ריקאוטן

goodbye

משתמש רשום
לאחר שלא נותרה כל ברירה וניסיתי טיפולים ומשחות באלפי שקלים:( התחלתי לקחת כדורי ריקאוטן
אשמח לשמוע ממנוסים:
1. מתי תקופת השיא של הפצעים?
2. מהם התסמינים העיקריים שנתקלתם בהם?
3. כיצד ניתן להקל עליהם?
כל מידע נוסף יתקבל בברכה...
תודה מראש
חחח טוב אני לקחתי , דבר ראשון תקחו רק בחורף, אני לקחתי בקיץ והיה סיוט!!
בחדשיים הראשונים יש ואח"כ מתחיל לעבור.
כמובן יש יובש, קרם לחות כל הזמן (מומלץ לשאול קוסמטקאית איזה כדאי להשתמש) ווזאלין קטן בתיק- תמיד... ויש משחה שמאד עוזרת לשפתיים יש נראה לי קוראים לה פלקסיטול, היא עזרה לי מאד.
היו לי כאבי גב, לא נחמדים בכלל , אבל הם עברו ישר אח"כ ברוך ה'.
כדאי לשים תמיד גם בחורף קרם הגנה מהשמש שלא ישארו כתמים ( אם מקשיבים טוב לרופא עור, כל מה שכתבתי הוא אומר...)
להמון יוצא עכשיו בגלל הזיעה מהמסיכה... ולי לא זה ממש שווה.
תקפידי לבצע בדיקות דם, וללכת לרופא.
היום יוצא לי פצע פעם בחודש...
וזהו היה שווה!!

goodbye

משתמש רשום
התחלתי עם רופאה מהקופה, עם מינון שממש לא התאים לי. עברתי רופא (לגולדנהירש) והוא העלה לי את המינון (זה נראה לי קשור למשקל הגוף) ועזר מאד ב''ה.
יש לכמה קופות חולים הסדרים עם ד''ר גולדנהירש, תבררי. הוא בכנפי נשרים, ב'בית התאומים'.
דווקא אני עשיתי דרך הקופת חולים, וככה גם כמה מהאחים שלי, והרופא נתן מינון לכל אחד כמה שמתאים לו הוא היה עם מחשבון אפילו וחישב לפי המשקל, אח שלי התחיל לקחת קצת אחרי, והוא קיבל מינון שונה משלי.

goodbye

משתמש רשום
ובלי פירוט? עזבי משקל.
מעניין אותי מינונים. ראיתי שמישהי כתבה 40 מ"ל, זה הרבה או קצת? הרוב לוקחים פחות או יותר?
לרב מתחילים עם 20 ואז עולים ל40, ויש אפילו שעולים ל60, נראה לי שזה בעיקר לפי משקל.
וגם יש כאלה שיקחו יותר מחצי שנה, בשביל זה קיים הרופא.

ועוד דבר אל תלכו בחיים לים המלח בתקופה הזו!! מנסיון מר...

גומה

משתמש מקצוען
ובלי פירוט? עזבי משקל.
מעניין אותי מינונים. ראיתי שמישהי כתבה 40 מ"ל, זה הרבה או קצת? הרוב לוקחים פחות או יותר?
תלוי כמה את שוקלת.

הקטע שהיה לי עם הרופאה של הקופה זה שהיא בכלל לא עשתה לפי משקל.
(אולי תכננה להגיע לזה, לא יודעת. כבר עברתי לגולדנהירש שהעלה לי מיד למינון שהייתי צריכה)

ז'אנט

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
לקחתי לפני 3 שנים בערך רקאוטן ועכשיו בערך לפני חצי שנה הכל חזר ואני ניראת יותר גרוע מלפני 3 שנים, סיוט
האם שווה לקחת שוב רקוטאן??? פעם שניה??
אם זה לא עזר פעם אחת זה יעזור בפעם השניה???

T A M A R

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
@חני/ה @T A M A R יש מה לעשות עם הפצעים בתקופת לקיחת הכדור?

כל המשחות מהעבר נראלי בעיתיות עקב זה שהן מייבשות את העור
אני שאלתי רופאה-אמרה לי שבעיקרון אפשר להמשיך למרוח משחות לטיפול.
לי אישית אין שום משחה שהייתי מרוצה ממנה בשביל להמשיך למרוח....
אבל יחסית ממש בסדר-גם מבחינת היובש וגם מבחינת הפצעים
ועוד יש מסכה על חצי מהפנים:)

מה השם שלי??????

משתמש פעיל
אני שאלתי רופאה-אמרה לי שבעיקרון אפשר להמשיך למרוח משחות לטיפול.
לי אישית אין שום משחה שהייתי מרוצה ממנה בשביל להמשיך למרוח....
אבל יחסית ממש בסדר-גם מבחינת היובש וגם מבחינת הפצעים
ועוד יש מסכה על חצי מהפנים:)
באמת בקטע הזה המסכה מוצלחת ;)

גדולים מהחיים

משתמש פעיל
יש שמהי מלוקחות הראקוטן פה שיש להם אולי קילופים מטורפים בקרקפת?
מה עושים עם זה שבוע אחרי שהתחלתי לקחת כל הקרקפת שלי מקולפת וזה פלוס מינוס התופעת לוואי היחידה ב"ה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה