ראיון עם גדי פולק | מעניין

מרמורשטין

משתמש מקצוען
הלימודים של גדי פולק הם לא עסק שמתאים לכל אחד.
בודדים המצליחם לשרוד האת הלימודים עד הסוף.
מדובר בשנים של השקעה, שרק הציור עומד מול העיניים.
כשהתחלתי ללמוד אקדמי, הזהירה אותנו המורה: שעתיים תרגול כל יום!
(לא שהצלחתי לעמוד בזה, ואני מצטערת ע"כ מאד!)
זה מתאים רק לבעלי אופי חזק ו"משוגעים לדבר"
בתחילת הלימודים היינו בקבוצה 12 בנות, כשנשרתי (מסיבות טכניות) השארתי 3 בנות!
לכן, זה ממש לא הלימוד שהייתי ממליצה לכל אחד. קל יותר, נחמד יותר, חוויתי יותר, ללמוד קורסים רגילים וקלילים, להגיע לרמה נחמדה וקלילה.
אבל אנא, תישארו בקריקטורות! אל תהרסו את הציור הריאליסטי!

נענע

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י רפי רפי;1621300:
אין קשר בין ההנאה שלך לאפקטיביות של הספר.
גם אני מאוד התרשמתי ואפילו נסחפתי קצת לתוך האוירה אבל המציאות היא שהציבור לא עט בהמוניו על הספר הזה כדי לחוש מה הרגישו אבותינו- למרות שהספר כבר חצי שנה בחנויות.
אנחנו דור אינסטנס ורדוד וכציירים תפקידנו לא רק להיות אמן אלא להיות אמן עכשווי.

לדעתי,
האמנים הם היוצרים את דעת הקהל ורצונותיו, ואם האמנים יובילו אומנות איכותית , הקהל יתחיל לדרוש איכות, מה שיש בשוק - זה מה שקונים

golstein

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
הפקות ואירועים
אני חושב שטוב מאוד שגדי נחת אצלנו החרדים כי הוא מעלה את הרף למקום גבוה מאוד ומכריח את שאר הציירים לעבוד קשה בשביל להתיישר עם הרף הזה ולא להסתפק בבינוניות. החילונים? שישארו בבצלאל(לא עלינו)...

MINAM

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
למדתי 4 שנים בקורס אקדמי בניהולו של גדי פולק, באחד המפגשים הוא אמר בעצמו שמי שיש לו מתיקות מיוחדת וסגנון עצמי (והביא לדוגמא את אסתי הס) לא כדאי שילמד ציור אקדמי ויהרס לו הסגנון.
דרך אגב הוא אמן בפוטושופ, ואת הרקעים שנראים כאילו צבע באקוורל הוא עושה ע"י סריקה של נתיזי צבע שהתיז עם כל מיני סוגי מברשות(גם שיניים) על ניירות כותנה, ואותם הוא שם כרקע מתחת לציור
תודה למי שהעלה את הכתבה המחכימה, הספר באמת עוצר נשימה.:eek:

שושי ו.

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
המשתמש נחסם
נכון שזה אשכול ישן אבל גמרו באמצע הדיון.....:confused:

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
אנחנו דור אינסטנס ורדוד וכציירים תפקידנו לא רק להיות אמן אלא להיות אמן עכשווי.
חולקת על זה.
בעיני גדי פולק הוא מודל לחיקוי, והאמנות של הציבור שלנו הייתה בקאנטים אם הוא לא היה נמצא כאן להציל את הדור. אני מאמינה באומנות טובה ואני מאמינה בהשקעה וברצינות בהפקה.
תודה, הרב פולק! גם אם הרבה אנשים יטענו שההפקה הזאת מוגזמת כי אין מי שיעריך אותה, לספר כזה מגיעה הפקה כזאת, ולציבור שלנו מגיע ספר כזה.
תודה.

אנאל- ציור עם לב

כי לגעת בנפש- זו אומנות!
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
חולקת על זה.
בעיני גדי פולק הוא מודל לחיקוי, והאמנות של הציבור שלנו הייתה בקאנטים אם הוא לא היה נמצא כאן להציל את הדור. אני מאמינה באומנות טובה ואני מאמינה בהשקעה וברצינות בהפקה.
תודה, הרב פולק! גם אם הרבה אנשים יטענו שההפקה הזאת מוגזמת כי אין מי שיעריך אותה, לספר כזה מגיעה הפקה כזאת, ולציבור שלנו מגיע ספר כזה.
תודה.
כל מילה ממש!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה