שאלה מוזרה - איך עובד יועץ משכנתאות?

basis20

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
בס"ד למדנו את כל החומר כולל הרחבה על שוק הנדלן.
מה עכשיו?
איך מתחילים לעבוד ובעצם... איך בכלל עובדים?
איך ניתן לדעת מהי משכנתא טובה ואיזה לא?
ואיך לבנות תמהיל שיתקבל על לב הבנק?
משהו בגילוי לב אולי יוכל לשתף לתועלת הכלל.

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מה עכשיו?
הכי טוב???? או לעבוד תחת מישהו לתקופה קצרה.. או לקחת יועץ מלווה מקצוען על 2-3 תיקים

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מה עכשיו?
אני אישית לקחתי מלווה.

idlmovb

משתמש מקצוען
מה עכשיו?
איפה למדתם?

משכנטוב

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
אוטומציה עסקית
@ari1980 הוא מקצוען ללא ספק, אם ורק אם הוא מתעקש לא לתת לך את השירות, יש את אחד היועצים הבכירים בארץ בשם יהודה חברוני (מנהל מחוז צפון בהתאחדות) שנותן את השירות, תפנה אליי באישי למס' טלפון.
בהצלחה בהמשך הדרך.

shimשימי

משתמש סופר מקצוען
@ari1980 הוא מקצוען ללא ספק, אם ורק אם הוא מתעקש לא לתת לך את השירות, יש את אחד היועצים הבכירים בארץ בשם יהודה חברוני (מנהל מחוז צפון בהתאחדות) שנותן את השירות, תפנה אליי באישי למס' טלפון.
בהצלחה בהמשך הדרך.
אשמח מאוד לשירות הזה
אלא שאין לי אפשרות לשלוח בפרטי

אם תוכל לשלוח אתה אתה בפרטי
או לחילופין
לתת מייל ליצירת קשר

תודה

משכנטוב

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
אוטומציה עסקית
ישנם מס' פלטפורמות מועילות של יועצי משכנתאות, אפשר ללמוד שם המון על מצב השוק, מה אפשר להשיג ובאיזה בנק, יש בתוכנה של סמארט (מומלץ רק למי שמתפרנס מזה. יקר מאד) תמהילים אחרונים, גם בגורו של איתנים (מחיר שווה לכל נפש), ובעיקר בקבוצות דיגיטליות (לי אישית אין ווצאפ ב"ה, יש קבוצת גוגל גרופ ליועצים חרדים שהוקמה בין השאר ביוזמתי, מי שמעוניין להצטרף שיפנה אליי באישי).
אשמח מאוד לשירות הזה
אלא שאין לי אפשרות לשלוח בפרטי

אם תוכל לשלוח אתה אתה בפרטי
או לחילופין
לתת מייל ליצירת קשר

תודה
יש בתחתית כל הודעה קישור לאתר.

משכנטוב

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
אוטומציה עסקית
אם כבר הזכרתי את הגוגל גרופ של יועצי משכנתא משלנו, אז קרדיט ענק ל @ראש על הכתפיים שהתאמץ המון בשביל זה.
בנוסף אני מזמין את כל המומחים פה מהפורות להצטרף ולתרום מהידע שלהם, אפשר לפנות אליי או ל @ראש על הכתפיים .

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בהצלחה בהמשך הדרך.
תודה רבה על הפירגון. אישית מעדיף לא לתת את השירות הזה. לך למקצוענים. יהודה חברוני אישית נפגשתי איתו בעבר.. הוא בהחלט מקצוען.. ויש עוד רבים בתחום. אם לא תסתדר אפנה אותך בכייף לטובים ומומחים

shimשימי

משתמש סופר מקצוען
תודה רבה על הפירגון. אישית מעדיף לא לתת את השירות הזה. לך למקצוענים. יהודה חברוני אישית נפגשתי איתו בעבר.. הוא בהחלט מקצוען.. ויש עוד רבים בתחום. אם לא תסתדר אפנה אותך בכייף לטובים ומומחים
אדרבה
אשמח לשמוע ממך
אם תוכל לשלוח לי הודעה בפרטי(מאחר ואיני יכול
או לתת מייל
בינתיים לא הצלחתי למצוא מישהו

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
m45840000אין לכתוב כתובת מייל

ברכיק

משתמש פעיל
ישנם מס' פלטפורמות מועילות של יועצי משכנתאות, אפשר ללמוד שם המון על מצב השוק, מה אפשר להשיג ובאיזה בנק, יש בתוכנה של סמארט (מומלץ רק למי שמתפרנס מזה. יקר מאד) תמהילים אחרונים, גם בגורו של איתנים (מחיר שווה לכל נפש), ובעיקר בקבוצות דיגיטליות (לי אישית אין ווצאפ ב"ה, יש קבוצת גוגל גרופ ליועצים חרדים שהוקמה בין השאר ביוזמתי, מי שמעוניין להצטרף שיפנה אליי באישי).

יש בתחתית כל הודעה קישור לאתר.
איך אפשר ליצור קשר? אין לי אפשרות לשלוח באישי..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה