רעיון פיצוץ לפרויקט גמר

The student

משתמש רשום
היי בסוף אני הולכת על כיוון של קריאה מדפי HTML
יש למשהו מושג אולי לאתר שמלמד על נושא זה
או אלגוריתם כתוב?
זה ממש יעזור לי

יש לי צורך בפרויקט בC#
ויש לי אפיון די מדויק,
אשמח לבצע שיתוף פעולה - שאתן לך את האפיון וכל הנצרך (כמובן תוכלי אח"כ למכור את זה ללקוחות אחרים)
ואני יהנה מהפיתוח עבורי ללא עלות
אנא צרי קשר במייל: תשע, שתיים, ארבע, שבע, שלוש, ארבע, שתיים - ש-ט-ר-ו-ד-ל, -ג-י-י-מ-יל- כמו כולם

Lv

משתמש פעיל
צילום מקצועי
את צריכה בc#?
גם אני עושה פרויקט
את יכולה לעשות על איזו חנות או משהו בסיגנון(זה פחות קשה)

מוצג

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
יש לי צורך בפרויקט בC#
ויש לי אפיון די מדויק,
אשמח לבצע שיתוף פעולה - שאתן לך את האפיון וכל הנצרך (כמובן תוכלי אח"כ למכור את זה ללקוחות אחרים)
אנא צרי קשר במייל: תשע, שתיים, ארבע, שבע, שלוש, ארבע, שתיים - ש-ט-ר-ו-ד-ל, -ג-י-י-מ-יל- כמו כולם
רלוונטי?

p.m.

משתמש חדש
לכל אלו שמחפשות רעיון לפרויקט:
מניסיון - עדיף לבחור פרויקט בתחום שאוהבים כדי שיהיה מעניין להמשיך אותו
אני לקחתי בהתחלה רעיון חמוד שכשהתחלתי הבנתי עד כמה הוא לא מדבר אלי...
התחלתי קצת ולא היה לי שום חשק ומוטיבציה להמשיך לעבוד עליו. אז פשוט החלפתי נושא, ובחרתי בתחום שהכי מעניין אותי - מוזיקה...
ויש לציין שממש נהניתי לעשות את הפרויקט, (עד כמה שאפשר ליהנות מפרויקטים..) והיה גם כייף לשכלל אותו - לוח עדכונים על שירים/מאמרים חדשים שעלו לאתר לפי ההעדפות של המשתמש שמחובר וכו'
יצא ב"ה באמת מושלם, מה שלא נראה לי היה קורה עם הנושא הקודם..

a8131

משתמש רשום
יש לי צורך בפרויקט בC#
ויש לי אפיון די מדויק,
האם עדיין רלוונטי?

STC

משתמש חדש
יש למשהו רעיון לפרויקט גמר של מחשרד החינוך בתכנות?

TE 10

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
יש למשהו רעיון לפרויקט גמר של מחשרד החינוך בתכנות?
בתחום בינה מלאכותית:
אפליקציה לחיזוי מניות
חילוץ טקסט מתמונה
זיהוי תמונת פנים
זיהוי אוביקטים - כגון תמרורים
כדאיות הלוואה
צ'אטבוט

תגגלי, יש עוד הרבה רעיונות.

בתחום רשתות ותקשורת ואבטחה:
אפליקצית זום
משחקי רשת
הצפנת סיסמאות בתוך תמונה

בתחום אלגוריתמיקה:
מסלולים- משלוחנים, בית חולים, חנויות גדולות וכו'
שיבוץ- עובדים, מודעות בעיתון, פעילויות בלונה פארק.

זה מה שאני מכירה פחות או יותר.
בהצלחה!

אלוווופה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
יש למישהו אולי מידע להפוך תמונה לתלת מימד (הדמיה)? קיימת אולי ספריה כזו בפייתון?!

רעיונות

משתמש חדש
אשמח גם לרעיונות לפרוייקט סטאז' שכולל בתוכו את כל השכבות בשפת c# ואנגולר
להגשה פנמית ולהכנסה אח"כ לתיק עבודות אשמח לרעיונות מגניבים ומעניינים בכללי אנשים מתחומים שונים
תודה מראש ליצירתיים😉

תם וחכם

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
אין לי הרשאה לפתיחת נושא - אז אני עושה את זה כאן, בתקווה שזה בסדר.

מה אתם אומרים על הרעיון הבא, דורש הרבה AI, ודורש השקעה משמעותית מאד של חברה שתפתח את הכלי הזה (להערכתי יעלה מיליונים רבים, אבל בעוד כמה שנים הוא יהיה חלק מרכזי מהתנהלות החיים).
ממה שראיתי, יש חברות שעושות חלק ממה שאני מציע, אבל אין עדיין את הכלי כולו (ויש לזה משמעות רבה, כי לאנשים אין כוח לעשר פתרונות, אלא לפיתרון אחד מלא).

- העוזר הכלכלי שלך -
כלי שיהיה העוזר הדיגיטלי שלנו, לרכז את המידע שלרוב איננו שמים מספיק לב אליו.
לחסוך עבורינו את הצורך לחפש פיזית או וירטואלית אחרי מסמכים חשובים (כמו קבלות תשלום, תעודות אחריות, וכדומה). ויקל עלינו לרכז את המידע הפיננסי שלנו, כמו גם את אפשרויות החיסכון וההתייעלות שיש לנו.

1. תשלומים חודשיים נעשים דרך הו"ק ודרך כרטיסי אשראי שיכולים להיות גם כמה. פעמים רבות אנחנו לא זוכרים אותם ולא שמים לב להם, העוזר ישים לב לכל התשלומים הללו ויתן סיכום חודשי על כלל התשלומים. כאשר במקביל יהיה כלי שיציג אפשרויות שונות - האם התשלומים גדלו לפתע, הסכום ביחס לממוצע, ועוד (בגדול יש לבנקים משהו כזה, אבל הוא מאד מאד חלקי, חלוקה מאד כללית, וגם לא מידע מלא כי התשלומים מפוצלים דרך ההו"ק והאשראי).
2. הודעה על תשלומים על מוצרים לא פעילים או כמעט ולא פעילים. למשל כרטיס אשראי שלא בשימוש אבל משלמים עליו דמי מנוי חודשיים. העוזר יציג הודעה כמו זו: שים לב בחודשים האחרונים לא היה כל שימוש בכרטיס אשראי. זה יכול להיות מנוי על משהו שאין לנו בו עוד צורך, והעוזר יתזכר אותנו מידי פעם - האם אנחנו צריכים את המוצר עוד (כמו שגוגל עושה לפעמים על מיילים).

3. העוזר יעזור לנו לבטל התקשרות - כאשר הוא יציג שאלה על תשלום, הוא יוסיף את הדרך לבצע את סיום ההתקשרות באימייל או בשיחה טלפונית (קישור לאימייל יכין אוטמטית מייל לגוף הרלוונטי עם בקשת ביטול ההתקשרות, יש דבר כזה כבר). וכך עוד פונקציות רבות שהעוזר יוכל להתחיל את התהליך עבורינו.

4. אחריות על מוצר ושמירת קבלות תשלום. פעמים רבות כאשר אנחנו מגיעים לשעת מעשה, לא זוכרים האם יש אחריות או לא, מה הדרך לממש את זכות האחריות, פעמים רבות צריך לשמור חשבונית שכבר איננה וכו'. העוזר ידע לרשום ולאנדקס כל ההוצאות החודשיות ואת כל קבלות התשלום שהגיעו אל המייל, וכן את כל תעודות האחריות, כל רישום מוצר אצל נותן האחריות. המידע יתקבל בעיקר מהמייל - אבל לא רק.

5. תמונת מצב כלכלית, קרנות השקעה, פנסיה, חיסכון לכל ילד, וכו'. אנשים מקבלים דוחו"ת תקופתיים, הרבה מאד אנשים לא קוראים את הדוחות הללו, וגם א"כ הם לא מצליחים להבין אותם עד הסוף, ולבנות לעצמם את תמונת המצב. התוכנה תפשט לאנשים את הנתונים.

6. ארכיון מסמכים חשובים, חוזים, מסמכי משכנתא חשובים, (באיימיל אחת לתקופה אנחנו עוברים את המכסה ואז מוחקים ופעמים רבות מוחקים גם דברים חשובים).

מעבר לזה, מאמין שיהיה אפשר להוסיף עוד רעיונות.

החזון הוא - שבסופו של דבר לכל הפעילות הכלכלית שלנו - תהיה כתובת אחת, בכל קנייה או תשלום החשבונית תשלח ישירות לעוזר האישי. הכלי יעזור בשימת לב לשינויים, ובעריכת השוואות וכדו'. ובעז"ה יהיה נאמן לבעליו כראוי, ויעשה את מלאכתו נאמנה.

ברור שתוכנה ואפליקציה שכזו דורשים כמובן פיתוח רציני ביותר של AI שתוכל להוציא נתונים, ולהכין חיזוי נכון על בסיס מכלול של נתונים. יש גם את סוגיית הרשאות לשימוש בנתוני אשראי (שזה דורש הליך מיוחד ממשרד האוצר והמשפטים). יש את האבטחה שצריכה להיות מקסימלית. אבל זה יכול להיות מהפכה של ממש בניהול הכלכלי שלנו.

diploid

משתמש חדש
רעיון מעניין,
דורש הרבה AI
למעשה רק חלק מס' 6 דורש בינה מלאכותית, להבנה של מה נחשב למסמך חשוב, ואולי גם חלק 6 לסיכום "חכם". כל השאר יכול להיות ממומש יחסית בפשטות בהסתמכות על כללים קבועים (rule based)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה