רעיונות חמודים ומהירים לתיק עבודה

שירה 123

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
סיימתי לימודים עכשיו ואני רוצה למלא את התיק עבודות שלי ברעיונות חמודים שיראו שאני טובה במה שאני עושה.
יש למשהו/י רעיון?
חשוב שהרעיונות יראו יכולות טכנולוגיות וכל מיני.
אני צריכה הרבה רעיונות..
אז שוטו :)

מאה100

משתמש מקצוען
רוצה לפתח אתר? אפליקציה? או פרויקט ממש?? איזה טכנלוגיות?
אולי אני יכולה להעביר לך כמה פרויקטים שהדד ליין שלהם חונק אותי? ;)
וברצינות, אני לקחתי איזשהו ארגון ו"פיתחתי" להם מערכת ממוחשבת. דמו כמובן. הרשמות/הזמנות/ביטולים/מועדון/תשלומים וכו'. היה ממש נחמד!!

אולי את יכולה להעביר איזה משחק להיות ממוחשב..
בהצלחה

שירה 123

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
רוצה לפתח אתר? אפליקציה? או פרויקט ממש?? איזה טכנלוגיות?
אולי אני יכולה להעביר לך כמה פרויקטים שהדד ליין שלהם חונק אותי? ;)
וברצינות, אני לקחתי איזשהו ארגון ו"פיתחתי" להם מערכת ממוחשבת. דמו כמובן. הרשמות/הזמנות/ביטולים/מועדון/תשלומים וכו'. היה ממש נחמד!!

אולי את יכולה להעביר איזה משחק להיות ממוחשב..
בהצלחה
חשבתי משהו קטן יותר- רק על מנת להראות את הידע שלי.
שזה לא יהיה רק רשום בקורות חיים ;) .
אפילו משהו של עמוד או 2 עמודים.
אני מתכוונת לתוכנות כמו ANGULAR ,NODE JS ,REACT, PYTHON וכולי..
משהו שייקח לי גג שבוע ויעשה את השואו שלו.. (יש כזה דבר?)

מפתחת במהות

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אם את רוצה פרויקט שיתרשמו ממנו-
לא נראה לי שעבודה של שבוע תספיק...
לכי כבר על משהו יותר רציני....
אבל את יכולה לשים פרויקטים/קודים מוכנים
בגיטהב ולשים בקו"ח את הקישור לשם-זה מוסיף המון!!

שירה 123

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אבל את יכולה לשים פרויקטים/קודים מוכנים
בגיטהב ולשים בקו"ח את הקישור לשם-זה מוסיף המון!!
זה בדיוק היה הרעיון.
אין לי כל כך אנרגיה לבנות כמה אתרים של אותו הרעיון .. נגיד אתר 1 של הזמנות לקוחות עניינים.. מה כל השאר.
אני צריכה רעיונות מעניינים כדי שיהיה לי הרבה מוטיבציה לגמור אותם בצורה מושלמת.

נסיון9876

משתמש פעיל
השאלה היא במה את רוצה להתמקד.
אם זה פול-סטאק - ווב- אז צאט נשמע באמת רעיון מצוין (ריאקט+נוד+SOCKET+מונגו, נגיד)
אם זה אנדרואיד למשל- הייתי ממליצה על איזה משחק קטן ונחמד.
אם זה מדע נתונים- איזושהי בניה של מודל למידה.(נדמה לי שהזכירו שיש בקאגל - נתונים בהקשר לקורונה)
אולי סימולטור של מוצר אבטחה כלשהו בפיתון/C - נגיד סימולציה לקרברוס, RSA, וכו'...
או סתם מימוש לאלגוריתם מענין כלשהו - נניח בהקשר של תורת הגרפים.
בקיצור לא חסר...
ומאמינה שיש עוד הרבה תחומים שאני לא מכירה.

(אולי שווה לך יותר למקד לדברים שאהבת והתחברת)

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
סיימתי לימודים עכשיו ואני רוצה למלא את התיק עבודות שלי ברעיונות חמודים שיראו שאני טובה במה שאני עושה.
יש למשהו/י רעיון?
חשוב שהרעיונות יראו יכולות טכנולוגיות וכל מיני.
אני צריכה הרבה רעיונות..
אז שוטו :)

יש בכל המאגרים הנ"ל בגיטהאב כל כך הרבה פרוייקטים, רק לבחור.

אבל!!!! (יש תמיד אבל) - חובה חובה חובה לקאסטם את הפרוייקט בעצמך. הלא כל חכמולוג יכול להוריד מגיטהאב ולהעלות לשלו מחדש, אז מה עשינו בזה? חובה להתאים את הפרוייקט שלך מחדש (בראש ובראשונה - את העיצוב. אח"כ, אם הפרוייקט מתאים, אז לשנות קצת את הקונספט, ואם אפשר, ולדעתי זה הרעיון הכי טוב (גם אם לא תמיד הכי קל לביצוע) - לאפשר לוקאליזציה של הפרוייקט ותמיכה בעברית RTL).
למה צריך את זה? שתי סיבות.
א. מעסיקים מכירים את השטיק הזה. הם רואים מאות קו"ח ויוזרים בגיטהאב ביום, ראו כבר כמעט הכל. לכן, גם אם המגייס/ת התלהבו ממך וממספר הריפו' שיש לך בגיטהאב, זה לא אומר כלום, ואל תתפלא אם הקו"ח הגיעו למנהל הטכנולוגי ונפלו בגלל זה (אני יודע בוודאות שזה קורה).
ב. עבור עצמך - גם אם אתה חושב שאתה כבר יודע הכל, ובקי בשפות שלמדת, תמיד יש מה ללמוד, ובפרט אם אתה רוצה לומר שבנית את הקוד בעצמך, אז אתה אמור לדעת מה הולך כאן.
בהצלחה.

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית

יש בכל המאגרים הנ"ל בגיטהאב כל כך הרבה פרוייקטים, רק לבחור.

אבל!!!! (יש תמיד אבל) - חובה חובה חובה לקאסטם את הפרוייקט בעצמך. הלא כל חכמולוג יכול להוריד מגיטהאב ולהעלות לשלו מחדש, אז מה עשינו בזה? חובה להתאים את הפרוייקט שלך מחדש (בראש ובראשונה - את העיצוב. אח"כ, אם הפרוייקט מתאים, אז לשנות קצת את הקונספט, ואם אפשר, ולדעתי זה הרעיון הכי טוב (גם אם לא תמיד הכי קל לביצוע) - לאפשר לוקאליזציה של הפרוייקט ותמיכה בעברית RTL).
למה צריך את זה? שתי סיבות.
א. מעסיקים מכירים את השטיק הזה. הם רואים מאות קו"ח ויוזרים בגיטהאב ביום, ראו כבר כמעט הכל. לכן, גם אם המגייס/ת התלהבו ממך וממספר הריפו' שיש לך בגיטהאב, זה לא אומר כלום, ואל תתפלא אם הקו"ח הגיעו למנהל הטכנולוגי ונפלו בגלל זה (אני יודע בוודאות שזה קורה).
ב. עבור עצמך - גם אם אתה חושב שאתה כבר יודע הכל, ובקי בשפות שלמדת, תמיד יש מה ללמוד, ובפרט אם אתה רוצה לומר שבנית את הקוד בעצמך, אז אתה אמור לדעת מה הולך כאן.
בהצלחה.
עוד דבר - אם עושים פרוייקט, כדאי שיהיו לו גם קצת משתמשים פעילים (משפחה, חברים/ות מהכיתה וכו')

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה