עזרה באקסס שאלה באקסס

טשינאגען

משתמש חדש
אני בונה מסך נתונים בעל שני טבלאות אחד של סוכנים וטבלה שניה של חוזים על מוצרים, הטבלה של החוזים מקושרת לטבלת הסוכנים באמצאות קשר גומלין ע"י מספר זיהו של כל סוכן, השאלה שלי היא כשיש לי חוזה 1 אבל של שני סוכנים, לדוגמה סוכן א' וסוכן ב' עשו שותף על מוצר 1 ואני חותם חוזה אחד משותף עם שניהם על זה, ואני רוצה שבטבלת החוזים היא תירשם על שניהם וכשאני מדפיס דו"ח עם כל החוזים של סוכן 1' הוא יכלול גם חוזה זה וכן גם כשאני מדפיס דוח עם כל החוזים של סוכן ב' הוא גם יכלול את החוזה הנל, איך בונים זאת?

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
אני בונה מסך נתונים בעל שני טבלאות אחד של סוכנים וטבלה שניה של חוזים על מוצרים, הטבלה של החוזים מקושרת לטבלת הסוכנים באמצאות קשר גומלין ע"י מספר זיהו של כל סוכן, השאלה שלי היא כשיש לי חוזה 1 אבל של שני סוכנים, לדוגמה סוכן א' וסוכן ב' עשו שותף על מוצר 1 ואני חותם חוזה אחד משותף עם שניהם על זה, ואני רוצה שבטבלת החוזים היא תירשם על שניהם וכשאני מדפיס דו"ח עם כל החוזים של סוכן 1' הוא יכלול גם חוזה זה וכן גם כשאני מדפיס דוח עם כל החוזים של סוכן ב' הוא גם יכלול את החוזה הנל, איך בונים זאת?
תוסיף טבלה שלישית שמקשרת בין סוכן לחוזה (שורה לכל סוכן וחוזה)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה