בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
בל"תק.
אשמח לעזרה, איך אני יכול בגוגל שיטס לעשות את הדבר הבא
יש לי מספר, לצורך הדוגמא 100 ואני מעוניין שלדוגמא אם אני כותב תחת זה 8.5 המספר יהפוך ל 91.5 וכן הלאה.
תודה רבה!

MOISHI408

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
תודה רבה.
הקובץ בקישור הזה מתבסס על התוסף והנוסחה שהבאתם לתאריך עברי, עם חישוב חודש קדימה.
מצ"ב גם קובץ אקסל רגיל עם הנוסחאות לתאריך עברי, חישוב חודש קדימה ואחורה, והמרת מספרים לאותיות.
ממש נוסחה גאונית

בקובץ המצורף מופיעים לי חודשים לועזיים במקום עבריים, יש אפשרות שזה יפתח בgoogle sheets?

MOISHI408

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
בל"תק.
אשמח לעזרה, איך אני יכול בגוגל שיטס לעשות את הדבר הבא
יש לי מספר, לצורך הדוגמא 100 ואני מעוניין שלדוגמא אם אני כותב תחת זה 8.5 המספר יהפוך ל 91.5 וכן הלאה.
תודה רבה!
אני רואה שכבר ענו על זה, לא הבנתי נכון את השאלה

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי

הכנסתי את זה =IF(A2:A130=0,7417,7417-A2:A130)
שזה בעצם אותו דבר רק עם מספר אחר וליותר שורות
אבל עדיין הוא לא נותן לי, מה אני צריך להכניס? אני צריך שלא רק השורה הראשונה אלא גם כל השורות שמתחת לזה יעשו את החשבון

KATZ

משתמש פעיל
אבל עדיין הוא לא נותן לי, מה אני צריך להכניס? אני צריך שלא רק השורה הראשונה אלא גם כל השורות שמתחת לזה יעשו את החשבון
תגרור את הנוסחה לתאים הבאים באמצעות הגרירה כמו בתמונה מהצו"ב
1594824675121.png

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יש סיכוי שתרשום את הנוסחא, ואני יעתיק אותו?
אני ממש לא מסתדר
תודה.

KATZ

משתמש פעיל
הנה מצו"ב דוגמא, בעמודה B הערך הוא תמיד 7417 עד שתקליד ערך בעמודה A, כשתקליד ערך בעמודה A הוא יעשה 7417 פחות הערך...
בהצלחה
מקוה שהבנתי טוב מה אתה צריך...

קבצים מצורפים

• חוברת1.xlsx
    KB 8.8 · צפיות: 14

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנה מצו"ב דוגמא, בעמודה B הערך הוא תמיד 7417 עד שתקליד ערך בעמודה A, כשתקליד ערך בעמודה A הוא יעשה 7417 פחות הערך...
בהצלחה
וואלה תודה רבה!
אז ככה, זה צריך להיות שלמעלה יהיה רשום 7417 וכל ערך שנכתוב תחתיו זה יפחית מה7417
למשל אם בשורה מתחת אני ירשום 100 זה יצא 7317
ואם אני יוסיף בשורה תחת ה100 200 הערך ירד בעוד 200 ויצא 7117 וכן הלאה.

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
בהצלחה
טעות, זה לא מה שהייתי צריך, בנראה לא הבנת אותי מספיק :(

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה