כללי רעיון פרסומי מתוק!!!

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

אביגרפי

משתמש רשום
את הפרסומת הזו ראיתי בהרצאה.
אהבתי מאד וכיוון שלא יכולתי להשיג את המקורית, עשיתי אחת כזו כדי לשתף אתכם.

אני התלהבתי, ואתם?

קבצים מצורפים

• 83769.jpg
    KB 36.6 · צפיות: 8

הרשל'ה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הרעיון חמוד ודוחה כאחד.
רבים יחייכו למראה השנינה,
לא פחות יחושו גועל מסיבות מובנות..

אביגרפי

משתמש רשום
הרשל'ה באמת תודה על ההבחנה...
כ"כ אהבתי עד שלא הפנמתי את בעית התולעים.

n_eli

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
ישר זה מה שקפץ לי לראש, ת-ו-ל-ע-י-ם.
הרעיון חזק ומצחיק - אבל למכור לא בטוח שהוא ימכור..

היה חסר רק את הברק שיש על התולעים.. והייתי חוזר סופית ל"אוסם".

אביגרפי

משתמש רשום
לפני שאתה חוזר לאוסם, אני חייב לציין למען ההגינות שאין קשר בין 'היינץ' למודעה המקורית שראיתי. זו פשוט תמונת הקטשופ הראשונה שמצאתי כששיחזרתי את הפרסומת...

tamar

משתמש מקצוען
שיחזרת מעולה! הביצוע 10.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה