ריווחיות תלת מימד בהשואה לגרפיקה

מבשרת

משתמש רשום
אני גרפיקאית ומתעניינת בתלת מימד
מעניין אותי לדעת האם התלת מימד הוא רווחי יותר מגרפיקה?
ואם כן, האם יש ביקוש לזה? יש עבודה?
אשמח לשמוע בעיקר מכאלה שהגיעו לתלת מימד אחרי גרפיקה.
יש לציין שאני לא גרפיקאית מתחילה בכלל ובשלב זה מרויחה די טוב.

yosef zohar

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
שלום.

אני לא חושב שתלת מימד הוא מקצוע רווחי יותר או פחות מעיצוב גרפי.
לדעתי הביקוש קיים אבל הוא פחות נגיש מהקהל של עיצוב גרפי, מצד שני מעצב תלת מימד כישרוני יהיה חשוף לפחות תחרות משום שזה תחום עם תהליכי עבודה מורכבים ולא כל אחד מצליח להגיע לתוצאות גבוהות, חלק מתייאשים בדרך.
לדעתי אם השיקול הוא כלכלי גרידא ואת מעצבת גרפית מוכשרת עם קהל לקוחות נאמן חבל לעבור לתלת מימד. זה ידרוש ממך זמן רב של השקעה ולימוד מחודש של תחום עם גישה ותהליכי עבודה שונים ממה שאת מכירה. מצד שני אם זה עניין של התאהבות במקצוע ואת מכירה ביכולת שלך להתמודד עם תהליכי עבודה מורכבים ומאתגרים ויש לך זמן רב פנוי אז יכול להיות ששווה לנסות.

בהצלחה :)

morozane

משתמש רשום
מסכים לגמרי עם studio z.
מקצוע רווחי רק עם משקיעים הרבה מאוד. אם יש עבודה מסודרת ואין משיכה מיוחדת לתחום - לא כדאי לבזבז זמן.

מבשרת

משתמש רשום
תודה
אני אשמח לשמוע דיעות נוספות, אפשר גם באישי,
אני ממש צריכה לקבל הכרעה
כמו"כ חשוב לי לדעת האם זה תחום שנשלט ע"י כמה תותחים וכל השאר אוכלים שאריות או שיש מקום לכל הרמות.

חשוב לי לציין שאם המשכורת בגרפיקה הייתה מספקת אותי לגמרי לא הייתי מחפשת דברים אחרים, התכוונתי באופן יחסי.

תודה מראש

yosef zohar

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
כמו שכתבתי זה תחום עם תהליכי עבודה מורכבים שדורש הרבה לימוד והשקעה על מנת להגיע לתוצאה טובה. ככל שתביני יותר תהליכי עבודה ובצורה נכונה ויסודית אז תוכלי להשתלב בצורה טובה יותר בתעשיה. (למשל: מידול, חומרים, מצלמה, תאורה, רנדר, אנימציה, פוסט וכו'..) אני באופן אישי חושב שאומן צריך להתמקד בתחום שלו ולהיות מצויין ולא לשאוף לרמה בינונית. תקחי בחשבון שזה תחום מאוד דינמי שמתפתח ומשתנה במהירות. לא בטוח שמנוע הדמיה שתלמדי היום יהיה אותו מנוע בעוד כמה שנים ולכן צריך להיות כל הזמן מעודכנים.

יניב

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
אוטומציה עסקית
לדעתי יש כאן שתי גישות:

אדם א':
לומד בגלל התחום הכספי - לומד בגלל רווחים עתידיים.
בדברים פשוטים עוד אפשר לההיפך למומחה אך בדברים מסובכים אדם כזה לדעתי לא יהפוך למומחה.

אדם ב':
לומד בגלל התחום האמנותי - לומד תלת כי הוא חולה תלת...
רוב הסיכויים שאדם כזה יגיע רחוק ואפילו מאד מבחינה מקצועית. מבחינה כספית הוא עדיין יצטרך את עזרת אדם א' שמומחה בכסף...

כמובן שיש יוצאים מהכלל וכו' וכד'

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיא

א הַלְלוּיָהּ אוֹדֶה יי בְּכָל לֵבָב בְּסוֹד יְשָׁרִים וְעֵדָה:ב גְּדֹלִים מַעֲשֵׂי יי דְּרוּשִׁים לְכָל חֶפְצֵיהֶם:ג הוֹד וְהָדָר פָּעֳלוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זֵכֶר עָשָׂה לְנִפְלְאֹתָיו חַנּוּן וְרַחוּם יי:ה טֶרֶף נָתַן לִירֵאָיו יִזְכֹּר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ:ו כֹּחַ מַעֲשָׂיו הִגִּיד לְעַמּוֹ לָתֵת לָהֶם נַחֲלַת גּוֹיִם:ז מַעֲשֵׂי יָדָיו אֱמֶת וּמִשְׁפָּט נֶאֱמָנִים כָּל פִּקּוּדָיו:ח סְמוּכִים לָעַד לְעוֹלָם עֲשׂוּיִם בֶּאֱמֶת וְיָשָׁר:ט פְּדוּת שָׁלַח לְעַמּוֹ צִוָּה לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ קָדוֹשׁ וְנוֹרָא שְׁמוֹ:י רֵאשִׁית חָכְמָה יִרְאַת יי שֵׂכֶל טוֹב לְכָל עֹשֵׂיהֶם תְּהִלָּתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה