רשתות ראוטר פרטי לסיב- בלי שום צורך במתאם- תשתית של בזק.

אחד שאכפת לו

משתמש חדש
הרבה זמן אני מנסה למצוא מוצר כזה בשוק- ופשוט אין!
כל ספק שאני מדבר איתו מסביר לי למה זה הכי חכם פשוט לשכור ב 20-25 ש"ח לחודש וכך הוא יוכל לתת לי תמיכה וכו',
האופציה היחידה זה לקנות ראוטר+ מתאם לסיב אופטי (אזור ה 80 ש"ח) +מתאם SFC מבזק עצמם (180 ש"ח) וזהו, אין עוד אופציה!
אז תכלס' בס"ד מצאתי את גילת טלקום- שפשוט מוכרים ראוטר בלי שום צורך במתאם סיב או SFC .
לא היה כ"כ קל להתקין (בזק שלחו אותי לגילת טלקום- והם חזרה לבזק-) אבל תכלס' מבחינה כספית שווה- 400 ש"ח חד"פ (כולל משלוח) וחסכון של 25 בחודש.
ג.נ. אין לי שום ענין בשיווק המוצר, רק רוצה לשתף לעוד אנשים שמתוסכלים מהמצב בשוק.

sk1203

משתמש מקצוען
הרבה זמן אני מנסה למצוא מוצר כזה בשוק- ופשוט אין!
כל ספק שאני מדבר איתו מסביר לי למה זה הכי חכם פשוט לשכור ב 20-25 ש"ח לחודש וכך הוא יוכל לתת לי תמיכה וכו',
האופציה היחידה זה לקנות ראוטר+ מתאם לסיב אופטי (אזור ה 80 ש"ח) +מתאם SFC מבזק עצמם (180 ש"ח) וזהו, אין עוד אופציה!
אז תכלס' בס"ד מצאתי את גילת טלקום- שפשוט מוכרים ראוטר בלי שום צורך במתאם סיב או SFC .
לא היה כ"כ קל להתקין (בזק שלחו אותי לגילת טלקום- והם חזרה לבזק-) אבל תכלס' מבחינה כספית שווה- 400 ש"ח חד"פ (כולל משלוח) וחסכון של 25 בחודש.
ג.נ. אין לי שום ענין בשיווק המוצר, רק רוצה לשתף לעוד אנשים שמתוסכלים מהמצב בשוק.
שימו לב שלמי שלא מסתדר בכלל עם טכנולוגיה ושות' זה קצת פחות מתאים
מעבר לזה מרפרוף מהיר זה נראה מצוין

ממה שנראה רכשתם את הנתב הבסיסי -
למי שמשנה הוא לא כולל wifi 6
יש ראוטר אחר, יקר יותר שמתאים ל wifi 6

ראובן ליבוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
זה טוב גם למי שעדיין הבית שלו לא מחובר לסיבים?

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה