דרוש מידע רופא מומחה פרטי לעין עצלה

ישתבח שמו

משתמש פעיל
מדובר בילדה בת 7 רק עכשיו גילינו שהיא עם עין עצלה מבחינת רופא הקופה אין מה לעשות , מבירורים שערכתי אני מבינה שיש כן רופאים שמטפלים בגיל הזה בכל מיני שיטות.
אשמח לשמוע המלצות על מישהו כזה !
תודה לעונים

joelly

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לי גילו בגיל 6.
הייתי עם רטיות 6 שנים לתקופות משתנות ביום.
הרופאה שלי כבר בפנסיה, כך שלא רלוונטי.
רק דבר אחד- אם אתם מגיעים לרטיות, תשתמשו ברטיות בד ולא פלסטרים. אנשים לא מודעים לזה אבל זה פער קריטי בנוחות בד"כ.
כתבתי על זה פה כמה פעמים.
שתראו אך טוב.

חקלאית

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
יש את דר' אירן ענתבי בהדסה עין כרם. מעולה ביותר. (היא המנהלת מחלקת עיניים ילדים)
היתי אצלה עם הבת שלי ומעבר למומחיות שלה היא אנושית ביותר. שווה מאד לנסות לקבוע אליה תור....
אם יש לך מכבי שלי או מגן זהב זה יוצא בערך 300 ש''ח לייעוץ.
בהצלחה רבה ורפואה שלמה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה