דרוש מידע רופא עור לאטופיק לתינוקת במרכזדרוש מידע על רופא

פרחוני

משתמש מקצוען
מה אפשר לשים על הקרקפת?
תינוקת בת 7 חד',
היא מגרדת נורא דווקא בראש
יש משהו שמרגיע כמו פנסטיל לפחות לפני השינה?
מביאה לה פנסטיל כל יום לפני השינה אבל לא מדי עוזר
@DvoraVidman

תודה רבה

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
אין שום תכשירים אחד שרק הוא יעזור. אטופיק תוקפים בו זמנית מכל הכיוונים.
חומרי כביסה
חומרי רחצה
וטיפול ישיר בעור.
אז נכון שאת שואלת רק על השלישי אבל אני תמיד אזכיר גם את שני הראשונים :)
כביסה - חומר כביסה עדין ללא מרכך למשל תינוקלין. מצעים כותנה בלבד מכובסים כנ"ל. סדין לעגלה כנ"ל.
רחצה - אפשר לנסות שמפו של ג'ונסונס שיש עליו מדבקה צהובה של "0%" חומרי ריח ומבשמים, אפשר לקנות בבית מרקחת שמפו של חב' מוסטלה.
טיפול ישיר בעור - פה נכנס המקום של הרופא לתמונה. יש תכשירים מותאמים לקרקפת לשימוש לטווח קצר (טיפות שמטפטפים בין השערות או שמפו טיפולי).
לטווח הארוך שמפו מתאים אמור לסייע במניעה.
* לכל תכשירים יש מתחרים. התכשירים שציינתי לדוגמא בלבד. ייתכנו תגובות שונות לילדים שונים לאותם תכשירים. טלח.

פרחוני

משתמש מקצוען
אין שום תכשירים אחד שרק הוא יעזור. אטופיק תוקפים בו זמנית מכל הכיוונים.
חומרי כביסה
חומרי רחצה
וטיפול ישיר בעור.
אז נכון שאת שואלת רק על השלישי אבל אני תמיד אזכיר גם את שני הראשונים :)
כביסה - חומר כביסה עדין ללא מרכך למשל תינוקלין. מצעים כותנה בלבד מכובסים כנ"ל. סדין לעגלה כנ"ל.
רחצה - אפשר לנסות שמפו של ג'ונסונס שיש עליו מדבקה צהובה של "0%" חומרי ריח ומבשמים, אפשר לקנות בבית מרקחת שמפו של חב' מוסטלה.
טיפול ישיר בעור - פה נכנס המקום של הרופא לתמונה. יש תכשירים מותאמים לקרקפת לשימוש לטווח קצר (טיפות שמטפטפים בין השערות או שמפו טיפולי).
לטווח הארוך שמפו מתאים אמור לסייע במניעה.
* לכל תכשירים יש מתחרים. התכשירים שציינתי לדוגמא בלבד. ייתכנו תגובות שונות לילדים שונים לאותם תכשירים. טלח.
אני מקפידה על חומרי כביסה(תינוקלין בלבד) וטיפול יומיומי בעור קרם סרבה ומשחה עם סטרואידים אם יש משהו פצוע,
באמבטיה משתמשת רק עם שמן (אמול פורטה)
ניסיתי את הגונסון אבל נראה לי מגרד עוד יותר
מה את ממליצה לנסות עכשיו?
היא ממש לא מצליחה לישון ברצף אני חייבת לשנות לה משהו,
שמפו מוסטלה?
בלי שמן אמבט?
יש לי תור לרופאת עור לעוד 3 שבועות בערך..

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
אני מקפידה על חומרי כביסה(תינוקלין בלבד) וטיפול יומיומי בעור קרם סרבה ומשחה עם סטרואידים אם יש משהו פצוע,
באמבטיה משתמשת רק עם שמן (אמול פורטה)
ניסיתי את הגונסון אבל נראה לי מגרד עוד יותר
מה את ממליצה לנסות עכשיו?
היא ממש לא מצליחה לישון ברצף אני חייבת לשנות לה משהו,
שמפו מוסטלה?
בלי שמן אמבט?
יש לי תור לרופאת עור לעוד 3 שבועות בערך..
ישנה עם מזגן?
המצעים מבד חלק למגע?

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
לצערי אין לי מתכון קסם...
בבסיס הטיפול שלכם נכון. ואטופיק היא מחלה מאד מציקה.
איך היא אחרי אמבטיה? מגרדת יותר או פחות? זה יכול לתת קצת אינדיקציה לגבי ההתאמה של האמול. ואם היא מגרדת יותר באמבטיה, אז יתכן שכדאי לנסות להחליף חומר רחצה.
יש מקום לכל מיני שיפורים סביבתיים שבסוף מצטברים ועוזרים, אבל לא שום תרופת פלא.
אנחנו ראינו שיפור גדול כשהכנסנו לחדר את מטהר האוויר של איקיאה.
אפשר גם ללכת לכיוון של מגיני מזרן דוחי אבק

ואחרי הכל, אטופיק נשארת נודניקית.

DRUD

משתמש רשום
ממליץ לנסות טיפול בשלושת הממדים
מכיר מישהו שניסה אצל @אתי גרינבוים-3 ממדים וראו תוצאות ממש טובות (תינוקת בת חודשיים )
מקפיץ עוד פעם

אני האדם שהכי פחות בעולם מאמין בשיטות אלטרנטביות כאלה ואחרות
אבל ראיתי תוצאות מפעימות (אצל קרובה בת חודשיים )
כדאי לברר ולנסות

**Moko**

משתמש מקצוען
@פרחוני יש לי תינוק בן 8 חודשים שמתמודד עם אוטופיק, וכמוני כמוך משתמשת באמול פורטה. רוצה להוסיף לך עצה אחרי האמבטיה למרוח קרם של צטומג, הוא עולה כמה שקלים ופשוט עושה את העבודה. המרקם שלו מזכיר קצת בייבי פסטה ואולי בזכות כמות השומניות הגבוה הזאת הוא מחזיק מעמד המון שעות, המלצת הרופא למרוח פעמיים ביום שזה יוצא אחרי האמבטיה בערב ועוד פעם אחת בבוקר.
פשוט אני קוראת את השאלות שלך והלב שלי יוצא מכאב--מכירה מקרוב!
מקווה שהיא תעבור את זה כמה שיותר בקלות
ודרך אגב בקשר לפניסטיל הזכירו כאן שהוא לא עוזר כשמתרגלים אליו, אבל דווקא אצלי ההנחיה הייתה לתת לפי הצורך אז נתתי לו במשך שבוע וקצת פעמיים ביום (טיפה לכל קילו) והיום זה נראה שהרבה פחות מגרד לו.
בהצלחה!
אשכול יעיל ביותר..

תותחינוס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
מה אפשר לשים על הקרקפת?
זה בטוח אטופיק?
כי בקרקפת זה יכול להיות גם דברים אחרים.

זה באמת סיוט, הייתי מביאה לגן כל פעם ואומרת לגננת:
"היא מגרדת, אבל אין לה כינים"- מקווה שהאמינה:sne:

אין כמו אבא

משתמש רשום
זה בטוח אטופיק?

כואב הלב, יש לי שלושה ילדים עם אטופיק... אצל הקטן בן ארבעה חודשים גם היה ממש גרד בראש, עברתי משמן אמול לשמן תינוקות של ליפיקאר, ומורחת לו גם מעט קרם לחות ליפיקאר וב"ה עזר.
לגדולה רופאה הביאה טיפות אלוקום שבסוף לא השתמשתי בהם, אבל חפפתי לה עם שמן את הראש והקפדתי שיכנס השמן ממש בקרקפת.
אגב- אם יש לכם המלצה לשמפו מתאים לאטופיק שמתאים לילדים ולא תינוקות אשמח לשמוע.
מקווה בשבילך שיעבור בקלות.

אין כמו אבא

משתמש רשום
לצערי אין לי מתכון קסם...
בבסיס הטיפול שלכם נכון. ואטופיק היא מחלה מאד מציקה.
איך היא אחרי אמבטיה? מגרדת יותר או פחות? זה יכול לתת קצת אינדיקציה לגבי ההתאמה של האמול. ואם היא מגרדת יותר באמבטיה, אז יתכן שכדאי לנסות להחליף חומר רחצה.
יש מקום לכל מיני שיפורים סביבתיים שבסוף מצטברים ועוזרים, אבל לא שום תרופת פלא.
אנחנו ראינו שיפור גדול כשהכנסנו לחדר את מטהר האוויר של איקיאה.
אפשר גם ללכת לכיוון של מגיני מזרן דוחי אבק

ואחרי הכל, אטופיק נשארת נודניקית.
יש לי לכל המזרנים ציפוי אנטיבקטריאלי, זה כמין ניילון/סקיי כחול ...ידוע לך איך ההתאמה שלו לאטופיק?

**Moko**

משתמש מקצוען
זה בטוח אטופיק?

בקרקפת זה יכול להיות מעין סבוריאה די כואבת מציקה ומגרדת.. יכול לעזור אפלומיצין
איפה קונים? צריך מרשם רופא? מורחת על השיער?
לא צריך מרשם זה עומד על המדפים בבית מרקחת, אני שמה לו על החזה.

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
אגב- אם יש לכם המלצה לשמפו מתאים לאטופיק שמתאים לילדים ולא תינוקות אשמח לשמוע.
מקווה בשבילך שיעבור בקלות.
לבנות- הד אנד שולדרס
שמפו סבו של חברת קאמדיס
בנים עם שיער קצר יכולים להמשיך להסתדר עם שמפו לתינוקות

פרחוני

משתמש מקצוען
קניתי בינתיים קרם של סבוקלם שמתאים לקרקפת
משהי התנסתה?
שמתי לה ועכשיו אני רואה שרשום מגיל 3

1724967346483.png

הכול טפוס

משתמש צעיר
שלום לכולם
דרוש מידע על רופא עור טוב לאטופיק דרמטיטיס לתינוקת בת 4 חודשים(עדיף דרך כללית)
וכן נשמח למידע וטיפים מה יכול לעזור אצל תינוקות עם אטופיק
ד״ר אילן זמיר, היה לאח שלי את זה והוא פשוט ריפא לו את זה אין לו כבר כלום ברוך ה׳,
ממש מלאך
הוא לא דרך הקופה אבל הוא שווה כל שקל!!!
המספר הוא: 1700551655
בהצלחה ורפואה שלימה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה