שיניים רופא שיניים מומחה לילדים לשורש עם אפקס פתוח

לוטוס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מחפשים רופא/ה מומחה ביותר לטיפולי שורש בשיניים קבועות עם אפקס פתוח
בהסדר עם לאומית
השיטה כפי שאמרו לנו זה לפתוח קצת ולטפל, לחכות חודש ושוב לפתוח ולטפל וכו' עד לגדילה מלאה של השן
מה שקרה אצלנו שלאחר 2 טיפולים (אצל מומחה לטענת הקופה) השן נשברה :(
וכעת יש כמה שיניים מחכות לטיפולי שורש, והמצב דחוף

תודה גדולה!

יהודי אנ

משתמש פעיל
אם את רוצה יש לי משהוא מומחה לא מהקופה ויקר - בירושלים,-דר פייביש הם גם מומחים לילדים סרבנים וגם מאוד מאוד מקצועיים -לדוגמה הרופאה מלמדת סטודנטים בהדסה!
ויש לי משהוא אחר גם מאוד מאוד טוב שמומחה לטיפולי שורש דווקא-דר זיסו- לי הוא עשה חידוש טיפול שורש והציל לי את השן , הבעיה שמומחים לוקחים אלפי שקלים!

לוטוס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אם את רוצה יש לי משהוא מומחה לא מהקופה ויקר - בירושלים,-דר פייביש הם גם מומחים לילדים סרבנים וגם מאוד מאוד מקצועיים -לדוגמה הרופאה מלמדת סטודנטים בהדסה!
ויש לי משהוא אחר גם מאוד מאוד טוב שמומחה לטיפולי שורש דווקא-דר זיסו- לי הוא עשה חידוש טיפול שורש והציל לי את השן , הבעיה שמומחים לוקחים אלפי שקלים!
לא טיפול שורש רגיל אלא אפקס פתוח, ולא כל רופא מבצע את זה.

יהודי אנ

משתמש פעיל
כמו שציינתי שניהם מומחים מאוד! ומקצועיים מאוד! מהשורה הראשונה! שרית מומחית לילדים סרבנים אבל גם דר זיסו מאוד עדין, ברמה שלא הרגשתי כלום!!!!!! למרות שהזהירו אותי שזה טיפול מאוד קשה ( היום עשיתי סתימה אצל רופאה רגילה וטובה -כי לא רציתי לשלם את המחיר הגבוה לסתימה פשוטה ויותר כאב לי,) לדעתי תתקשר , תשלח צילומים ותשאל אותם
1719873773354.png

משקיענית

משתמש צעיר
יש היום שיטה ששמים חומר בשן בשם MTA משהו כזה,
ואפשר לחכות עם זה עד שהאפקס נסגר, ואז עושים טיפול שורש רגיל
אצלינו במרפאה (מאוחדת בחיפה) משתמשים בזה ועשו את השיטה הזו להרבה מאד ילדים
יש רופא מסוים שעושה את זה ד"ר באשר רופא אלוף לטיפולי שורש
עובד בכמה מרפאות של מאוחדת בצפון

אנציקלופדיה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
כל הטיפולי שורש לילדים נקרא עם אפקט פתוח,
גם ילד בן 14
עד גיל 18 השן גדילה,
כך שאתם צריכים לחפש רופא שעושה שורש לילדים.

משקיענית

משתמש צעיר
זה לא נכון זה לפי מתי השיניים גדלו\ התחלפו
יש שיניים בילדים בעיקר השישיות שגדלות בדר"כ בגיל 6 ,מסיימים את הגדילה בגיל 12,
כל רופא או סייעת במרפאת שיניים יכולה לפי צילום טוב לראות אם האפקס סגור או פתוח

pnina912100

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
אשמח לשמוע פרטים, תודה.

לוטוס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מברורים שלי, פייביש מס' 1 אבל גם במחיר
עוד מישהו יכול להמליץ על משהו מעולה יותר זול?
זיסו לא מצאתי המלצות/דיס

לוטוס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
נסו את מרפאת מכבים דנט-ד"ר נתן פירוב במודיעין עילית,
הם עובדים עם לאומית,
יש להם רופאים מומחים לטיפולי שורש

עשינו אצלם לאחרונה טיפול בשן קבועה עם אפקס פתוח, לילד, מרוצים מאוד.
אשמח לשמוע על צורת העבודה: גם שם מגיעים חודש אחרי חודש וכל פעם מטפלים עוד קצת?

בלדה

משתמש פעיל
עשינו אצלם לאחרונה טיפול בשן קבועה עם אפקס פתוח, לילד, מרוצים מאוד.

טיפלנו בקופה טיפול שורש לילד עם רופא שגם מקבל במרפאה הזו (פירוב)

וזו השיטה שהוא עבד בה, טיפל, שלח לצילום, קבעו לעוד חודש להמשך טיפול

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה