שאלה באקשן סקריפט וכפתורים

Ayelet Maimon

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שלום רב!
אני מתחבטת כל היום בחיפוש אחר התשובה:
יש לי סדרת כפתורים (לגלריה), שמתפקדת אותו דבר רק כל כפתור מעלה תמונה אחרת
רציתי ליצור מצב שלאחר הלחיצה (במצב לחיצה ומעבר מעל נכפתור הוא נהיה מכחול לאפור) הכפתור יישאר אפור עד שאני אלחץ על כפתור אחר-שהוא יהפוך לאפור וכן הלאה.
יש לי פיתרון פשוט ומסורבל, בכל עמוד של תמונה לנטרל את הכפתור אבל זה מסורבל ומכביד מאוד.
אני יודעת שיש אפשרות לתכנת ב-if ן-else,
ואני לא מצליחה לעשות את זה.
הצלחתי רק להשאיר את מצב האפור, אבל הוא לא מתחלף בחזרה לכחול בלחיצה על כפתור אחר.
אני לא חושבת שהפיתרון מסובך, נראה לי שחסר לי ידע, אני די מתחילה בעולם הזה.

תודה למי שיעזור!

uman_travel

משתמש פעיל
הייתי עושה לכל כפתור 2 מצבים עם קיפריים, כחול ואפור, במצב רגיל הכפתור אפור, לאחר לחיצה עובר לקיפריים של הכפתור הכחול ושם הכפתור נשמר במשתנה, כל לחיצה על כפתור אחר מחזירה את הקפריים של הכפתור השמור במשתנה פריים אחורנית למצב האפור.
מקווה שמובן, אם לא תעלי את הקובץ ואשתדל לכתב לך.

Ayelet Maimon

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
D I G I T A L
תיארת בדיוק מה שאני צריכה,
אבל אינני יודעת את הקוד המתאים
ואני מחפשת ומחפשת ולא מוצאת.
אגב, איך עושים שני קיפריימים לכפתור? הרי יש לו ארבעה מצבים בלבד?
מה שכן עשיתי, זה שני כפתורים עטופים במוביקליפ, ושם ניסיתי לנווט בכל מיני אופנים
הבעיה היא: מה הקוד שגורם להחזרת הכפתור למצבו המקורי בלחיצה על כפתור אחר???
אגב, מצאתי משהו אבל באקשןסקריפט3, והגלריה שלי כבר בנויה באקשןסקריפט2
זה בטח מתנגש לא?
יותר מאוחר אעלה את הקובץ
תודה רבה!

Ayelet Maimon

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יש בכל זאת אפשרות לקבל תיאור של הקוד?
אני צריכה משהו כמו: כאשר לוחצים על כפתור אחר, הכפתור שקדם לו חוזר למצבו הראשוני. איך מבטאים את זה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה