שאלה בענין הפונטים

רכט4

משתמש צעיר
אני עובדת על מחשב איכותי עם ראש גדול....
ומה שקורה שהמחשב לא עובד משהו, לפני תקופה עבדתי על קורל 9 והתוכנה נסגרה כל פעם שעשיתי יצוא, יבוא , פתיחה וכד'
עכשיו רכשתי קורל x3 ועדין יש דברים שעובדים לאט, סגירה לpdf לוקחת הרבה זמן, וכן בחירת הפונטים איטית למדי, נסינו לסדר את בעית המחשב בכל מיני צורות, הרבה טכנאים ישבו על הענין ופיתרון אין.

אתמול דיברתי עם טכנאי מחשבים והוא טוען שכל הבעיה היא כמות הפונטים, יש לי למעלה מ- 1500 פונטים, ולפי דבריו יותר מ- 800 פונטים עושים את כל הבעיה.

האם מישהו יודע האם נכונים הדברים?

לאה בלוי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
גם אני שמעתי על כזה דבר ממישהו שהפוטושופ שלו, אם אני לא טועה, עבד לאט ולאחר שמחק כמה עשרות פונטים זה התחיל לרוץ (הוא עשה כן בהמלצת הטכנאי).

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
כן, דברי הטכנאי שלך - נכונים.

באלמעלה

משתמש פעיל
הפוטו שופ עובד לאט כשיש הרבה פונטים - רק כשיש גם תצוגה של הפונטים עם כל הרשימה.
כנס להגדרות ותוריד את ה-וי של תצוגת הפונטים וזה ירוץ לך.
יכול להיות שאם תוריד פונטים לגמרי זה באמת ירוץ עוד יותר מהר, אבל מה שכתבתי אמור לפתור את רוב הבעיה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה