התייעצות קרחות בפאה

קטנטונת

משתמש חדש
שלום, לכולן
בעקבות קרחות בסקין של הפאה, הפאנית אמרה לי שהרבה פאות שנקנו בזמן הקורונה נהיה להן קרחות בסקין. בגלל שהבניה היתה שונה ולא מקצועית, משהו כזה.... לא מבינה בזה.
האם מישהי שקנתה פאה בזמן הקורונה נתקלה בזה?

חנה חיה

משתמש סופר מקצוען
שלום, לכולן
בעקבות קרחות בסקין של הפאה, הפאנית אמרה לי שהרבה פאות שנקנו בזמן הקורונה נהיה להן קרחות בסקין. בגלל שהבניה היתה שונה ולא מקצועית, משהו כזה.... לא מבינה בזה.
האם מישהי שקנתה פאה בזמן הקורונה נתקלה בזה?
אני קניתי בקורונה ולא נתקלתי בדבר כזה
התחמקות לכל דבר של פאנית

סחוג

משתמש פעיל
אני גם קניתי בתקופת הקורונה פאה והיא מעולה ב''ה,
מאוד מוזר..

קטנטונת

משתמש חדש
הפאנית שאמרה לי את זה זו לא הפאנית שאצלה קניתי.
היא נתקלה בזה בכמה וכמה פאות.
אני רק רוצה לברר האם יש עוד כאלה שנתקלו בזה כדי שאוכל לפנות לפאנית שממנה קניתי.

שון הכבשון

משתמש פעיל
הפאנית שאמרה לי את זה זו לא הפאנית שאצלה קניתי.
היא נתקלה בזה בכמה וכמה פאות.
אני רק רוצה לברר האם יש עוד כאלה שנתקלו בזה כדי שאוכל לפנות לפאנית שממנה קניתי.
הסקין רגיל או לייס??
כי בלייס מוכר מאוד שיש קרחות ונשירות וצריך מדי תקופה למלות אותם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה