חשוב לדעת! קצת חיזוק • ברקע גלי ההסתה מול החרדים

יענקל בעל עגלה

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
עריכה תורנית
‏"סליחה, קשה לי"

המאזין החילוני שהשתנק בדמעות בשידור, כשסיפר על הסיוע שקיבל מצד ארגונים חרדים לאחר שאמו עליה השלום חלתה...
___
הסרטון שצבר עשרות אלפי צפיות תוך מספר שעות, מתוך תכנית הצהריים ׳מרכז העצבים׳ (12:00, יוסי דוידוב)
צפה בקובץ המצורף WhatsApp Video 2023-05-21 at 20.52.52.mp4

Efrat א

משתמש מקצוען
"סליחה, קשה לי"

המאזין החילוני שהשתנק בדמעות בשידור, כשסיפר על הסיוע שקיבל מצד ארגונים חרדים לאחר שאמו עליה השלום חלתה...
___
הסרטון שצבר עשרות אלפי צפיות תוך מספר שעות, מתוך תכנית הצהריים ׳מרכז העצבים׳ (12:00, יוסי דוידוב)
אפשר קובץ זיפ?
חסום לי

יענקל בעל עגלה

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
עריכה תורנית
בואו נדבר רגע על העובדות:
1. סכום כלל הכספים הקואליציונים הם ב-13.6 מיליארד ש"ח לשנתיים ו-6.8 מיליארד ש"ח לשנה .
2. רוב רובו של הסכום מוקצה לנושאים כמו חיזוק משטרת ישראל, בתי חולים, הנגב והגליל ועוד, כאשר רק 2.8 מיליארד מוקצים ללימודים עבור החרדים.
4. מתוך הסכום הזה מוקצים רק 320 מיליון לטובת החינוך "הלא מפוקח", אשר אינו כולל לימודי ליבה.
5. בקיצור: מתוך תקציב עצום של 493 מיליארד ש"ח, רק 0.08% מתוכו מוקצים ללימודי חרדים ללא ליבה.
6. ועל ה-0.08% האלו הם משתוללים ומסיתים כבר שבוע שלם עם הפייק של "החרדים בוזזים את הקופה הציבורית"!
(גיא לוי)

נערך לאחרונה ב:

הרב הגו-N

משתמש פעיל

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
‏"סליחה, קשה לי"

___
צפה בקובץ המצורף 1380670
איפה אפשר לשמוע את כל השיחה?

יענקל בעל עגלה

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
עריכה תורנית
השרה דיסטל:
בסופו של יום, אם ננקה את רעשי הרקע, הרי שהתקציב השנתי שיגיע למגזר החרדי עומד על 2.8 מליארד ש"ח לשנה. זוכרים את שביתת המשק שבאה בגלל המחאה נגד הרפורמה? ובכן, יום השביתה ההוא עלה למשלם המיסים 2.5 מליארד ש"ח. יום מחאה אחד שווה כמעט כמו תקציב שנתי למגזר שלם.

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
שלום ינון, סיפור מהלילה האחרון:
אני לוחם מילואים. כרגע בפעילות בגזרת קרני שומרון. ב2 בלילה הייתי בסיור.
קיבלנו מהחמ"ל דיווח שיש פלסטיני שעצר באמצע הכביש ועוצר מכוניות. מאוד חשוד.
קפצנו במהירות.
כשהגענו ראינו שהוא לא לבד.

היה לפלסטיני פנצ'ר ברכב, ולא היה לו גלגל חלופי.
אז הוא היה במצוקה. וחיפש עזרה וסיוע מהנוסעים הבודדים בכביש.

כשהגענו היו כבר 2 רכבים שעצרו. הראשון זה שוטר שרצה לבדוק שהכל כשורה וניסה לחשוב איך מחלצים אותו ולא גורמים לסכנה בכביש.

לאחריו עצרה מכונית ישנה. זוג וילדה. תושבי עמנואל הסמוכה (יישוב חרדי) ומיד נחלץ לעזרה. ניפח לו את הגלגל שיספיק לו לפנצ'ריה הסמוכה.
לקח לו רבע שעה לנפח לו את הצמיג.

התפעלתי מן העזרה הזו, לפלסטיני, ובשעה כה מאוחרת, תוך כדי שאשתו ובתו ברכב.
התפעלתי.

שאלתי אותו- מי אתה?

ענה לי- "סתם חרדי משתמט...".

כאב לי וצרם לי. זה באמת מה שהוא חש.

עניתי לו- אתה אדם מדהים. אין אנשים כמוך.

משפחת מעטוף מעמנואל, אתם אזרחים למופת. שלא יבלבלו אותנו.

נריה בולאק. גדוד 9220 מחטיבת עציוני

shimשימי

משתמש סופר מקצוען
צריך הרבה חיזוק אחרי כאלה דברים.

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
חח מלך המניפולציות

יענקל בעל עגלה

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
עריכה תורנית
ינון מגל: הרבה מדברים בערוצי התבהלה על החרדים והשירות הצבאי. אז הטבלה הזאת תעשה לכם סדר איפה שרתה בצה"ל התקשורת הישראלית (ומה ההבדל בין ערוץ 14 ושאר הערוצים). בערוץ 12 למשל אין אף לוחם. ב-11 ו-13 המצב טוב ממש במעט. קבלו: פרצופה של התקשורת הישראלית :

WhatsApp Image 2023-05-23 at 17.02.23.jpeg

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

באבוד רשעים בינה • אתגר 112

לוח מודעות

למעלה