מידע שימושי רמאות בהטענת רב קו

טורונטיאני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
יוצרי ai
התפרסם כביכול מספר טלפון שדרכו אפשר להטעין בפלאפון כשר ללא צורך בעמדת הטענה,
זה רמאות, הם דורשים עמלה ואז שולחים את הבנאדם לעמדת נדרים פלוס הקרובה כדי שיטעין, כמובן שלא צריך את התיווך שלהם..
@איצ'ה קו המידע לתשומת ליבך

טורונטיאני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
יוצרי ai
מצטט ממקום אחר, לא יודע במדויק, רק כתבתי שידעו לא ליפול

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום
התפרסם כביכול מספר טלפון שדרכו אפשר להטעין בפלאפון כשר ללא צורך בעמדת הטענה,
זה רמאות, הם דורשים עמלה ואז שולחים את הבנאדם לעמדת נדרים פלוס הקרובה כדי שיטעין, כמובן שלא צריך את התיווך שלהם..
זה לא רמאות,
זה עוזר במקרה שילד נתקע- בלי כסף ברב קו, אפשר בהקשת כרטיס אשראי, ולא כרטיס פיזי
לא משהו חדש בכל מקרה
ואת לא מפסידה כסף

אוהב גם מוזיקה

משתמש צעיר
עדין לא הבנתי על איזה רמאות אתם מדברים.
אני השתמשתי בשירות הזה כבר כמה פעמים ולא רימו ולא גנבו אותי בכלום וזה היה לי מאד נוח,
למשל כשהייתי מחוץ לבית ואשתי רצתה לנסוע ולא היה לה מספיק ברב קו ולא היה לה אשראי, הזמנתי לה הטענה דרך הטלפון, ובדרך לאוטובוס היא עברה בעמדת כספונט ומימשה את ההטענה.
איזה רמאות יש בזה?

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
גם לא בדקתי עדיין - אבל אם אכן יש עמלה נוספת - שאין למי שמטעין ברב קו אונליין, אכן הייתי מצפה מרב קו אונליין לדאוג לאפשרות של הטענה, וללא עמלות, וכן ללא הצורך להגיע לעמדת הטענה להטענה פיזית אחרי הטענה טלפונית.

jump

משתמש פעיל
עדין לא הבנתי על איזה רמאות אתם מדברים.
אני השתמשתי בשירות הזה כבר כמה פעמים ולא רימו ולא גנבו אותי בכלום וזה היה לי מאד נוח,
למשל כשהייתי מחוץ לבית ואשתי רצתה לנסוע ולא היה לה מספיק ברב קו ולא היה לה אשראי, הזמנתי לה הטענה דרך הטלפון, ובדרך לאוטובוס היא עברה בעמדת כספונט ומימשה את ההטענה.
איזה רמאות יש בזה?
לא הבנתי למה צריך לגשת לעמדת כספומט?

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום
אף אחד לא מכריח אף אחד להשתמש בזה.
מי שרוצה- מוזמן
ומי שלא- מוזמן להטעין בדרכים אחרות...

לעניות דעתי למשרד התחבורה אין יכולת להטעין ברב קו- בלי להצמיד את הרב קו למכשיר כלשהוא.

jump

משתמש פעיל
זה עוזר למי שאין לו עכשו עליו כרטיס אשראי אבל הוא יודע את פרטי האשראי או שמישהו מקריא לו אותם בטלפון
נראה לי שבחנויות (לא בטוח שכולן) אפשר גם עם מספר אשראי.
וגם אפשר במזומן.
אז זה באמת עוזר למי שנתקע בלי מזומן ובלי אשראי ובלי אפליקציה... כך שזה לא מאד עוזר

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה