שאלה באנגולר

שלוות נפש

משתמש פעיל
היי צהרים טובים
אני מעוניינת ליצור מסך כניסה כלשהו באנגולר
אני צריכה שהמשתמש יבחר בין כניסה להרשמה ולפי זה זה יציג לו רכיב מתאים (בעצם רכיב תלוי ברכיב אחר)
מישהו יכול להסביר לי איך אני עושה את זה? איפה אני שמה תפונקציות שבודקות מה בחר? ואיך לפי זה אני שמה תרכיב המתאים (כי הרי כל דבר נמצא בקובץ אחר..)
אשמח להסבר (אני ממש לא מכירה את אנגולר..)
תודה רבה!!!

רוב

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
אם הבנתי נכון - יש לך קומפוננטה של כניסה לאתר. מוצגים בה 2 אפשרויות: כניסה והרשמה.
בלחיצה על אחד הכפתורים, את קוראת לפונקציה שכתובה בקובץ ה TS של קומפוננטת הכניסה
ובפונקציה יהיה תנאי: אם נלחץ הכפתור של הכניסה את מנווטת לקומפוננטה שמציגה את אפשרות הכניסה.
אחרת - אם נלחץ ההרשמה - ניווט לקומפוננטת ההרשמה.
ניתן גם לקרוא מכל כפתור לפונקציה אחרת שתנווט לקומפ' המתאימה בלי תנאי.

גזעי

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
זאת שאלה כללית, או שאת רוצה ממש שיכתבו את הקוד? כי זה משהו שלומדים ממש בבסיס של אנגולר.
בעיקרון קומפוננטה שמציגה 2 אפשרויות, כל אחת עושה routing לקומפוננטה אחרת, קומפוננטה אחת זה הרשמה והשניה זה התחברות.

שלוות נפש

משתמש פעיל
זאת שאלה כללית, או שאת רוצה ממש שיכתבו את הקוד? כי זה משהו שלומדים ממש בבסיס של אנגולר.
בעיקרון קומפוננטה שמציגה 2 אפשרויות, כל אחת עושה routing לקומפוננטה אחרת, קומפוננטה אחת זה הרשמה והשניה זה התחברות.
שאלה כללית
אני פשוט מנסה ללמוד אנגולר דרך יצירה של משהו...

ari rm

משתמש פעיל
בס"ד
בעצם זאת התשובה.
רק מה כתבתם שאתם רק מתחילים, אז כאן תוכלו לראות ממש יפה בתיעוד של אנוגלר איך עושים ראוטינג, שזה הדרך הנורמלית,
קצת הסבר: הרעיון בזה ובכללי באנגולר שהניווט בכתובת(url)- הוא בצד לקוח, וזה מה שגורם בעצם ל"תצוגת דף יחיד - שהדפים לא מתרעננים כל קליק", ולענין הנ"ל זה נודע שתוכלו לתת למישהו לינק שיבוא ישר להתחברות ולחילופין לינק שיבוא ישר לרישום כגון:
התחברות: https//my-host/account/login
רישום: https//my-host/account/register
וברירת מחדל גם אפשר לסדר שכשנכנסים לhttps//my-host/ הוא מיד יקפוץ לאחד מהם וכדו' אימ"ל.
יש כאן דוגמא לפרוייקט משתמשים,
כל זה התשובה למה שבעיקרון אמור להיות,

רק בשביל ההתחלה אפשר להתחיל עם להכניס ב app-component.
בts משתנה בשם register סוג בוליאני, שווה ל false,
ובhtml'את שתי הקומפוננטות(כניסה ורישום)
ובקומפוננטה של הכניסה להוסיף if רישום = לא ובקומפוננטה של הרישום להוסיף אם if רישום = כן
משהו כמו זה.
HTML:
<app-login *ngIf="!register"></app-login>
<app-register *ngIf="register"></app-register>
<buuton (click)="register = !register">{{register ? 'להתחברות' :  'לרישום'}}</buuton>

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה