Elementor שאיבת נתונים מתוך טבלת אקסל

צביזון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
האם יש אפשרות שאני יעלה טבלת אקסל לשרת או לוורדפרס, ולהגדיר לאלמנטור שבכל יום יקח נתון מעמודה פלונית, נניח מעמודה B, אבל לפי התאריך שבעמודה A.
למשל, שבעמודה A יש עמודה עם תאריכים, וכל יום לפי התאריך שלו, ילקח הנתון שנמצא בעמודה B אל דף באתר?

נניח שהטבלה ניראת כך:
1605596851945.png

אז שב-17/11 יראה באתר: א כסלו, ואוטומטית ב-18/11 הוא יקח את הנתון הצמוד אליו ויראה: ב כסלו.

אציין שבטבלה אין תאריכים אלא נתונים אחרים, וטבלה זו היא רק בשביל הדוגמה, כך שלא יעזור תוסף לתאריך.

ש.ב.ח.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
@צביזון
אתה יכול פשוט להכניס את הנתונים בDB
ולשאוב עם שאילתה.

צביזון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
@ש.ב.ח. הידע שלי הוא מאד מינימלי (בשלב זה). אשמח מאד אם תוכל לפרט:
מה זה DB, איך אני מכניס לשם נתונים, ואיך אני שואב אותם עם שאילתה.
תודה רבה על הסיוע תמיד!

ש.ב.ח.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
@ש.ב.ח. הידע שלי הוא מאד מינימלי (בשלב זה). אשמח מאד אם תוכל לפרט:
מה זה DB, איך אני מכניס לשם נתונים, ואיך אני שואב אותם עם שאילתה.
תודה רבה על הסיוע תמיד!
זו עבודת תכנות,
DB = Database
שאילתה = קוד המדבר בשפה שהDB מבין על מנת לשאוב /להכניס/לעדכן/למחוק, קוד זה נכתב בשפה הנדרשת בשרת (במקרה של וורדפרס זו PHP לוורדפרס פונקציות שנכתבו כדי להקל על תהליך העבודה)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה