קשר בעייתי?!

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

אשר כותבת

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הרב פנחס אליהו אייזנטל מומחה גדול בדברים האלו
פני אליי באישי, במידה ואת חפצה, ואשלח לך מספר שלו.
הוא מציל נפשות ממש.

איתיאלוש

משתמש רשום
הדמיות בתלת מימד
המשתמש נחסם
פניה אל ההורים לא תעזור מכיון הקשר ביניהם מחוק.
לא בגלל שהיא בעייתית בתקשורת בין אישית אלא בגלל כל הנ"ל וחוסר האמון ומכיון שהיא מאוד מופנמת.

אני מחפשת מישהו שהוא בנוי למצבים כאלה, והוא יהיה איתה שם חזק ומנחם וידע להסביר בדיוק למה לא.

איתיאלוש

משתמש רשום
הדמיות בתלת מימד
המשתמש נחסם
לכל המתעניינים בפרטי.
יישר כח גדול לכל מי שניסה וחשב ופעל והתפלל!!!
נעזרתי בארגון אקשיבה (יש אתר ויש מייל אפשר לפנות בפרטי)
מקסימים!!! ענו מהר, בטוב טעם, בררו פרטים וקישרו לאדם הנכון.
כרגע אני לא בתמונה, אך כמו שזה נראה המצב טוב.

תודה רבה לכולם!

איתיאלוש

משתמש רשום
הדמיות בתלת מימד
המשתמש נחסם
"ארגון אקשיבה הוקם לפני שלש שנים, יש לנו צוות של עשרות משיבים ומשיבות כולם חרדיים מיקצועיים ויראי שמים.
בין המשיבות יש לנו: מורות מובחרות בסמינרים, עובדות סוציאליות, פסיכולוגיות, מטפלות רגשיות ועוד..."

מרובים צרכי עמך...
במקום להעביר כל הזמן את האתר ואת המייל אני מצרפת כאן.
http://www.akshiva.co.il/ אתר
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי> מייל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה