דרוש מידע רעיון מתנה ללידה ראשונה בשע''ט ובעז''ה.

BS''D

משתמש פעיל
אשמח לרעיון למתנה לאחותי ללידה ראשונה בשעה טובה ב''ה.
מחפשת משהו יפה ושימושי גם לתינוק וגם לזוג ההורים הטרי.

לא אכפת לי להשקיע עד סביבות 500 ש''ח בערך..
אבל שיהיה יפה ובעיקר שימושי.

מה הייתן שמחות לקבל?
מה הדברים הנצרכים ביותר בלידה ראשונה בעיקר?
ואם אפשר איזו רעיון להפתיע אותם...

תודה!

שושו 123

משתמש צעיר
כרטיס בשילב או בחנות של מוצרי תינוקות
ותקנה מה שהיא אוהבת וחסר לה.
או לשאול אותה מה חסר לה משהו שהיא עדין לא קיבלה
המון מזל טוב!!!

תהילושש

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
לי אחרי הלידה היו תפרים,
אחותי פינקה אותי בערכת פוראוור, יש להם שם תרסיס אלוורה משהו מדהיםםםםם, עזר לי מאוד,
וסרום להסרת צלקות ומתיחות,
היא צירפה גם סרום לפנים, ושפתון,
המתנה שהיה לי הכי כיף לקבל,
כי כולם קנו לתינוק,ולי לא...... .(חוץ מבעלי...😉)

סטודיו בול

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי

אפונה וגזר

משתמש פעיל
כל מי שמציעה לשאול את האחות, זה גם סיטואציה קצת מביכה לבחור מתנה, הפרט אם לא יודעים מה הסדר גודל של המחיר שמוכנים להשקיע.
אולי אם תבואי אליה עם כמה אופציות, שאחת מהן היא פשוט גיפט כארד, זה יכול לפתור או להקל על זה.
נורא תלוי מה אין לה - מנשא, כרית הנקה, שובר לחנות בגדי הנקה או בגד הנקה וכו'. אני אישית גם הייתי נהנית משובר לקורס שמלמד אותי שפת גוף של תינוקות, אבל כמו כל שאר הדברים, תלוי מה יש ותלוי בסגנון של הבנאדם.

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום
יש כאלו שהיו נהנות מתמונות ניו בורן
מניחה שאפשר להשיג בסכום הזה
אבל לדעתי עדיף לשאול אותה...
(לקבל מאחות מתנה יקרה ולא שווה בעיני, זה כ"כ אכפת...)

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
כל מי שמציעה לשאול את האחות, זה גם סיטואציה קצת מביכה לבחור מתנה, הפרט אם לא יודעים מה הסדר גודל של המחיר שמוכנים להשקיע.
אולי אם תבואי אליה עם כמה אופציות, שאחת מהן היא פשוט גיפט כארד, זה יכול לפתור או להקל על זה.
נורא תלוי מה אין לה - מנשא, כרית הנקה, שובר לחנות בגדי הנקה או בגד הנקה וכו'. אני אישית גם הייתי נהנית משובר לקורס שמלמד אותי שפת גוף של תינוקות, אבל כמו כל שאר הדברים, תלוי מה יש ותלוי בסגנון של הבנאדם.
ההצעה לשאול את האחות היתה בהנחה שהאחות משתפת בסכום שיש למתנה.

Tehilla Adler

משתמש מקצוען
אשמח לרעיון למתנה לאחותי ללידה ראשונה בשעה טובה ב''ה.
מחפשת משהו יפה ושימושי גם לתינוק וגם לזוג ההורים הטרי.

לא אכפת לי להשקיע עד סביבות 500 ש''ח בערך..
אבל שיהיה יפה ובעיקר שימושי.

מה הייתן שמחות לקבל?
מה הדברים הנצרכים ביותר בלידה ראשונה בעיקר?
ואם אפשר איזו רעיון להפתיע אותם...

תודה!
מנשא. ללא ספק הדבר הכי חשוב שקניתי וזה מסוג הדברים שלא תמיד הורים חושבים עליהם
ממליצה על איזי טופ (עולה קצת יותר מ500)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה