בקשה רשימת מיילים של חברי הכנסת אגוד"י - שלומי אמונים.

Tamiהעובדת

משתמש פעיל
בעבר מישהו העלה לכאן רשימה של המיילים של חברי הכנסת
אנא ממכם תעלו זאת שוב,
בברכה------

חיים דוביד

משתמש סופר מקצוען
אשמח לסייע
רק אין לי מושג מיהם חברי הכנסת של אגודה
תשלחו רשימה שמית,ובל''נ כשיהיה זמן אשלח הפרטים

1597007223258.png

Tamiהעובדת

משתמש פעיל
תודה על הסיוע,
אני צריכה של:
ליצמן, גפני, טסלר,אשר,פינדרוס,
האמת גם בצלאל סמוטרי'ץ.

StOT

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
תודה על הסיוע,
אני צריכה של:
ליצמן, גפני, טסלר,אשר,פינדרוס,
האמת גם בצלאל סמוטרי'ץ.
זה מה יש לי:
ח"כ יצחק זאב פינדרוס – ypindrus#knesset.gov.il

ח"כ משה גפני – mgafni#knesset.gov.il

ח"כ יעקב אשר – yakova#knesset.gov.il

ח"כ אליהו ברוכי – ebaruchi#knesset.gov.il

ח"כ יעקב טסלר – ytesler#knesset.gov.i

עמיהוד

משתמש רשום
בהזדמנות זו, אולי מישהו יודע את כתובת המייל של סגן שר האוצר איציק כהן

חיים גולדהבר

משתמש פעיל
תושבי מודיעין עילית צריכים את המייל של הרב אורי מקלב סגן שרת התחבורה (מצורף)
שיוביל לפתרון של המטוסים הטסים מעל מודיעין עילית (כשיפתחו השמים)
umaklev#KNESSET.GOV.IL

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה