עזרה ריפוד - שלא תיפלו בפח

מצב
הנושא נעול.

רחל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
ספה מהממת!
קנית אצלם? באתר מופיע רק בד, אני רוצה קטיפה
ואגב כמה זמן יש לך אותה? תחזיק גם ילדים שובבים?
יש לי אותה שנתיים, ויש לי ילדים שובבים, אני לא מרשה להם לקפוץ עליה :)
נראה שאין קטיפה במלאי בכלל, נסי לשאול אותם.

120161

משתמש מקצוען
ערב ר"ה
אל כל כותבי פרוג היקרים
ממליצה על קבלה להעביר מסרים והתנגדויות בצורה הכי עדינה שאפשר...
אני הראשונה מקבלת על עצמי ב"נ
כתבתי משהו בפורום סגור ואחת חשבה שזה מכוון אליה וגם אם לא היה נשמע לה בוטה מדי...

הכתוב עבר עריכה
ממליצה לכולם לבדוק ולערוך לאחר הכתיבה.
כתיבה וחתימה טובה תרתי משמע

סטודיו בול

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
ספה מהממת!
קנית אצלם? באתר מופיע רק בד, אני רוצה קטיפה
ואגב כמה זמן יש לך אותה? תחזיק גם ילדים שובבים?
לא ממליצה.
נהרסה לי תוך שנה.

רחל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
יש לי אותה שנתיים, ויש לי ילדים שובבים, אני לא מרשה להם לקפוץ עליה :)
נראה שאין קטיפה במלאי בכלל, נסי לשאול אותם.
אשאל, מקווה שיהיה להם
איך היא מבחינת ניקיון? תודה על כל התשובות את ממש עוזרת לי.

רפד בס"ד- שליח ציבור

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אפשר אולי להתיעץ איתך לגבי ספה שזקוקה לריפוד חדש?
אני רוצה להבין אם זה משהו שאני יכולה/משתלם לעשות לבד...
בשמחה רבה תשלחי מייל עם תמונה לכתובת המצורפת בחתימה של ההודעה ותצרפי טלפון אני אחזור אלייך בעזרת השם אם מדובר לפני החגים מצטער אני עמוס בעזרת השם אחרי זה אשמח לתת שירות

רפד בס"ד- שליח ציבור

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
תודה רבה אני רואה שיש הרבה משובים אני שמח לעזור.
אני רוצה להוסיף עוד משהו משמעותי שחשוב לדעת לפני שקונים כיסאות.
מושב הכיסא מורכב מפלטה של עץ מעליו מגיע ספוג ומעליו מגיע בד הריפוד.
הפלטה של העץ אמורה להיות עשויה מעץ סנדוויץ עדיף 17 מילימטר ,רובם מגיעים 13 מילימטר שזה גם טוב.
הבעיה שיש הרבה יצרנים שמעדיפים פלטה מסוג mdf או סיבית בגלל עלויות זולות יותר .
וזה איום ונורא היא נוטה להישבר או להיסדק במרכזה לפעמים אחרי כמה שנים בודדות ולפעמים ממש בחצי שנה שנה ראשונה אז מאוד כדאי לדרוש את זה בעסקה כי אין אפשרות לתקן כזה דבר מבלי להחליף את הריפוד וזה הוצאה גדולה מיותרת שאפשר לחסוך במחשבה ובדרישה מראש נקודה גם כאן היו לי הרבה מאוד לקוחות שתוך שנתיים עד שלוש מהקנייה היו צריכים לרפד שוב מחדש. שמחתי מאוד לעזור.
אני נפגש בהרבה לקוחות שלי שנפלו בפך .... הכרתי את פורום פרוג העוצמתי לאחרונה לכן חשבתי כאן להעלות את זה לתועלת ציבור גדול ...תעבירו את זה הלאה ...
יהי ממון חברך חביב עליך כשלך !
שקונים רהיטים במיוחד כיסאות לפינות אוכל או ספות מעדיפים ריפוד דמוי עור או סקיי שזה אותו דבר.. אין ספק היתרונות שלו גדולים הוא מתנקה ממש בקלות ומתאים לבתים עם ילדים וכדומה...
הבעיה הגדולה שבחנות הכל נראה יפה חדש ויפה .אבל לאחרונה משווק דמוי עור /סקאי באיכות ירודה מאוד שאחרי חצי שנה או שנה מתחיל להתקלף מעצמו ללא שום סיבה ,ולהתפורר בצורה קטסטרופלית שממש מלכלך את כל הבית... לא מדבר על נראות הכיסא....
לצערי הרב התופעה קיימת גם בחנויות בעלות שם של איכות וכדומה.. ולכן מאוד מומלץ לברר את בד הריפוד מול המוכר.
( על הצד שהוא יודע בכלל כי רוב שיווק הרהיטים היום זה תיווך ...או על הצד שהמוכר נאמן )
של איזה חברה היא שווה להוסיף עוד כסף ולקבל משהו איכותי כי לרפד פינת אוכל וכדומה אחרי שנה או שנתיים מהקנייה זה עוגמת נפש גדולה..
יש אפשרות לבדוק את זה באופן עצמאי פשוט לנסות לגרד עם הציפורים פינה נסתרת הרהיט אם רואים סימן של חריטה או קילוף וכדומה מהפעולה וכדומה לא לגעת בכזה ריפוד...!!! לא להתפתות ... אל תשכחו בחנות הכל נראה חדש אבל העוגמת נפש הגדולה היא אחרי תקופה קצרה יחסית מאוד.
מקווה מאוד שהועלתי לציבור גדול . שנה טובה

מ.מ.א.א

משתמש צעיר
כאן לא מדברים על עור אמיתי
מדברים על דמוי עור/סקאי

אולי קטיפה מול דמוי עור (גם לא בטוח כי קטיפה קשה יותר לנקות)
אבל עור אמיתי? איטלקי?
אם יש תקציב אין לעור אמיתי תחליף גם יופי וגם לאורך ימים
בקש לזה ש"קטיפה יותר קשה לנקות"
מהניסיון שלי זה לא כ"כ נכון
כי יש לנו כסאות קטיפה וזה מתנקה מעולה ובקלות ממש
הקטיפה היום כנראה איכותית בהרבה מקטיפה רגילה-הכתמים מתנקים לגמרי בהעברת סמרטוט רטוב
והקטיפה עמידה הרבה יותר מהדמוי עור
וכן חדר שינה שכולו קטיפה !!!

אני כותבת אחרי שהתלבטו המון!!!! וב"ה ה' כיוון אותנו לדבר הטוב

הבריסקער הנודד

משתמש מקצוען
תודה רבה אני רואה שיש הרבה משובים אני שמח לעזור.
אני רוצה להוסיף עוד משהו משמעותי שחשוב לדעת לפני שקונים כיסאות.
מושב הכיסא מורכב מפלטה של עץ מעליו מגיע ספוג ומעליו מגיע בד הריפוד.
הפלטה של העץ אמורה להיות עשויה מעץ סנדוויץ עדיף 17 מילימטר ,רובם מגיעים 13 מילימטר שזה גם טוב.
הבעיה שיש הרבה יצרנים שמעדיפים פלטה מסוג mdf או סיבית בגלל עלויות זולות יותר .
וזה איום ונורא היא נוטה להישבר או להיסדק במרכזה לפעמים אחרי כמה שנים בודדות ולפעמים ממש בחצי שנה שנה ראשונה אז מאוד כדאי לדרוש את זה בעסקה כי אין אפשרות לתקן כזה דבר מבלי להחליף את הריפוד וזה הוצאה גדולה מיותרת שאפשר לחסוך במחשבה ובדרישה מראש נקודה גם כאן היו לי הרבה מאוד לקוחות שתוך שנתיים עד שלוש מהקנייה היו צריכים לרפד שוב מחדש. שמחתי מאוד לעזור.
אני רוצה מעל במה חשובה זאת להבהיר את הדברים
במהלך התגובות היו גם תגובות שאינם הולמות וגם לא מכבדות
מותר להעביר ביקורת והחלפת מידע באופן עניני ומכבד
נראה שהדברים קצת זלגו למקומות אחרים (ואולי התפרש מדברי גם כך) ולכן אני רוצה ראשית כל להתנצל בפני פותח האשכול היקר רפד בס"ד - שליח ציבור שכל מגמתו וכוונתו היא לטובת הציבור ועל מנת שיקנה דברים איכותיים על כן ישר כח על העלאת המודעות והאיכות שיש לו להציע וגם נשמע מתוך דבריו שהוא אדם עם נסיון רב בתחומו
נשמח גם שיחכים אותנו מנסיונו הרב
והאמת והשלום אהבו

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה