שאלה למבינים בחיבור בין SQL ל VS ושליפת נתוני קלט לשאילתא ...

תאו

משתמש פעיל
D I G I T A L
לצורך חיבור בין C# ל SQL והכנסת ועדכון נתונים מהמשתמש לתוך המסד נתונים כתבתי את הפונקציה הבאה :

SqlConnection objConn = new SqlConnection();
objConn.ConnectionString = "Data Source=213.151.36.65,1433;Initial Catalog= "";Persist Security Info=True;User ID=sa;Password=""";
objConn.Open();
//var sSQL = from ocrd in objConn.ConnectionString
// select ocrd;
string sSQL = "INSERT INTO Ordr " +" (CardName)"+ " " + "VALUES" + " " +(textBox1.Text);
SqlCommand objCmd = new SqlCommand(sSQL, objConn);
objCmd.ExecuteNonQuery();

textBox1.Text מכיל ערך של מחרוזת אבל ברגע שאני מכניסה אותו לטבלה בשאילתא זה נכנס ללא גרשיים ואז זה נופל כי מבחינת הדשאילתא זה לא מחרוזת...
איך אני יכולה להכניס את הטקסט שיתקבל כערך מחרוזת לשאילתא ?

רחל1

משתמש מקצוען
D I G I T A L
תיקון סוף השאילתה: (גרש לפני ואחרי הטקסט)
"'" + textbox1.Text + "'"

תאו

משתמש פעיל
D I G I T A L
יש לי בעיה נוספת ...
יש לי בטבלה קוד - מספר סידורי רץ שנכנס אוטמטי ... אבל כשאני מריצה את השאילתא עם נתונים זה רושם לי שבשדה קוד א"א להכניס NULL , השאלה למה הוא לא מכניס אוטמטי את המספר הבא אלא NULL ?

תאו

משתמש פעיל
D I G I T A L
אני רואה מפתח ליד השדה ...

אני צריכה לציין משהו על השדה הזה בשאילתא ? כי לא ציינתי בכלל את השדה הזה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה