דרוש מידע קריטייייייי!!!!!!!!!! איך אני מוחק מייל אחרי ששלחתי אותו??????

מצב
הנושא נעול.

אחת מיוחדת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
אין אפשרות...

מוריה אסתר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
לא ניתן!
אפשר לבטל זמן קצר אחרי השליחה אם אני זוכר נכון אפשר לשנות בהגדרות.

הצורה היחידה זה לפלוש למייל של הנמען ולמחוק...
אפשר בהגדרות עד חצי דקה

נחמה למה

משתמש מקצוען
אין לתאר את הגודל של הפדיחה
איך עושים את זה? בתקווה שהוא לא קרא את זה :eek: (כרגע עייני תלויות לשעה המאוחרת)
אפשר לשלוח איזה 30 מיילים עם אותה כותרת (ותוכן פנימי דומה מאד, אך שונה, כדי שיצא ידי חובת קריאת המייל האחרון שנשלח...)
ואז להתקשר לומר לו שהיה איזה באג, שיעביר הכל לסל מחזור...
אולי יעבוד.

קולי שמעת

משתמש פעיל
אפשר לשלוח איזה 30 מיילים עם אותה כותרת (ותוכן פנימי דומה מאד, אך שונה, כדי שיצא ידי חובת קריאת המייל האחרון שנשלח...)
ואז להתקשר לומר לו שהיה איזה באג, שיעביר הכל לסל מחזור...
אולי יעבוד.
אהבתי את ההברקה!!!!
תודה!!!
אבל רק רוצה לוודא שאין אפשרות אחרת....
אי אפשר להתקין איזו תוכנה/אפליקציה/ או לדבר עם גוגל וכדו'?

סבא ישראל

משתמש מקצוען

קולי שמעת

משתמש פעיל
להתקשר ולדווח שלא יקרא משום איסור לשון הרע ושימחק מיד בלי לקרוא.
בתקווה שהוא באמת יעשה את זה.
אני מניח שאתה צדיק וטוב לב, אבל הדור של היום יעזוב את העיסוקים האחרים וירוץ למייל לראות את מה ששלחתי
אולי תשתפו אותנו בפדיחה??...

ואין אפשרות במייל..רק 15 שניות אחרי השליחה
בשמחה:
משהו שאמור להיות סוד פרטי שלי ולהחשף עוד כמה חודשים בהפתעה לכל המשפחה (זה לא זה אבל לדוגמה:רישיון נהיגה) לאחד מהמשפחה, במקום לאשתי שלחתי לו
אבל בבקשה לא להתחיל לפטפט על עצם הפדיחה... כתבתי כי ביקשו.

נערך לאחרונה ב:

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
אפשר להציע עזרה כלשהי בשליטה מרחוק,
(למשל להציע לו תכנה מאוד מיוחדת ואטרקטיבית ששמעתם עליה, אבל לא לגלות מאיפה מורידים ואיך מתקינים)
ואז כשאתם שולטים על המחשב שלו, תעשו בזריזות מחיקה על המייל הסורר בלי שירגיש.

קולי שמעת

משתמש פעיל
נשמע לי אופצינאלי....
אם אני שולט לו על המחשב הוא רואה לאיפה אני נכנס?

למח

משתמש פעיל
אפילו אם הוא יראה אותו .. עד שהוא יקלוט זה כבר יהיה מחוק .... אז למה אתה מחכה קדימה...

שישפן

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני מניח שאתה צדיק וטוב לב, אבל הדור של היום יעזוב את העיסוקים האחרים וירוץ למייל לראות את מה ששלחתי

בשמחה:
משהו שאמור להיות סוד פרטי שלי ולהחשף עוד כמה חודשים בהפתעה לכל המשפחה (זה לא זה אבל לדוגמה:רישיון נהיגה) לאחד מהמשפחה, במקום לאשתי שלחתי לו
אבל בבקשה לא להתחיל לפטפט על עצם הפדיחה... כתבתי כי ביקשו.
לא נעים...:oops:

קולי שמעת

משתמש פעיל
אפשר להציע עזרה כלשהי בשליטה מרחוק,
(למשל להציע לו תכנה מאוד מיוחדת ואטרקטיבית ששמעתם עליה, אבל לא לגלות מאיפה מורידים ואיך מתקינים)
ואז כשאתם שולטים על המחשב שלו, תעשו בזריזות מחיקה על המייל הסורר בלי שירגיש.
אפילו אם הוא יראה אותו .. עד שהוא יקלוט זה כבר יהיה מחוק .... אז למה אתה מחכה קדימה...
זה באמת אופצינאלי לעשות דבר כזה?
כרגע שתי האפשויות על הפרק הם של נחמה למה וזה.
זה בעייתי כי 1.אולי הוא יחשוד וירצה לבדוק 2.אולי הוא יכנס למייל לפני שאתחיל לשלוט 3.אם משהו יתפשל בזה לא אספיק לעשות את הפיתרון הראשון

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
היה לי פעם מישהו שהיה צריך לעזור ליהודי בשם 'ראובן' (שם בדוי) מאחורי גבו, ולשם כך הוא היה צריך לרקום מזימה עם 'ראובן' אחר שיסייע לו. ולאורך כל התהליך הוא היה בחרדות ובודק עשר פעמים כל הודעה שהוא שולח אותה ל'ראובן' הנכון...

:eek::eek::eek:

לי אישית קרה פעם שהיה מריבה בין שני אנשים, ואני שלחתי מייל לאחד מהם לנסות להרגיע אותו ולשכך את המריבה, ובמייל כתבתי שלא יתייחס לפלוני בצורה רצינית כי הוא לא כזה רציני וכו'.
אז הטיפש ברוב זעמו עשה 'השב לכולם' וכיתב גם את הפלוני המדובר בהודעה שלי.
למזלי היה חוה"מ, ואותו פלוני לא פתח את המייל,
חבר שעזר לי התקשר אליו (ולשאר הנמענים) ואמר להם בטלפון למחוק כל מיילים שמגיעים בנושא איקס כי יש בהם לשון הרע.
אני עד היום לא יודע אם הוא באמת לא קרא או לא, ובמשך שנים אני מרגיש אי נעימות ממנו. על הצד שכן...

:eek::eek::eek:

אחר כך חבר סיפר לי שהוא היה צריך להזהיר מישהו על מזימה של אחד מהעובדים שלו, ובמקום לשלוח את המייל לבוס, הוא שלח אותו לאותו עובד סורר...

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
זה באמת אופצינאלי לעשות דבר כזה?
כרגע שתי האפשויות על הפרק הם של נחמה למה וזה.
זה בעייתי כי 1.אולי הוא יחשוד וירצה לבדוק 2.אולי הוא יכנס למייל לפני שאתחיל לשלוט 3.אם משהו יתפשל בזה לא אספיק לעשות את הפיתרון הראשון
אולי לחפש סיבה כלשהי למה לא לפתוח את המייל לפני השליטה מרחוק.
לא עולה לי כרגע משהו בראש.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה