ריח של ביוב בבית

ELFISH

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
בדירה חדשה כולל מערכת ביוב חדשה לחלוטין, מדי פעם יש גל של ריח ביוב בנקודות מסוימות בבית- במסדרון, באיזור של תעלת ניקוז אבל לא מהתעלה עצמה וכד'.
כמו כן עולה ריח מבור הניקוז של אחת המקלחות למרות חוסם ריח. לבור הזה מתנקז גם המדיח.

כל פעם שהקבלן מגיע אין ריח, כי זה בגלים... מה יכולה להיות הבעיה?

שירה ד.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יש אפשרות למחוק הודעה כפולה כגון זו?

הר סיני

משתמש פעיל
מנסיון אישי בדירתי אחרי כל מה שניסינו וסבלנו במשך כשנה וחצי וכמה אינסטלטורים היו אצלינו גילינו שהבעיה הייתה שהחורי ניקוז לא אטומים
אחרי שהאינסטלטור שם גומי וממש אטם את זה חזק הפסיק הריח.

וכן הוא המליץ לי פעם בשבועיים בכיורים במטבח לסגור עם פקק את הכיור למלאות את הכיור במים רותחים ואז להסיר את הפקק וכך זה מנקה את כל השומנים שמצטברים וגורמים לסתימות ולריחות לא נעימים.
בברכה
שיהיה אך ורק רוח אפינו משיח ה';)

סתם מישהו

משתמש צעיר
קופץ על האשכול...
הוספתי לאחרונה שירותים וכיור שניהם אותו צנרת לביוב, מהכיור עולה ריח עז, ומהשירותים אין שום ריח, הפיתרון הזמני שעובד מצוין הוא שאני שופך לכיור כשליש כוס אקנומיקה והריח נעלם לכשבוע, וכך חוזר חלילה כבר קרוב לשנה.

אשמח מאוד לקבל עצה מניסיונכם ומידיעותיכם!
תודה מראש.

vhsvchch

משתמש מקצוען
קופץ על האשכול...
הוספתי לאחרונה שירותים וכיור שניהם אותו צנרת לביוב, מהכיור עולה ריח עז, ומהשירותים אין שום ריח, הפיתרון הזמני שעובד מצוין הוא שאני שופך לכיור כשליש כוס אקנומיקה והריח נעלם לכשבוע, וכך חוזר חלילה כבר קרוב לשנה.

אשמח מאוד לקבל עצה מניסיונכם ומידיעותיכם!
תודה מראש.
יש סיפון תיקני לכיור?

עדן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
אצלי כל מוצ''ש ריח של ביוב
מה יכולה להיות הבעיה?

VB200

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
חברה תיקחו עיקרון ואיתו תרוצו ,,,
ריח נוצר מניקוזי השירותים וכשהמערכת הדלוחין של הבית מתחברת עליו צריך מחסום ריח אחרת איך לא , יהיה סירחון.
פשוט בכל מוקד ריח צריך לראות האם יש חתם מיים בין היציאה לניקוז הראשי לאביזר שפולט ריח.

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
אני בור ועם הארץ בתחום, מה זה, איך אני בודק את זה?
זה סיפון תקני
בעיקול של הצינור יושבים מים כל הזמן וזה מונע מריחות לעבור מהמשך הצינור עד ליציאה בכיור שלנו

קבצים מצורפים

• download (1).jpg
    download (1).jpg
    KB 2 · צפיות: 24
  • Sifon_S_Tech1-300x300.jpg
    Sifon_S_Tech1-300x300.jpg
    KB 11.2 · צפיות: 18

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
וזה לא תקני
צינור שרשורי לא תמיד נותן את ההתעגלות המתאימה בשביל לחסום ריח , ובנוסף נתקע בו לכלוך כי הוא לא חלק וזה לבד יכול לגרום לריחות לא נעימים

קבצים מצורפים

• dd8ef48fa092f4ec4b9c63b5da48ef76.gif
    dd8ef48fa092f4ec4b9c63b5da48ef76.gif
    KB 27.9 · צפיות: 20
  • -------------------------3.jpg
    -------------------------3.jpg
    KB 8.6 · צפיות: 22

סתם מישהו

משתמש צעיר
וזה לא תקני
צינור שרשורי לא תמיד נותן את ההתעגלות המתאימה בשביל לחסום ריח , ובנוסף נתקע בו לכלוך כי הוא לא חלק וזה לבד יכול לגרום לריחות לא נעימים
אני מצרף תמונה, זה תקני? אם לא מה אני יכול לעשות?

קבצים מצורפים

• IMG_3346.JPG
    7.9 MB · צפיות: 63
  • IMG_3348.JPG
    7.1 MB · צפיות: 48

ד.ב.

משתמש מקצוען
זה ודאי לא תיקני זה שרשור פשוט שאפילו לא ניסו לעשות לו סיפון,
תנסה למתוח את הצינור [הוא כמו אקורדיון] ולעשות לו סיפון כמו בתמונות למעלה אולי זה יעזור.

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
זה ודאי לא תיקני זה שרשור פשוט שאפילו לא ניסו לעשות לו סיפון,
תנסה למתוח את הצינור [הוא כמו אקורדיון] ולעשות לו סיפון כמו בתמונות למעלה אולי זה יעזור.
ממש ככה
גם השתמשו בצינור שרשורי וגם לא יצרו את הקטע עם המים שחוסם את הריח
תנסו בשלב ראשון ליצור חתם מים -שעולה ויורד
ואם זה לא יעבוד תחליפו את הצינור

סתם מישהו

משתמש צעיר
תודה,
ניסיתי לעשות זאת ולמזלי נקרע לי הצינור...
השאלה מה כדי לי לקנות שהריח בטוח יעלם, את אותו הדבר בדיוק ולעשות לו בטן, או שיש משהו יותר יעיל?

VB200

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אין בנמצא להשיג סיפון שרשורי איכותי משום שמוצר זה אינו עומד בתקן ממילה כלומר זה מוצר לא תקני ולכן זה נקרע,,,
מנסיון אני נהלתי חנות לחומרי בניין בעבר וכל מי שהיה לו שרשורי היה מחליף כל תקופה.

VB200

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אתה יכול לקנות סיפון של רגיל נורמלי ולחבר עליו צינור גמיש שנקרא צינור ז'קוזי זה טוב ותיקני
סיפון 32 וצינור זקוזי 32

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה