ריצוף וכלים סניטרים בכפר טרומן

sarina

משתמש צעיר
שלום רב
אתמול יצאתי לחפש ריצוף וסניטריה והייתי בחנות (מחסן) בכפר טרומן שנקרא "יניב קרמיקה" מצאתי שם דברים ממש לטעמי , מוצרים זהים ממש למוצרים שראיתי באלוני לדוג' אך במחירים זולים ב כ 30% . מישהו מכיר את החנות ויכול לתת לי חוות דעת

תודה מראש

טוב עין

משתמש מקצוען
יוצרי ai
מקפיץ מעוניין לשמוע ממישהו עם ניסיון של שנים על יניב קרמיקה בכפר טרומן, האם יש שבר ? סריטות? איך האיכות לטווח הארוך? ואיך יכול להיות שהם מוכרים ספרדי בחצי מחיר ממחיר השוק, האם זה ספרדי ברמה נמוכה?

(:keep smiling

משתמש פעיל
מקפיץ מעוניין לשמוע ממישהו עם ניסיון של שנים על יניב קרמיקה בכפר טרומן, האם יש שבר ? סריטות? איך האיכות לטווח הארוך? ואיך יכול להיות שהם מוכרים ספרדי בחצי מחיר ממחיר השוק, האם זה ספרדי ברמה נמוכה?
הם היבואנים בעצמם. זו התשובה לפער במחיר- אין שיווק , הפצה , פרסום וכו' הנסיון שלנו לא גדול אבל שירות ואיכות בינתיים, מעולה.

rew3020

משתמש מקצוען
גם אני נהנתי שם. אבל אין ניסיון לטווח ארוך.
האמת? לא יודע מה הטווח הארוך נותן, כי עד שלא יהיה לי 2 חדרים להשוות בין שתיהם א"א באמת לדעת.
להשוות בין שני אנשים זה לא אמיתי, סוג שימוש אחר, הרכב משפחה, הקפדות וכו'

נקודה חשובה, הבעיה שאנחנו משווים אותם לחנויות שמאוד פופולריות - אבל לפי דעתי - אותם חנויות פשוט עושקים את המגזר, וקשה לי להאריך ולהסביר.
צריך להשוות אותם לחנויות מכבודות ומבוססות, פער שנותן השוואה כזו, אכן מובן מאוד ברגע שמבינים את הסגנון (החנות והמכירה) של כפר טרומן.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ה'

לג הוֹרֵנִי יי דֶּרֶךְ חֻקֶּיךָ וְאֶצְּרֶנָּה עֵקֶב:לד הֲבִינֵנִי וְאֶצְּרָה תוֹרָתֶךָ וְאֶשְׁמְרֶנָּה בְכָל לֵב:לה הַדְרִיכֵנִי בִּנְתִיב מִצְוֹתֶיךָ כִּי בוֹ חָפָצְתִּי:לו הַט לִבִּי אֶל עֵדְוֹתֶיךָ וְאַל אֶל בָּצַע:לז הַעֲבֵר עֵינַי מֵרְאוֹת שָׁוְא בִּדְרָכֶךָ חַיֵּנִי:לח הָקֵם לְעַבְדְּךָ אִמְרָתֶךָ אֲשֶׁר לְיִרְאָתֶךָ:לט הַעֲבֵר חֶרְפָּתִי אֲשֶׁר יָגֹרְתִּי כִּי מִשְׁפָּטֶיךָ טוֹבִים:מ הִנֵּה תָּאַבְתִּי לְפִקֻּדֶיךָ בְּצִדְקָתְךָ חַיֵּנִי:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה