דרוש מידע רישום למעון יום לשנת הלימודים תשפ"ה

כיף

משתמש צעיר
מתי יפתח הרישום?
האם ניתן לרשום עובר?
מה יתחדש בסבסוד לשנת תשפ"ה?

ילילי

משתמש מקצוען
מתי יפתח הרישום?
האם ניתן לרשום עובר?
מה יתחדש בסבסוד לשנת תשפ"ה?
אמור להיפתח בקרוב.
תנסי להתקשר לאן שאת רוצה לרשום ותשאלי אם כבר יש תאריך מדוייק מתי נפתחת המערכת לרישום.
אי אפשר לרשום ילד שלא נולד.
לגבי תשפ"ה עדיין אין מידע על שינויים.

חצרון

משתמש מקצוען
איפוא אפשר לראות את רשימת המעונות המעודכנת בבני ברק?

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים

חנה נפתלי

משתמש פעיל
חברה שלי ילדה בן ראשון החודש, ורק עכשיו התפנתה לרישום למעון.
יש עדיין אפשרות להרשם?
יש עם מי לדבר?
באתר רשום שהרשמה עד ה05-03-24 כבר עבר לצערי ממש עכשיו..

גיטי א.

משתמש מקצוען
קיבלתי תשובה משתי המעונות שנרשמתי שהועברתי לועדת קבלה
באתר אין לי אפשרות להגיש בקשה, זה בעיה אצלי או שעדיין לא נפתחה האפשרות?
@המוכשר !!!

ישראל פריי

משתמש רשום
עוד לא נפתחה ההרשמה
הם כתבו במיילים כך:
הקישור להגשת בקשה לרישום לוועדות קבלה ייפתח בימים הקרובים , תשלח הודעה ויפורסם באתר.

ה' הטוב

משתמש פעיל
הם שולחים לי הודעות שעדיין לא נרשמתי לוועדת קבלה אבל אני לא מוצא את הקישור לרישום
אם אפשר לשלוח לי
תודה לכולם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה