רופאת נשים מומלצת בבני ברק והסביבה

מתייעצת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אני יודעת שכבר שאלו כמה פעמים אבל אולי התחדש משהו.
מי יכולה להמליץ לי על רופאה אדיבה, מקצועית ורגועה בקופת חולים מכבי
המליצו לי על מישהי שמקבלת בבנין של טרם. כנראה שמדובר בדוקטור סטרשנוי או בדוקטור אנה קרול, אם למישהי יש מידע ספציפי עליהן או המלצות אחרות, אפשרי גם בסביבת בני ברק: פתח תקוה, רמת גן, קרית אונו, גבעת שמואל. כל מידע יתקבל בברכה.

shendi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אחרי שעברתי כמה רופאים
אני מרוצה מאד מאד מד"ר מריל יואלה
מקבלת בסניף כהנמן בבני ברק
אנושית ומקצועית

s_katz

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
קרול היא באמת טובה- אני לא יודעת עד כמה בשביל מעבר לסטנדרט---

רק קחי בחשבון שתור לרופאות נשים במכבי בבני ברק- זה כמעט כמו לחכות ל-------------------

יחשבאף

משתמש מקצוען
דוקטור קרול מקסימה מאוד ואני אצלה כבר הרבה מאוד שנים.
פעם היתה יותר זמינה אבל היום כשהיא מאוד פופלרית יש לה תור ענק!!!

data set

משתמש רשום
ד"ר פאני בר לוי מקבלת בבית נח מנחמי, מכבי.
מצויינת.

דריבלית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
נכתב ע"י מרים פוקס;1921685:
דוקטור קרול מקסימה מאוד ואני אצלה כבר הרבה מאוד שנים.
פעם היתה יותר זמינה אבל היום כשהיא מאוד פופלרית יש לה תור ענק!!!

רופאה רגילה לדעתי לא מעבר
חוסר התענינות עם חיוך
מה שצריך והלאה..

פוזי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
לצערי אני עברתי מאנה קרול- פרטים באישי!
היא מאד נחמדה איכפתית וכו' זה ברור

sbf

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
גם אני עברתי ממנה לא יפה להגיד אבל היא ממש לא סמפטית לטעמי.
אני הולכת לדר' שרית ברק מאוד נחמדה מקבלת בבית הרופאים ברח' נתן הנביא ליד רח' הרצוג
מאוד נחמדה ויסודית
בשורות טובות.

dafnat

משתמש מקצוען
ד"ר מריל יואלה

נחמדה מאוד, ומקצועית

דריבלית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L

גלידה

משתמש מקצוען
לגבי ד"ר יואלה מריל - מאוד מעצבן שאין קשר ישיר ונורמלי איתה עם צריך שאלות דחופות, אלא צריך למסור למזכירה במכבי כהנמן והיא מעבירה אליה (כמובן שרוב המזכירות שם חרדיות...) ואח"כ המזכירה חוזרת לומר מה התשובה, ולפעמים אפשר לחכות ארבעה ימים אפילו לתשובה
וגם התור ארוך ארוך,
כך שמי שמחפשת רופאה כדי שתבדוק גם איך הקשר איתה,
ומי יכולה להמליץ לי על רופאה שהיא דווקא "מיקצועית"?

מתייעצת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
נכתב ע"י פוזי;1921899:
לצערי אני עברתי מאנה קרול- פרטים באישי!
היא מאד נחמדה איכפתית וכו' זה ברור

כמה זמן את אצלה? יש המלצות נוספות??

מאושר

משתמש רשום
אני גם אצל אנה קרול
ומאד מרוצה.
אני לא סוג שמחכה שיעשו לי פוצי מוצי.
היא באמת ענינית וכן נחמדה.אבל מאד אחראית.!!! שמעתי כמה שהיה להם סיפורים ורק היא תפסה את זה.
אולי מי שאצלה ב"ה הכל בסדר לא מרגישה שהיא מקבלת מספיק יחס אישי. אז תודי לד' שהכל מצוין אצלך ושאת באה והולכת ולא מבזבזת זמן במריחות מילים

free

מיתוג | עיצוב | פרסום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
מי שרוצה רשימה של כל הרופאים שלא כדאי להכיר - יכולה לקבל אצלי :)
וברצינות - המקצועיות והאנושיות של רופאי נשים מתגלים לצערי במקרים שלא הולכים בתלם...
בכל אופן, לא המליצו כאן על ד"ר יפעת אוקסהורן, נחמדה ומקצועית מאד, מקבלת ברח' בן גוריון ליד אולמי מודיעין, תורים נורמליים וזמן המתנה קצר יחסית.

לבן

משתמש סופר מקצוען
ד"ר קרול מעולה. יחס ענייני. למקרים שהכל תקין היא מצויינת.
אגב, יש אצלה יתרון גדול שהיא לא נלחצת. אצלי פעמיים רופאים עשו "תותחים" ואיימו שיש בעיה. ודווקא היא זו שנותרה רגועה ואמרה שלדעתה זו לא בעיה משמעותית- והדיאגנוזה שלה הייתה הנכונה.
אני מסכימה עם הדעות שלבעיות משמעותיות היא לא מתאימה. בשביל זה יש את מריל (וצריך לחכות לה בתור שנים...)

הני כגנס

משתמש מקצוען
נכתב ע"י לבן;1922179:
ד"ר קרול מעולה. יחס ענייני. למקרים שהכל תקין היא מצויינת.
אגב, יש אצלה יתרון גדול שהיא לא נלחצת. אצלי פעמיים רופאים עשו "תותחים" ואיימו שיש בעיה. ודווקא היא זו שנותרה רגועה ואמרה שלדעתה זו לא בעיה משמעותית- והדיאגנוזה שלה הייתה הנכונה.
אני מסכימה עם הדעות שלבעיות משמעותיות היא לא מתאימה. בשביל זה יש את מריל (וצריך לחכות לה בתור שנים...)

יש רופאת נשים שההתמחמות שלה היא גניקולוגית ויש שההתמחות שלה מילדות - יש הבדל!!!
לא כל רופאת נשים תדע לענות בכל התחומים ובמקצועיות - - - - וד"ל

אלף100

משתמש פעיל
ד"ר חגית קליגר - מקסימה ויחס מעולה!

פעם היאהקיבלה ברח' בשומר (בטרם) היום היא מקבלת בת"א
לדעתי שווה.

בלון

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
בגבעתיים מעניין אותך? (ממש לא רחוק מב"ב כמו שנשמע.)
אם כן פני אלי למייל בחתימה (לא באישי)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה