דרוש מידע רעיונות להשקעה

עבודה ברגע

משתמש פעיל
שאלתי לפני מספר ימים מה לעשות עם 50 נציגים ברחבי הארץ לאחר שהמוצר שמכרתי להם עבר זמנו.
וקיבלתי מספר רעיונות וזה אחד מהם שנראה לי הכי אקטואלי. השאלה היא מה אתם אומרים כמה סיכוים יש לכזה עסק להצליח?

נראה לי שכדאי לכם להשתמש בכוח הזה של הפריסה הארצית ולהציע שירות לאומנים, מפיקים, יצרנים, ועוד אנשים שיש להם מוצרים תקופתיים שדורשים שיווק ומעדיפים לשווק ישירות לקונים בלי פערי התיווך של החנויות.

(לדוגמה: לפני תקופה הייתה מכירת ספרים באזור שלנו, הייתה פרסומת והמכירה הייתה באיזה בית בשכונה. הייתה הענות גדולה, עד כדי כך שכל המוצרים נמכרו עוד ביום הראשון של המכירה..) אילו היה ליוצרים פלטפורמה שכזו זה יכול להועיל למכירות שכאלה, וזה יכל גם להועיל לציבור הקונים לרכוש מוצרים בזול, עם פערי תיווך הגיוניים.

(יתכן שיש לי מוצר למכור... כתבתי ספר שאשמח לשווק אותו באופן כזה מכיוון שרשתות השיווק וההפצה לוקחים את כל הרווחים. בנוסף אני כעת באמצע לכתוב ספר נוסף שאמור להיות לדעתי רב מכר - ואשמח לשווק דרככם)

מה אתם אומרים?

עבודה ברגע

משתמש פעיל
אני בעד!
אשמח מאוד להמלצות שלכם.
אני מרגיש פספוס ככה לעזוב מעל 50 נציגים אני בטו שאשפר לעשות אתם משהו...
תעשו טובה תנו רעינות ניתן גם לענות בסקר וגם לתת תשובות!
תודה מעומק הלב!

אינגליש מייל

אנגלית במייל שלך
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
עיצוב ואדריכלות פנים
תעשה אופציה לראות תוצאות סקר
עריכה: ראיתי שיש אחרי שעונים

ולגבי השאלה מאוד תלוי מה המוצר, ותמיד אפשר להתחיל בקטן לחוש את השטח.

חדוה

משתמש מקצוען
אם הנציגים נמצאים בפריפריה זה מעלה כי במקום קטן הפרסומת יותר בולטת וגם, באזורים האלו קשה יותר להשיג דברים אז יש התכנות למכירת מוצר מהבית אבל זה צריך להיות דבר ששוה לטרוח עבורו או זול מאד או שקשה להשיג במקום אחר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה