתי, את השם בסוף אפשר (ורצוי) למחוק. מיותר להשתמש בשמות כשברור לכולם שהחוק הינו טפשי ולא ממש תועלתי..

חניפו

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
נכתב ע"י חניפו;2373587:
אני רוצה לדעת מי הרשתות הקמעוניות שצריך לשלם להם 10 אג' לא אלו שמחלקות שקיות בד. יש למישהו תשובה? זה דחוף לי.
יש מישהו??

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י מטאלי;2373998:
כמה תובנות שלי בעניין!!

ב. שקית אחת לא מתקרבת לרבע מכמות הפלסטיק בצלחת או כוס חד פעמי, איפה ארגוני איכות הסביבה? אלא מה? כמו שכתבו לפני, אלו הלוביסטים של חברות השקיות/סופרים, או תחליטו אתם מי שהריצו את המהלך, הם הצליחו, וכעת לא מעניין אותם לא איכות ולא סביבה,
אנחנו סובלים!!!

תהיו בשקט!!! שלא יבטלו את החד פעמי!!!!!

לצו

משתמש פעיל
נכתב ע"י בפוטנציאל;2371463:
היום בעלי חזר עם שקית מבד מרמי לוי ,
עשה קניה מעל 100 ש"ח וקיבל ח - י - נ - ם !
אתמול עשינו קניה גדולה ביש וקבלנו 3 שקיות מבד חינם.. ועד שהגענו הביתה שתי שקיות מבד הידיות כבר היו קרועות!!!
אז מה הועלנו??

rivkic

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
D I G I T A L
לופ אינסופי. נא עזרתכם.

לפי חוק השקיות - בקנייה של 100₪ ומעלה מזכה בשקית בד מתנה.

קניתי ב99.90 ולכן נזקקתי לשקית רגילה. ברגע שקניתי את השקית ב10 אגורות - קיבלתי זיכוי לשקית בד - ומשכך העברתי את הדברים לשקית הבד והחזרתי את השקית.
ואז התבטל הזיכוי לשקית בד - והעברתי חזרתי לשקית ניילון. וקיבלתי זיכוי לשקית בד. וכו'.

איך יוצאים מהלופ?

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
הגעתי היום לרמי לוי, לקנית השלמה. החלטתי שאני לא מתקמצנת על שקיות.
הגעתי לקופה והעברתי מוצרים.
הקופאית שאלה: כמה שקיות?
עניתי לה: נראה לפי המוצרים.
העברתי. לנייר טואלט לא לקחתי שקית וגם לא לנייר סופג ולטיטולים, ככה נהגתי מאז ומעולם.
לאקנומיקה לקחתי שקית לבד והתלבטתי אם לא לקחת עוד אחת.
אח"כ ביקשתי שקית אחר שקית ובכל פעם הקופאית התחילה לספור ולחשב.
בשביל חשבון של 150 שקל נזקקתי ל7 שקיות.
נזק של 70 אגורות.

אחרי שהחלב היה במבצע של שקל אחד, וכן הקוטג', לא יכולתי אפילו להרגיש רע עם הסכוןם הנ"ל...
רק ריחמתי על הקופאית. אני עוד הגעתי מוקדם ולא היו לקוחות אחריי. מה יקרה בשעת תורים עמוסים?

והערה: אני מאד מרוצה מהמחירים של רמי לוי.
בעלי קנה השבוע קניה ברשת אחרת, ונדהמתי לראות את ההבדלים שהסתכמו ביותר מכמה שקלים בודדים!

א"ב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
D I G I T A L
בעיני זה ענין של הרגל. עכשיו אנחנו עדיין שוכחים להצטייד בשקית מהבית ונתקעים, אבל לאט לאט זה יהיה אוטומטי, כמו שמביאים את הארנק.
הלוואי שזה יהיה צעד ראשון (וקטן) כדי לעזור לארצינו היפה אך המוזנחת להיות נקיה יותר. ויש לנו לאן להתקדם כמובן.
ובקשר לחד פעמי, עם כל התלות שלנו בו, ושבאמת אי אפשר בלעדיו, אני בטוחה שאם היה חוק שמגביל את השימוש בו - הרחובות שלנו היו נראים לגמרי אחרת (כמה אחוזים מהזבל שבבית שלכם זה כלים חד פעמיים? המון!).
לי זה חשוב.
מבאאאאאס אותי לראות את ההזנחה והלכלוך בארצינו בכלל ובשכונותינו החרדיות בפרט.
(לפעמים זה נשמע כמו עקרון ממש, בחלק מהמשפחות החרדיות להזניח את השכונה, לזרוק זבל על המדרכה, לא לנקות את הבנין. כאילו מה אנחנו, כמו חילונים, דואגים לאיכות הסביבה?? יפי נפש??? חס וחלילה!)

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י rivkic;2375666:
לופ אינסופי. נא עזרתכם.

לפי חוק השקיות - בקנייה של 100₪ ומעלה מזכה בשקית בד מתנה.

קניתי ב99.90 ולכן נזקקתי לשקית רגילה. ברגע שקניתי את השקית ב10 אגורות - קיבלתי זיכוי לשקית בד - ומשכך העברתי את הדברים לשקית הבד והחזרתי את השקית.
ואז התבטל הזיכוי לשקית בד - והעברתי חזרתי לשקית ניילון. וקיבלתי זיכוי לשקית בד. וכו'.

איך יוצאים מהלופ?

מקבלים שקית החל מ101 שח ולא 100

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה