בקשה רעיון למשלוח מנות לחברה טובה משהו מקורי... לא ממתקים.

Bestimedia

לשעבר- צבעי פסטל :)
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
יחד עם הכוס הטרמית אולי כדאי לצרף אריזה קטנה של קפה נמס (אולי בטעם שונה כמו אגוזים, יש לו אריזה קטנה) סוכר ושוקלד (אין אצלי מתנה בלי שוקלד, אחת זה לא עובד ;) )

רק הוא!

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
יחד עם הכוס הטרמית אולי כדאי לצרף אריזה קטנה של קפה נמס (אולי בטעם שונה כמו אגוזים, יש לו אריזה קטנה) סוכר ושוקלד (אין אצלי מתנה בלי שוקלד, אחת זה לא עובד ;) )
את יודעת איפה קונים תאריזות של הקפה בטעמים שונים?

ומה עוד אפשר להוסיף בנוסף לכוס כי ככה לבד זה פשוטטט

Bestimedia

לשעבר- צבעי פסטל :)
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים

רק הוא!

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי

רק הוא!

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
מישהי????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

דבורה2

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני שלחתי היום לחברה רווקה אהובה מאד ספר מתכונים (את יכולה כל ספר ) פלוס שוקולד שווה פוטיפרים כזה מיפה נוף פלדהיים הם אורזים ושולחים לך עד אליה את יכולה לרף ברכה או לשלוח את זה אליך ולהביא לה את זה את
אני רוצה לשלוח גם לגיסתי אנחנו לא נפגש בפורים כמו תמיד ובא לי לפנק אותה וזה כיף שהם שולחים מתלבטת אם ספר קריאה חדש לה או ספרים לידלים מה אומרות?

רק הוא!

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
יש אולי רעיון לעוד משהו מקורי????????

רק הוא!

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
????????

מישהו?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה