שיתוף - לביקורת רוצה לחזור הביתה.

%תמר%

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
חוזרת
הביתה
חיוך
על פנים.

גומרת
נוצרת
מסע
של שנים.

גבהתי
גבוה.

הצלחתי
לנגוע.

במזוזה
מנשקת.

בדלת
דופקת.

לא פותחים.

שקט.

פותחת לבד.

רואה
בית
זר
מנוכר.

מחפשת
מזכרת
ממני.

מגלה
שכלום
ואינני.

עזבו כולם.

לקחו הכל.

נשארו
בבית
ארבע
קירות.

אבק
ברצפה
אין
כסאות.

מנגבת
מעיני
דמעות
נחילים.

פותחת
מחשב
כותבת
מילים.

מוסיפה קובץ
כותרת
נשמות אבודות.

ועוד קצת אומץ
מקלדת
אצבעות רצות.

הם
הלכו
רחוק.

רק רצו
לנשום
עמוק.

עלו הרים
גבעות.

נפלו חזק
בבקעות.

ונגמר כבר
צידה
לדרך
שלקחו.

ורצו לחזור
לאגור
כח,
נמעכו.

גילו
שלא מחכים
להם
בבית.

מצאו שם
ציפור מתה
ובפיה
עלה
של זית.

רק בקשו
מים
לנפש
עייפה.

וזכרו
אותה
יד
שנפנפה.

אמרה שלום
רצתה
כבר
שיחזרו.

לא חיכתה
ומילים לה
לא
נאמרו.

סליחה נשלחה
לחלל ריק
לאוויר.

וברעד נשמע
קולם
השביר.

סליחה שברחנו.

והנה חזרנו.

ואיפה חיכית.

ומה רצית לומר
כשלא היינו.

ואולי
יבינו
לכתך.

לא ישאלו
למה
ואיך.

כי חיכית
והם לא מיהרו
לחזור.

הלכו רחוק
לא מצאו לליבם
מזור.

וכעסת
בכית,
רק רצית אותם
קרוב.

ונגמרת
היית
כל כולך כעס,
מכאוב.

וכמה
אפשר
כבר
לחכות.

וכמה
אפשר
להוריד
דמעות.

די,
הלכת.

די,
ברחת.

ולא זכרת.

שקט
שהשארת.

ארבע קירות
שהותרת.

סוגרת קובץ
שומרת
בשם
סיפור
חיים.

סוגרת דלת
מחפשת עדיין
משפחה,
לבבות
פועמים.

די,
לא בורחת.

מחכה
עכשיו
לכם.

שתדעו
להיות שם.

בשקט.

לחכות.

שאבוא.

אדפוק שוב.

בדלת.

בבקשה.

תפתחו לי.

תנו לי לחזור.

הביתה.

אני יודעת שהכתיבה לא מקצועית מידי
יש הרבה מקומות שנאבד לי הקצב וכו' .
מתנצלת מעומק לב על האורך...🥴
הלב שלי רוצה לצעוק ת'מסר הזה.😞😢🥺
תחכו,
תמתינו,
הם עוד יחזרו.

אני בטוחה שיש על מה לתת ביקורת.
אשמח ואודה למבקרים.
מקווה שתבינו, תתחברו.

.חיה פ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
וואאאאאאו
שיר כל כך נוגע
וקצב מדוייק ממש!!!!!!
כבר אמרתי שהכתיבה שלך ע ו צ מ ת י ת ????
ומעוררת השראה!!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה