קצת על המצב...

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

מוטי הלר

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
תיאור מצב לא יותר....

קבצים מצורפים

• אימון 3 .png
    KB 358.9 · צפיות: 26
  • אימון 4.png
    KB 310.5 · צפיות: 25

BlueRay

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
סוף סוף, חיכינו!

רבקה למפרט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
איור זה עושה לי מצב רוח טוב

Magic Brush

משתמש מקצוען
עכשיו סוף סוף אפשר לשאול את השאלה (כנראה המגוכחת אבל...)
מה הקשר של טום וג'רי פה? לא הבנתי, ג'רי בדר"כ הוא הטוב ותום הוא הרע.. לא?
סליחה אם אני נשמעת בורה ועמת הארץ... :)

מוטי הלר

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י Magic Brush;1321632:
עכשיו סוף סוף אפשר לשאול את השאלה (כנראה המגוכחת אבל...)
מה הקשר של טום וג'רי פה? לא הבנתי, ג'רי בדר"כ הוא הטוב ותום הוא הרע.. לא?
סליחה אם אני נשמעת בורה ועמת הארץ... :)

השאלה היא העתק הדבק מאיזה מקום שכנראה ראית שפירסמתי את זה ושם זה עלה...אז תסתפק בתשובה שעניתי שם

ליבי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י מוטי הלר;1321761:
השאלה היא העתק הדבק מאיזה מקום שכנראה ראית שפירסמתי את זה ושם זה עלה...אז תסתפק בתשובה שעניתי שם

גם אני חשבתי על זה כשראיתי בהמודיע

מוטי הלר

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
ומי זה בכלל טום וגרי שכולם אומרים לי?

שמיל77081

משתמש רשום
עיצוב גרפי
מיוחד ביותר
"בהזדמנות זו אעורר את כבוד תורתו על מה שראיתי בכמה פרסומים של פאג"י ציור הלוחות בצורת חצי עיגול למעלה, שזהו מנהג אומות העולם, היפך להבדיל דברי חכמינו ז"ל, שהיה אורכן ששה ועוביין שלושה"
(ממכתב הרבי מליובאוויטש)

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
נכתב ע"י שמיל77081;1322152:
מיוחד ביותר
"בהזדמנות זו אעורר את כבוד תורתו על מה שראיתי בכמה פרסומים של פאג"י ציור הלוחות בצורת חצי עיגול למעלה, שזהו מנהג אומות העולם, היפך להבדיל דברי חכמינו ז"ל, שהיה אורכן ששה ועוביין שלושה"
(ממכתב הרבי מליובאוויטש)

נכון נכון.
חב"ד כל היום צועקים על "הלוחות המרובעות", אך חס וחלילה מלהטיל דופי בקהילות כה רבות מעם ישראל, ולתלותם באומות העולם, יודע מה שכתב הרמ"ק שהלוחות ניתנו מלמעלה, ומאחר ואין משהו גשמי בעליונים הם היו קודם לכן בצורה רוחנית וכאשר נקרשו נוצרו בצורה זאת, כי היו על ידיו של משה ונתיישרו מתחת, אך למעלה נוצרו עגולים כשני טיפות הנקרשות.
שבת שלום!

1מנדיקסטיאל

משתמש פעיל
מיוחד ביותר
(ממכתב הרבי מליובאוויטש)
אם הוא היה מצייר לוחות מרובעות, לא חושב שהיו שמים לב מיד שזה לוחות,
זה שזה עגול, נותן לזה מראה יותר אייקוני.
עבודה מעולה!

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י תלמידים;1322175:
ידוע מה שכתב הרמ"ק שהלוחות ניתנו מלמעלה, ומאחר ואין משהו גשמי בעליונים הם היו קודם לכן בצורה רוחנית וכאשר נקרשו נוצרו בצורה זאת, כי היו על ידיו של משה ונתיישרו מתחת, אך למעלה נוצרו עגולים כשני טיפות הנקרשות.
שבת שלום!

ממש לא ידוע.
תודה רבה!

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
נכתב ע"י גלבוע;1322188:
ממש לא ידוע.
תודה רבה!

נאמר ככה, למי שידועים לו דברי חב"ד - בדרך כלל לא ידועים לו דברי הרמ"ק...

מוטי הלר

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
מיוחד ביותר
(ממכתב הרבי מליובאוויטש)

מעניין...אברר את העניין

יעל קלודין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
מגניב!!!!!
אהבתי את ג'רי..

שמיל77081

משתמש רשום
עיצוב גרפי
[חב"ד כל היום צועקים על "הלוחות המרובעות", אך חס וחלילה מלהטיל דופי בקהילות כה רבות מעם ישראל, ולתלותם באומות העולם]
אני מבקש סליחה ממי שקיבל את הודעתי שנתפרסמה כפגיעה ברגשות ובגדולי עולם שחושבים אחרת.
וזאת למודעי:
הודעה זו שהתפרסמה תחת שמי הינה בגדר הארה ב ל ב ד ואין בה כוונה של הדברים הזכרים לעיל ח"ו וח"ו, ובכ"ז איני חושב שכדאי לתלות את 'מכתב הרבי מליובאוויטש' (שבודאי ראה את הרמ"ק הנזכר ואכ"מ לדון בזה ) בהמצאה של 'החב"דניקים'.
אני מבקש בכל לשון שלא להגיב על הודעה זו. תודה מראש וגם על ההערות המועילות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה