עזרה שאלה + המלצה בקשר לצילום

מרים שוורץ

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני לא צלמת אבל אני חובבת אולי בהמשך חיי אלמד צילום. בכל אופן רציתי לשאול, כאשר מצלמים באור יום בצל נוצר מרחוק קצת שרוף בעקבות השמש שאינה במקום של הצל. בקיצור איך מתקנים שרוף בפוטושופ? ניסיתי אולי הכהייה או חידוד אבל לא עזר במיוחד, רק קצת, יש מה לעשות?

ומעניין לעניין באותו עניין.
רציתי לומר לכל הצלמות שיש ליד 'מחנה יהודה' וליד הרכבת הקלה משאית שלפי הידוע לי נמצאת שם כבר המון זמן וכנראה היא לא תזוז בזמן הקרוב אם היא לא זזה עד עכשיו ואפילו אני הצצתי עליה בחטף וישר התלהבתי. למי שגרה קרוב או למי שבאה במיוחד. מציעה לכם לקחת את ילדכם ולצלם אותו שם. אל תשאלו אותי כל כך במה מדובר כי ראיתי בחטף והזיכרון היחיד שנשאר הוא שזה היה מדליק לצילומי חוץ. ומכיוון שלי אין ילדים משלי (טוב נו אני צעירה, ראו ערך ב'פרוג' ;);)) אני ממליצה לכם ללכת לשם. או אפילו אם אתן עוברות שם תנו רושם לצלמות אחרות.

נ.ב. לכל אלה שבאו לכתוב עכשיו: 'לכי תכתבי בפורום צלמות שם יותר יענו לך' אז אני מונעת אתכם מלכתוב זאת בכך שאין לי הרשאה שם. ואם כל כך אכפת לכם תפתחו שם נושא וכתבו את שאמרתי :)

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
אני לא צלמת אבל אני חובבת אולי בהמשך חיי אלמד צילום. בכל אופן רציתי לשאול, כאשר מצלמים באור יום בצל נוצר מרחוק קצת שרוף בעקבות השמש שאינה במקום של הצל. בקיצור איך מתקנים שרוף בפוטושופ? ניסיתי אולי הכהייה או חידוד אבל לא עזר במיוחד, רק קצת, יש מה לעשות?

ומעניין לעניין באותו עניין.
רציתי לומר לכל הצלמות שיש ליד 'מחנה יהודה' וליד הרכבת הקלה משאית שלפי הידוע לי נמצאת שם כבר המון זמן וכנראה היא לא תזוז בזמן הקרוב אם היא לא זזה עד עכשיו ואפילו אני הצצתי עליה בחטף וישר התלהבתי. למי שגרה קרוב או למי שבאה במיוחד. מציעה לכם לקחת את ילדכם ולצלם אותו שם. אל תשאלו אותי כל כך במה מדובר כי ראיתי בחטף והזיכרון היחיד שנשאר הוא שזה היה מדליק לצילומי חוץ. ומכיוון שלי אין ילדים משלי (טוב נו אני צעירה, ראו ערך ב'פרוג' ;);)) אני ממליצה לכם ללכת לשם. או אפילו אם אתן עוברות שם תנו רושם לצלמות אחרות.

נ.ב. לכל אלה שבאו לכתוב עכשיו: 'לכי תכתבי בפורום צלמות שם יותר יענו לך' אז אני מונעת אתכם מלכתוב זאת בכך שאין לי הרשאה שם. ואם כל כך אכפת לכם תפתחו שם נושא וכתבו את שאמרתי :)
שרוף אי אפשר לתקן. שרוף זה אומר שאין שם אינפורמציה, אלו פיקסלים לבנים והם ישארו לבנים עד יום מותם.
לפעמים צלמים שורפים בכוונה, לפעמים אין ברירה, ולפעמים עושים מאמץ שזה לא יקרה, הכל תלוי בסצנה.

מרים שוורץ

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
שרוף אי אפשר לתקן. שרוף זה אומר שאין שם אינפורמציה, אלו פיקסלים לבנים והם ישארו לבנים עד יום מותם.
לפעמים צלמים שורפים בכוונה, לפעמים אין ברירה, ולפעמים עושים מאמץ שזה לא יקרה, הכל תלוי בסצנה.
תודה!
בכל אופן ניסיתי לשתול איזה משהו ועבד ברוך ה', אומנם נשאר קצת שרוף , אבל מנסים להכהות, לטשטש וכו'

מרים שוורץ

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
רציתי לומר לכל הצלמות שיש ליד 'מחנה יהודה' וליד הרכבת הקלה משאית שלפי הידוע לי נמצאת שם כבר המון זמן וכנראה היא לא תזוז בזמן הקרוב אם היא לא זזה עד עכשיו ואפילו אני הצצתי עליה בחטף וישר התלהבתי. למי שגרה קרוב או למי שבאה במיוחד. מציעה לכם לקחת את ילדכם ולצלם אותו שם.
ושוב אני מציעה כיוון שעדיין לא ראיתי משהי בקהילת הצלמות שעשתה זאת, יש שם משאית בגווני צהוב- תכלת - ורוד משאית מהממת שאם רק היה לי מצלמה טובה וכח הייתי רצה לשם. מומלץ מומלץ!
(אגב מאחורה יש גרפיטי) אני מחכה לראות מי הצלמת המאושרת הראשונה שתנצל זאת.
נ.ב. נזכרתי בזה היום כי ראיתי את זה גם היום שוב ושוב וזה נמצא שם מלא זמן כבר כך שאין מה לדאוג שזה יברח.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה