רכישת גופי תאורה \ נורות מסין

sarina

משתמש צעיר
שלום לכולם
אנחנו לפני שיפוץ רציני
וצריכים המון גופי תאורה ונורות
אנחנו חושבים ללכת על לדים כי הבנו שזה חסכוני מאד.
המחירים פה בארץ של כל ספוט יקרים מאד ורציתי לברר האם מישהו הזמין מסין (איביי \ אליאקפסרס) נורות \ נברשות \ ספוטים ויכול לתת לי חוות דעת בנושא

תודה רבה

עדן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
בעיקרון אנשי המקצוע לא ממליצים לקנות ספוטים ולדים מסין, כי האיכות שלהם ירודה ובמשך הזמן האור שלהם מתעמעם. אני יכולה להגיד לך שקניתי לד ריבועי מרשת ידועה שהכל שם סיני (אז לא הייתי מודעת) אחרי חודשיים הוא הפסיק לעבוד, ולד אמור לעבוד כל החיים, אמנם יש לי אחריות ויחליפו לי אבל הכאב ראש הזה של פירוק המנורה והחזרתה לא שווה את זה.
בגופי תאורה כמו נברשות שמרכיבים להם מנורות אני לא חושבת שיש מניעה להשתמש בסחורה סינית, ולהרכיב עליה נורות איכותיות, רק כדאי לקחת בחשבון שהם נראים הרבה הרבה פחות מהדבר האמיתי.

אני קניתי את התאורה שלי מלוקאס תאורה: http://www.s-lighting.co.il/
הם נמצאים באזור התעשיה בפתח תקווה, יש להם יועץ תאורה מומחה שיודע לכוון אתכם לתאורה הרצויה, יש להם סחורה של חברות ידועות ויקרות במחירים הרבה יותר זולים, הם יכולים להרכיב לך גופי תאורה לפי הצרכים והטעם שלך, אני מאד נהנית מהסחורה שלהם.

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י sarina;1777016:
שלום לכולם
אנחנו לפני שיפוץ רציני
וצריכים המון גופי תאורה ונורות
אנחנו חושבים ללכת על לדים כי הבנו שזה חסכוני מאד.
המחירים פה בארץ של כל ספוט יקרים מאד ורציתי לברר האם מישהו הזמין מסין (איביי \ אליאקפסרס) נורות \ נברשות \ ספוטים ויכול לתת לי חוות דעת בנושא

תודה רבה

צרו איתי קשר.

גרפיקנער

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
גולן, לתועלת הרבים, אולי תוכל לתת המלצה לכאן ולכאן.
גם אני בדיוק בודק את הנושא, ומעוניין לשמוע את דעת המומחה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה