התייעצות רעיונות לעיצוב חדר שינה

שלום לכולם
יש לי חדר שינה לא גדול, הכולל:
2 מיטות עם מסגרת בצבעים- אפור חיוור ואפור. שידה בצבעים הנ"ל. ארון בצבע אפור חיוור (דומה ללבן)
קירות לבנים- אולי טיפה שמנת ודלת לבנה.
אני רוצה לעצב את החדר במינימום הוצאות
עדיפות לצבעים אפור (60), סגול (30), זהב (10).
אשמח לשמוע אם נראה לכם מתאים השילוב של הצבעים, וכן רעיונות איך לעצב.
חשוב לי רק לציין שאנו גרים בדירה שכורה כך שהאפשרויות מועטות.
כן יש לי אפשרות לשים מעט מסמרים אבל ברמה מבוקרת.

קראתי שכדאי לבחור את הקיר הבולט כשנכנסים לחדר ולשדרג אותו. הבעיה שכבר בעל הבית החליט לשדרג אותו במזגן...
האם בכל אופן יתאים שהוא יהיה הקיר הדומיננטי? כמו לשים בו תמונה גדולה?
תודה רבה לכולם, מחכה לתגובות שלכם!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה