שאלה בעניני שיפוצים

zipi1000

משתמש מקצוען
אשמח מאד לעזרה,
אנחנו לפני קניית דירה וחשוב לנו לדעת פרט טכני:
איך מחשבים עלות בניה - כלומר כמה למ"ר
שיפוץ כללי כולל אינסטלציה וחשמל, הריסת קירות חלקית + יחידה
מפרט בין בינוני לגבוה יותר נוטה לבינוני
אודה מאד לעזרה!

A F

משתמש מקצוען
יש לי שכן שבנה בגג היה לו רק מעטפת 60 מטר עלה לו 2400 ש"ח למטר כולל הכל

אביה.

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
כן.
אולי את צריכה להתחבר / להרשם.
מקסימום תשלחי פניה לאתר.

A F

משתמש מקצוען
זה מאוד משנה מה כבר היה בנוי ומזה רמת ההכל שהוא קיבל
היה קירות חיצוניים ותקרת רעפים הם קיבלו שלושה חדרים מטבח ריצוף דלתות אמבטיה שרותים תקרת גבס בוילר ומזגנים כמובן שהכל בסטנדרט ריצוף ב50 ש"ח למטר דלתות ומטבח במחיר האמצע כמובן שכל שינוי המחיר עלה הם חיפשו את ההכי זול הדירה מיועדת להשכרה דיברתי עם הקבלן והוא אמר לי שהוא מציע את הזול ביותר ואם רוצים יותר יקר משלמים את ההפרש

אביטל טאביב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לא יעזור כאן שום מחשבון. אין כאן כללי אצבע. אינו דומה בניה של אחד לבניה של אחר, ואין דבר כזה "בינוני" וכדו'. זה מאוד מאוד משתנה.

אנחנו למשל עכשיו שיטחנו בית של 80 מ"ר ובנינו אותו מחדש 4 חדרים.
הכל כולל הכל עלה לנו 180,000 ש"ח. ואני יודעת שזה זול.

נעמהשדה

משתמש חדש
תלוי מאוד ברמות של החומרים , גימורים וכו.. קשה לדעת ולהגיד ככה, זה לא ממש מקצועי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה