רחש בסאונד

arygot

משתמש חדש
אני עורך סרט שצולם במצלמה פשוטה.
ויש תמיד איזה מין רחש כזה של "פסס.." לכל אורך הסרט.
יש איזהשהוא דרך להוריד את הרחש הזה ולהשאיר את הסאונד הרגיל?

ציפיש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אם זה רעש של ההקלטה, כמעט ואין מה לעשות, אבל אם זה רעש מהרמקולים אפשר לנסות להיכנס לתפריט AUDIO EFFECTS ולשים על הסרט את האפקט FILL LEFT בתוך STREO

rhapsody

משתמש רשום
בס"ד
יש מה לעשות כמדומני לנסות לבטל או לצמצם כמה שיותר את רעש הפסס על ידי קאט בתחומי הקול הבעייתים גם אם לפעמים זה בא מהרקע מאחורה/בעית חיבור בהקלטה/דפקט במיקרופון....
אני אתייעץ עם חבר שהוא ממוחה מאד חזק לתחום הסאונד ואשיב לך!
עמרם

מקארתור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
זה גם יכול להיות בצילום חוץ, מרוח נושבת

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
הכי פשוט וקל, להוריד תדרים גבוהים בEQ. אם אתה רוצה מעבר לזה - תעביר את פס הקול לתוכנה מקצועים כמו קיובייס, או אפילו סאונדפורג', שם יש פילטרים מתאימים לענין.

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
אם תוריד תדרים גבוהים אתה תהרוס את הצליל
מה שצריך לעשות זה או להשתמש בפלגים של VST בתוכנת העריכה אשר מורידים רעש של SSS כך נקרא האפקט, או בתוכנות אודיו מקצועיות שם יש אפקטים כנ"ל...

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
נכתב ע"י פופקו;146500:
אם תוריד תדרים גבוהים אתה תהרוס את הצליל...
לא בהכרח. רוב המצלמות הפשוטות מקליטות על בסיס מוקצן של התדרים הגבוהים, זה יוצר תחושה של "צלול" וחד. למרות שמבחינה מקצועית הספקטרום של הצלילים מאד דל. כשיורידו מעט את התדרים הגבוהים, ועל ידי זה יהיה ויסות נכון של שאר התדרים, זה לא יהרוס את הצליל, אלא אפילו ישפר אותו, אבל שוב - קשה להעלות את הנושא לדיון כי בשונה מהקטע הויזואלי - כאן יש צורך להפעיל שמיעה מדוייקת, ומעבר דרך כרטיס קול מקצועי, אוזניות מיוחדות / מוניטור וכו' - והשמים הם הגבול..

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י אברימי;146639:
לא בהכרח. רוב המצלמות הפשוטות מקליטות על בסיס מוקצן של התדרים הגבוהים, זה יוצר תחושה של "צלול" וחד. למרות שמבחינה מקצועית הספקטרום של הצלילים מאד דל. כשיורידו מעט את התדרים הגבוהים, ועל ידי זה יהיה ויסות נכון של שאר התדרים, זה לא יהרוס את הצליל, אלא אפילו ישפר אותו, אבל שוב - קשה להעלות את הנושא לדיון כי בשונה מהקטע הויזואלי - כאן יש צורך להפעיל שמיעה מדוייקת, ומעבר דרך כרטיס קול מקצועי, אוזניות מיוחדות / מוניטור וכו' - והשמים הם הגבול..

אתה צודק, אך נדרשת עבודה מאוד זהירה כיוון שהתדרים הגבוהים יוצרים את היופי שבצליל..

basayona

משתמש רשום
יש עצה

אני גם עורך וידואו וסאונד

צריך לחלץ את קטע הסאונד מהסרט [ קטע קצת קשה ולכן הפתרון הפשוט הוא בסוף העריכה להריץ את הסרט ולהקליט את הסאונד בלבד ] לאחר שיש לי קובץ שמע אני מנקה אותו באחת התוכנות של עריכת הסאונד [ לדוגמא CLEN[ של סטיינברג ושותל את המתוקן חזרה בגוף הסרט [ רק צריך לסנכרן בין הסרט לסאונד

אני עושה זאת כל הזמן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ה'

לג הוֹרֵנִי יי דֶּרֶךְ חֻקֶּיךָ וְאֶצְּרֶנָּה עֵקֶב:לד הֲבִינֵנִי וְאֶצְּרָה תוֹרָתֶךָ וְאֶשְׁמְרֶנָּה בְכָל לֵב:לה הַדְרִיכֵנִי בִּנְתִיב מִצְוֹתֶיךָ כִּי בוֹ חָפָצְתִּי:לו הַט לִבִּי אֶל עֵדְוֹתֶיךָ וְאַל אֶל בָּצַע:לז הַעֲבֵר עֵינַי מֵרְאוֹת שָׁוְא בִּדְרָכֶךָ חַיֵּנִי:לח הָקֵם לְעַבְדְּךָ אִמְרָתֶךָ אֲשֶׁר לְיִרְאָתֶךָ:לט הַעֲבֵר חֶרְפָּתִי אֲשֶׁר יָגֹרְתִּי כִּי מִשְׁפָּטֶיךָ טוֹבִים:מ הִנֵּה תָּאַבְתִּי לְפִקֻּדֶיךָ בְּצִדְקָתְךָ חַיֵּנִי:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה