שיתוף - לביקורת רק תעדכן שאתה בא

חני כהן :)

משתמש מקצוען
לא שיש לי בעיה עם זה שאתה בא, אני דווקא אחד כזה שכן מכניס אורחים.

אבל אתה תמיד מגיע בזמנים הכי לא מתאימים שיש.

מה בסך הכל ביקשתי? שתעדכן אותי מתי שאתה קופץ. זהו. זה הכל.

אני לא אשכח את הפעם הזו שבאת אלי לפני הראיון העבודה הראשון בחיים שלי. ולא תגיד שלא ידעת שאני לחוץ. ידעת מעולה.

ובכל זאת החלטת שזה הזמן המתאים לבקר.

עכשיו, אני נכנס לפגישה חשובה עם המנכ"ל שלי, שלא תגיד שלא אמרתי לך. אני מבקש ממך לא לפנות אלי בשום צורה.

----------

אפצצצצצי'

שמע, אין לך מחילה.

גם לא בכיפור.

נערך לאחרונה ב:

חני כהן :)

משתמש מקצוען
אפצצצצצי'

שמע, אין לך מחילה.

גם לא בכיפור.

המשך:

יום הכיפורים מגיע.

בית הכנסת עמוס באנשים, כולם עומדים לתפילת שמונה עשרה. יש שקט באולם. מדי פעם נשמעות יפחות קלות.

אפצצצצי'.

כולם שולחים לי מבטים מזועזעים: איך? איך העזת לשבור את השתיקה המרוממת ביום הנשגב? מי נתן לך את הרשות?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיב

א הַלְלוּיָהּ אַשְׁרֵי אִישׁ יָרֵא אֶת יי בְּמִצְוֹתָיו חָפֵץ מְאֹד:ב גִּבּוֹר בָּאָרֶץ יִהְיֶה זַרְעוֹ דּוֹר יְשָׁרִים יְבֹרָךְ:ג הוֹן וָעֹשֶׁר בְּבֵיתוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זָרַח בַּחֹשֶׁךְ אוֹר לַיְשָׁרִים חַנּוּן וְרַחוּם וְצַדִּיק:ה טוֹב אִישׁ חוֹנֵן וּמַלְוֶה יְכַלְכֵּל דְּבָרָיו בְּמִשְׁפָּט:ו כִּי לְעוֹלָם לֹא יִמּוֹט לְזֵכֶר עוֹלָם יִהְיֶה צַדִּיק:ז מִשְּׁמוּעָה רָעָה לֹא יִירָא נָכוֹן לִבּוֹ בָּטֻחַ בַּיהוָה:ח סָמוּךְ לִבּוֹ לֹא יִירָא עַד אֲשֶׁר יִרְאֶה בְצָרָיו:ט פִּזַּר נָתַן לָאֶבְיוֹנִים צִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד קַרְנוֹ תָּרוּם בְּכָבוֹד:י רָשָׁע יִרְאֶה וְכָעָס שִׁנָּיו יַחֲרֹק וְנָמָס תַּאֲוַת רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה