עובר ושב ריבית כל חודש בבנק הדואר

קס'ניק

משתמש חדש
שלום וברכה
אשמח אם יהיה מי שיוכל לייעץ לי מה לעשות עם החשבון בבנק הדואר שמשום מה התחילו לגבות ממנו עמלות כל חודש ללא כל אפשרות להתנגד! למרות שיש פעילות כל חודש.
רציתי לסגור את החשבון ולכן רוקנתי אותו לחשבון אחר שלי, ואז התברר שבבנק הדואר כן אפשר להיות במינוס... בשביל שירדו עמלות זה נכנס למינוס. הגעתי לבנק ובקשתי לסגור את החשבון והם דרשו בסביבות ה16 ש"ח עמלת סגירה. יש למישהו מושג אם זה חוקי?
אם אפשר להגיש תביעה ייצוגית? (אולי @עו"ד נתן רוזנבלט ...)

הון ובית

נדל"ן. משכנתאות. כלכלת המשפחה
מנהל
מנוי פרימיום
שלום וברכה
אשמח אם יהיה מי שיוכל לייעץ לי מה לעשות עם החשבון בבנק הדואר שמשום מה התחילו לגבות ממנו עמלות כל חודש ללא כל אפשרות להתנגד! למרות שיש פעילות כל חודש.
רציתי לסגור את החשבון ולכן רוקנתי אותו לחשבון אחר שלי, ואז התברר שבבנק הדואר כן אפשר להיות במינוס... בשביל שירדו עמלות זה נכנס למינוס. הגעתי לבנק ובקשתי לסגור את החשבון והם דרשו בסביבות ה16 ש"ח עמלת סגירה. יש למישהו מושג אם זה חוקי?
אם אפשר להגיש תביעה ייצוגית? (אולי @עו"ד נתן רוזנבלט ...)
בשביל 16 ₪ אתה רוצה להיכנס לתביעה ייצוגית.. :rolleyes:
זה חוקי שאתה יכול להיכנס שם למינוס, וזה לא יהיה בחינם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ג

א מִזְמוֹר לְדָוִד בְּבָרְחוֹ מִפְּנֵי אַבְשָׁלוֹם בְּנוֹ:ב יְהוָה מָה רַבּוּ צָרָי רַבִּים קָמִים עָלָי:ג רַבִּים אֹמְרִים לְנַפְשִׁי אֵין יְשׁוּעָתָה לּוֹ בֵאלֹהִים סֶלָה:ד וְאַתָּה יְהוָה מָגֵן בַּעֲדִי כְּבוֹדִי וּמֵרִים רֹאשִׁי:ה קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶקְרָא וַיַּעֲנֵנִי מֵהַר קָדְשׁוֹ סֶלָה:ו אֲנִי שָׁכַבְתִּי וָאִישָׁנָה הֱקִיצוֹתִי כִּי יְהוָה יִסְמְכֵנִי:ז לֹא אִירָא מֵרִבְבוֹת עָם אֲשֶׁר סָבִיב שָׁתוּ עָלָי:ח קוּמָה יְהוָה הוֹשִׁיעֵנִי אֱלֹהַי כִּי הִכִּיתָ אֶת כָּל אֹיְבַי לֶחִי שִׁנֵּי רְשָׁעִים שִׁבַּרְתָּ:ט לַיהוָה הַיְשׁוּעָה עַל עַמְּךָ בִרְכָתֶךָ סֶּלָה:
נקרא  16  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה