דרוש מידע רב קו - סטונדט...

דוד גרפיקה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מה שעשו עכשיו
צדק תחבורתי-זה לא נותן הנחה בחופשי חודשי כמו סטודנט?

עוילם הישיבעס

משתמש צעיר
זה תלוי איפה אתה גר וכמה אתה נוסע
יש כאלו שיותר משתלם להם הסטודנט ויש כאלו שלא מרוויחים מזה מי יודע מה

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
מישהו יכול להגיד לי איפה אני רואה מחירים עדי לחשב מה שווה יותר?
או להגיד לי כמה עולה?
חופשי חודשי פריפריה (עפולה)
כמה עולה חופשי רק בעיר (40 ק"מ) וכמה עולה חופשי ארצי?
לעומת חופשי שנתי סטודנט (כולל עלות של שח על הלימודים)
תודה מראש

גימפעל

משתמש מקצוען
מישהו יכול להגיד לי איפה אני רואה מחירים עדי לחשב מה שווה יותר?
או להגיד לי כמה עולה?
חופשי חודשי פריפריה (בית שמש או עפולה <האם יש הבדל בינהם>)
לעומת חופשי שנתי סטודנט (כולל עלות של שח על הלימודים)
תודה מראש
חופשי חודשי פריפריה אין הנחה בערך צבור ורוכשים אותו כל חודש,
סטודנט מקנה הנחה בערך צבור 30% או 50% ורוכשים אותו רק שנתי.

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
חופשי חודשי פריפריה אין הנחה בערך צבור ורוכשים אותו כל חודש,
סטודנט מקנה הנחה בערך צבור 30% או 50% ורוכשים אותו רק שנתי.
כמה עולה החופשי חודשי פריפרי של 40 ק"מ?

עוילם הישיבעס

משתמש צעיר
מחיר חופשי חודשי פריפריה נכון להיום 104 ש"ח עד 40 ק"מ
מחיר חופשי שנתי לסטודנט היה שנה שעברה 50% ממחיר חופשי חודשי כולל של כל הארץ 225 ק"מ
שנה שעברה זה יצא 1350 לשנה (מקביל ל-112.5 לחודש, חצי ממחיר חופשי חודשי שעמד אז על 225 לחודש)
השנה קצת התייקר החופשי חודשי הרגיל ומסתבר שיתייקר קצת החופשי שנתי של הסטודנטים ג"כ
ובקיצור למי שנוסע הרבה מחוץ לעיר עדיין שווה יותר לעשות סטודנט (כולל חישוב המחיר של התעודה עצמה 240-280 ש"ח)
אבל מי שנוסע בעיקר רק פנימי לא שווה לו לעשות סטודנט אלא חופשי רגיל פריפריה

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
תושב פריפריה זכאי לרכוש חופשי חודשי איזה שהוא רוצה ויש לו 50% הנחה?
כלומר הוא יכול לרכוש חופשי חודשי אזור 1 בעלות של 104?
או חופשי חודשי ארצי בעלות של 118 בלבד?

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה