דרוש מידע קרמיקה משי/מבריק?

ענבים טעימים

משתמש רשום
אני נכנסת בקרוב לדירה חדשה,
והקבלן נותן לנו סטנדרט של רצפות משי (יחסית רמה גבוהה)80*80
ההתלבטות שלנו האם לשדרג למבריק, בתוספת של 10,000(כולל גם את ההגנה ששמים עד שהדירה מוכנה על מנת שלא ישרט..)
הייתי שמחה לשמוע מכאלו שהתנסו לאחרונה /עשו בירור מעמיק..
האם זה שווה את זה? האם באמת המבריק נשרט הרבה? האם יש מישהו עם משי ומרוצה ?
אשמח לכל חוות דעת...

אמא למתוקיםם

משתמש צעיר
לי יש משי
השקול שלי היה אני מעדיפה בית נקי מאשר הכי סטייל, שמבריק יותר הולך היום
וזה פרקטי ברמות לדוגמא במוצאי שבת שבשבת היו לי אורחים כולם אומרים ואוו בכלל לא התלכלך לך רציני ולא יודעים איזה מים שחורים אני גורפת
יש בכל צד מינוסים ופלוסים אחרי הברורים זה מה שיצא לי
במשי אין הרבה דוגמאות יפות אבל פרקטי
מבריק מתלכלך מהר ומתנקה מהר אבל יש מבחר וגדלים והרבה יותר יפה

רק שימי לב אני נכנסתי לדירה בפרויקט והם שמו את ההגנה של המבריק לא טוב אז כל השכנים שעשו מבריק בבניין שלי כבר קיבלו ריצוף אם הרבה הרבה שריטות
אבל אם זה כן קבלן רציני וישמר לך את הברק אז אחרי זה בשימוש יום יומי רק צריך לדעת איזה חומר לא עושה שריטות ואם איזה מטאטא להשתמש
תכלס מבריק יותר יפה אבל יותר קשה לשמר
המון הצלחות!

ענבים טעימים

משתמש רשום
אם הקבלן מציע משי תוצרת סין,
האם ששוה את השדרוג לאיטלקי או אולי אפילו להודי?
מה הטיב שלהם ועד כה שווה לשדרג בשביל זה?

chiclook

משתמש פעיל
ואני חושבת הפוך!
מבריק הרבה יותר פרקטי!!!
פחות יפה אבל הלכלוך נדחה ולא נדבק. (כמו פוליש)
אני יודעת שכל בעלי החנויות אומרים שמט יותר פרקטי אבל זה לא המציאות.
רחי כל מוצר בבית שהוא מבריק ותראי שהוא יותר פרקטי ממט

להודות ולהלל!

משתמש מקצוען
וכולם עושים מבריק כי זה יותר יפה ואוהואוו???
מי חי בבית וצריך לשטוף ולדאוג שיראה טוב?
תכלס
מה עדיף
גם אני באותה דילמה עכשיו

דץ

משתמש פעיל
מבריק נשרט מאוד מהר, אלא אם לוקחים את הריצוף היקר באזור-250 ש"ח למטר
אז יכולים להיות יותר רגועים,
בריצוף המט גם אם נשרט לא בולט כ"כ,
השאלה אם יש סבלנות לרדוף אחרי הילדים/נכדים שלא לגרור כסא וכו'
צריך לשים לב שבערים מרובות חול (לא ירושלים) הריצוף ממש נשרט עקב החול שנכנס ביחד עם הנעליים,

ענבים טעימים

משתמש רשום
אתם מדברות על מט מול ממבריק והשאלה היא על משי - שהוא בין מבריק למט,
שגם נחשב לפרקטי , והשריטות לא בולטות ויש דגמים במשי שבהחלט זורקים גם איזשהו ברק,
ועדיין ההתלבטות....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קג

א לְדָוִד בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְכָל קְרָבַי אֶת שֵׁם קָדְשׁוֹ:ב בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְאַל תִּשְׁכְּחִי כָּל גְּמוּלָיו:ג הַסֹּלֵחַ לְכָל עֲוֹנֵכִי הָרֹפֵא לְכָל תַּחֲלֻאָיְכִי:ד הַגּוֹאֵל מִשַּׁחַת חַיָּיְכִי הַמְעַטְּרֵכִי חֶסֶד וְרַחֲמִים:ה הַמַּשְׂבִּיַע בַּטּוֹב עֶדְיֵךְ תִּתְחַדֵּשׁ כַּנֶּשֶׁר נְעוּרָיְכִי:ו עֹשֵׂה צְדָקוֹת יי וּמִשְׁפָּטִים לְכָל עֲשׁוּקִים:ז יוֹדִיעַ דְּרָכָיו לְמֹשֶׁה לִבְנֵי יִשְׂרָאֵל עֲלִילוֹתָיו:ח רַחוּם וְחַנּוּן יי אֶרֶךְ אַפַּיִם וְרַב חָסֶד:ט לֹא לָנֶצַח יָרִיב וְלֹא לְעוֹלָם יִטּוֹר:י לֹא כַחֲטָאֵינוּ עָשָׂה לָנוּ וְלֹא כַעֲוֹנֹתֵינוּ גָּמַל עָלֵינוּ:יא כִּי כִגְבֹהַּ שָׁמַיִם עַל הָאָרֶץ גָּבַר חַסְדּוֹ עַל יְרֵאָיו:יב כִּרְחֹק מִזְרָח מִמַּעֲרָב הִרְחִיק מִמֶּנּוּ אֶת פְּשָׁעֵינוּ:יג כְּרַחֵם אָב עַל בָּנִים רִחַם יי עַל יְרֵאָיו:יד כִּי הוּא יָדַע יִצְרֵנוּ זָכוּר כִּי עָפָר אֲנָחְנוּ:טו אֱנוֹשׁ כֶּחָצִיר יָמָיו כְּצִיץ הַשָּׂדֶה כֵּן יָצִיץ:טז כִּי רוּחַ עָבְרָה בּוֹ וְאֵינֶנּוּ וְלֹא יַכִּירֶנּוּ עוֹד מְקוֹמוֹ:יז וְחֶסֶד יי מֵעוֹלָם וְעַד עוֹלָם עַל יְרֵאָיו וְצִדְקָתוֹ לִבְנֵי בָנִים:יח לְשֹׁמְרֵי בְרִיתוֹ וּלְזֹכְרֵי פִקֻּדָיו לַעֲשׂוֹתָם:יט יי בַּשָּׁמַיִם הֵכִין כִּסְאוֹ וּמַלְכוּתוֹ בַּכֹּל מָשָׁלָה:כ בָּרְכוּ יי מַלְאָכָיו גִּבֹּרֵי כֹחַ עֹשֵׂי דְבָרוֹ לִשְׁמֹעַ בְּקוֹל דְּבָרוֹ:כא בָּרְכוּ יי כָּל צְבָאָיו מְשָׁרְתָיו עֹשֵׂי רְצוֹנוֹ:כב בָּרְכוּ יי כָּל מַעֲשָׂיו בְּכָל מְקֹמוֹת מֶמְשַׁלְתּוֹ בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

יוקרה בשולחן החג • פרס לזוכה • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה