התייעצות שאלה למתכנתים

לומד ומתלמד

משתמש רשום
שלום רב
אני צעיר בן 30+.
במסגרת עבודתי במשרד כלשהו אני משתמש רבות באקסס שבניתי (שאילתות, דוחות, קצת טפסים).
אני מעוניין ללמוד תכנות באחד מן המסגרות החרדיות + מכינה אנגלית ומתמטיקה.
ברצוני לדעת:
1. כיצד אוכל לדעת שמקצוע מתאים לי (מעבר למבחן תיל) ושאני יהנה ממנו. האם ההתעסקות הרבה באקסס והרעיונות הרבים שאני חושב עליהם, יכולים ללמד על תאימות למקצוע ? האם ישנו מבחן התאמה נוסף ? אשמח לכל מידע מחכים בענין
2. אני עוקב רבות בפרוג, ואני מבין ששוק ההייטק במיתון.
האם המשמעות היא שלא מוצאים עבודה כלל (לגברים, בהפרדה מלאה, נטפרי) ? או שמוצאים לאחר תקופה ממושכת ? האם אפשר להתפרנס כעצמאי (לפתח רעיונות שחשבתי עליהם) ? בקיצור, לעזוב כעת עבודה (שאינה מכניסה מאוד), ובעוד שנתיים לאחר הלימודים לצאת לשוק. זו טעות ? אשמח לכל מידע בעניין.
יצויין, איני מגדיר עצמי ככשרוני באופן מיוחד, ואיני מחפש משרות עם משכורת ענק (כמובן שאשמח..)
בתודה מראש

ynigun

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
האם ההתעסקות הרבה באקסס והרעיונות הרבים שאני חושב עליהם, יכולים ללמד על תאימות למקצוע ?
לדעתי כן
האם המשמעות היא שלא מוצאים עבודה כלל (לגברים, בהפרדה מלאה, נטפרי) ? או שמוצאים לאחר תקופה ממושכת ? האם אפשר להתפרנס כעצמאי (לפתח רעיונות שחשבתי עליהם) ? בקיצור, לעזוב כעת עבודה (שאינה מכניסה מאוד), ובעוד שנתיים לאחר הלימודים לצאת לשוק. זו טעות ? אשמח לכל מידע בעניין.
יצויין, איני מגדיר עצמי ככשרוני באופן מיוחד, ואיני מחפש משרות עם משכורת ענק (כמובן שאשמח..)
למה אתה רוצה ללמוד בכלל תכנות? בשביל משכורת בינונית? עבודה כשכיר או כעצמאי?
מי אמר שאתה צריך ללכת ללימודים של שנתיים? אולי גם לימוד של פלטפורמת no-code ברעיון של אקסס מודרני לא יביא אותך לאותו מקום?

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
לא מכיר אקסס כל כך. אבל לכאורה זה כן מעיד על התאמה. אולי תתן דוגמא לאיזה עניין שהעסיק אותך

מאחר שאתה מחפש עבודה בהפרדה, נטפרי וכו' לכאורה מה שיכול להתאים לך זו חברה חרדית בלבד. יש כאלה. אבל מקבלים שם חצי או שליש ממה שמקובל בחוץ. מצד שני אולי גם הדרישות נמוכות יותר. אפשר גם לעבוד כעצמאי. לא רעיונות שלך אבל אלא פרויקטים של לקוחות קטנים. זה גם שכר הרבה יותר נמוך. אבל עדיין נחמד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה