עזרה רעיון לנושא לפתיחת תוכנית מעורבות חברתית בתיכון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

חנצי

משתמש פעיל
שלום לכולן.
אני רוצה לפתוח את התוכנית מעורבות חברתית בתיכון אצלינו.
זו תוכנית של התנדבות מצד הבנות עבור עזרה לילדים מיוחדים/ביביסיטר/עזרה ליולדת/לשמח בבתי אבות ועוד כל מיני עזרות כאלו.
יש מכסת שעות שהבנות צריכות למלא במשך השנה וכו..

אני רוצה לעשות כנס פתיחה, לשם אני בודקת אפשרות להביא בחורה בת 20 שנולדה עם נכות כלשהיא, עברה עשרות ניתוחים ופתחה ארגון לילדים מיוחדים.
אולי אעשה עוד תוכנית כיתתית לפני.
התתכנית עוד לא בנויה.

אם יש לכן רעיון לנושא שילווה את היום הזה- נתינה/התנדבות/נתינה שהיא קבלה/ילדים מיוחדים ועוד כגון.. רעיון לשם ליום, רעיון לתוכנית..
אשמח לשמוע!

edemar

משתמש מקצוען
היי
בתור תלמידת תיכון
הייתי בכיתה י"א כשפתחו אצלינו את המעורבות חברתית בקהילה ואני זוכרת שהמחנכת פשוט הודיעה את זה ואז נכנסה המו' שאחראית בסמינר על זה ובצורה מאוד ישבשה הסבירה שיש מכסה של שעות וזה חלק מהתעודת בגרות וכו' אני זוכרת שמאוד כעסנו
אבל שבועיים אח"כ עשו לנו תוכנית על מעורבות חברתית בקהילה ואני יכולה להגיד לך שזה התקבל אחרת על הבנות
בהצלחה:)

edemar

משתמש מקצוען
אה ואגב הסמינר שלי הלך על הקטע של פרחים שנותנים ריחם בלי גבול

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה